Строительство »

Рада Федерації підтримав закон Говоріна про примусове лікування алкоголіків

  1. Голова комітету Ради Федерації з соціальної політики Валерій Рязанський підтримав законопроект, підготовлений...

Голова комітету Ради Федерації з соціальної політики Валерій Рязанський підтримав законопроект, підготовлений депутатом Держдуми від Забайкальського краю Миколи Говоріна про примусове лікування людей, які страждають від алкоголізму, повідомила 16 грудня «Парламентська газета».

«Можна довго чекати, коли людина, що страждає алкогольною залежністю, дозріє сам до того, що йому необхідне лікування. В цей час руйнуються сім'ї, гинуть люди. Тому, виходячи тільки з добровільного принципу, дуже складно вирішити проблему », - процитували Рязанського у виданні.

Уточнюється, що за словами Говоріна, ініціатива вже проходить експертний аудит в Держдумі і повинна навесні потрапити на розгляд до парламенту.

Говорін запропонував примусово лікувати від 3 місяців до року людей, які повторно попадуться на зловживанні алкоголем. За відмову від лікування пропонують або штрафувати, або давати рік в'язниці.

Група експертів Забайкальського краю в 2012 році готувала поправки до федерального закону «Про психіатричну допомогу» , Основна мета яких полягала в тому, щоб зробити медичний огляд, а потім і лікування від алкоголізму примусовим. Екс-губернатор Забайкальського краю Равіль Геніатулін тоді заявляв про те, що алкголіков потрібно лікувати примусово через судові рішення.

Ідею примусових заходів медичного характеру також підтримував колишній губернатор Костянтин Ільковського - питання в крайовому уряді піднімався в 2014 році. Аналогічну точку зору озвучували в УМВС по регіону.

Говорін про ідею примусових заходів медичного характеру аклкоголіков заявляв ще в грудні 2016 року: «Треба осіб, які ведуть аморальний спосіб життя, пиячать, залучати до примусового лікування заради їх же порятунку. Ми цього будемо домагатися шляхом прийняття такого закону. Ми повинні виростити покоління, у якого повинен бути культ здорового способу життя. Не буває такого, щоб алкоголік заснув алкоголіком, а прокинувся нормальним. Потрібно, щоб не було припливу цих алкоголіків ».

Микита Ілляш 2018-01-16 22:01 16 січня 2018