Строительство »

заяву на аліменти

zayavlenie_na_alimenty

Шукайте зразок заяви на аліменти? Чи не можете скласти і не знаєте кому подати заяву на аліменти в Уфі? Скористайтеся послугами юриста Уфа по аліментах.

Найголовніше що необхідно знати - в Уфі позовну заяву про стягнення аліментів подається в суд за правилами підсудності певним в ЦПК РФ. У справах про стягнення аліментів встановлена альтернативна підсудність, що означає: заяву на аліменти можуть подаватися до суду як за місцем де живе позивач, так і за місцем проживання відповідача. Така підсудність аліментних справ свідчить про соціальний характер таких процесів і має на увазі що позивачі, які не мають змоги через стан здоров'я виїжджати в суд за місцем проживання відповідача, мають право на подачу заяви на стягнення аліментів до суду, там де вони живуть.

Але альтернативна підсудність жодним чином не впливає на інші позови, пов'язані зі стягненням аліментів: зниження, збільшення, зміна розміру аліментів, звільнення від аліментних виплат та інші На даному факту є постанова Пленуму ВС РФ № 9 від 25 жовтня 1996 «Про застосування Кодексу про сім'ю судом у справах в ході провадження про встановлення батьківства, а також стягнення аліментів »в п. 24 роз'яснює, що заяви на зниження аліментних виплат на дітей (інших членів сім'ї) підсудні там де живе стягувач, тобто позивач по стягуються аліменти.

Також особливістю для подачі заяви на аліменти є те, при невідомості місця перебування відповідача, який ухиляється аліментних виплат, а заяву на виплату аліментів знаходиться у судді у виробництві - суддя зобов'язаний приймати дії до виявлення місця знаходження відповідача і волати на засідання.

Сімейний Кодекс РФ надає можливість платити аліменти за угодою межу сторонами, яке має бути нотаріально посвідчена. Згідно зі статтею 106 СК РФ у разі укладення угоди по аліментах, їх сплаті, сторони не можуть пред'являти до суду заяву на аліменти.

Також однією особливістю аліментних справ є право на подачу до суду заяву на аліменти не дивлячись на термін виникнення права на аліменти. Таким чином, на підставі ст. 107 СК РФ, позовна давність вимагати стягнення аліментів в суді не поширюється, тобто позов можна заявити завжди, до досягнення дитини повноліття.

При виявленні бажання самостійно скласти до суду заяву на аліменти скористайтеся нашими зразками документів до суду. Заява на аліменти зразок Уфа - ДИВИТИСЯ. Якщо наша інформація буде вам корисна - ми тільки цьому раді!

Для уточнення індивідуальних обставин при написанні заяви на аліменти в и завжди можете дзвонити нам за номерами: 8 (347) 266-40-82, +7 967-731-30-37, а також підійти на прийом в офіс компанії і отримати консультацію - як скласти в Уфі заяву на аліменти.

Теги: заяву на аліменти уфа, зразок на аліменти, заява про стягнення аліментів, позовна заява про стягнення аліментів, позовна на аліменти, заява на аліменти на дитину, заяву про стягнення аліментів зразок, позов про стягнення аліментів.

Чи не можете скласти і не знаєте кому подати заяву на аліменти в Уфі?