Строительство »

Порошенко покарав неплатників аліментів

  1. поділіться

Президент України підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», який посилює відповідальність за несплату аліментів
Президент України підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», який посилює відповідальність за несплату аліментів.
Інтерфакс-Україна пише, що підписаний сьогодні президентом Петром Порошенко закон, вводить нові засоби примусового виконання рішень щодо тих, чия заборгованість по аліментах перевищує 6-місячний термін. До неплатникам аліментів можуть бути застосовані тимчасові обмеження в праві виїзду з України, в право керування транспортними засобами, в праві користування зброєю і в праві полювання. Так само передбачені адміністративні стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт, вид яких визначає орган місцевого самоврядування. Крім іншого, той з батьків, з ким проживає дитина, буде мати право самостійно вирішувати питання про тимчасове виїзді дитини за кордон, в разі, якщо другий має заборгованості по виплаті аліментів за 6 місяців.
Відомо, що закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» вносить зміни до низки чинних кодексів та Законів України, зокрема, до Кодексу про адміністративні правопорушення, Сімейного та Цивільного процесуального кодексів, закони «Про дорожній рух», «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України», «Про Державну прикордонну службу країни »,« Про судовий збір »,« Про Національну поліції »,« Про виконавче провадження ». Закон вступить в силу через місяць після публікації, за винятком деяких додатків.
Нагадаємо, 30 грудня Петро Порошенко підписав закон «Про державний бюджет на 2018 рік».

поділіться

Теги: Порошенко , закон , аліменти

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.