Строительство »

Допомога батькам одинакам в Німеччині

  1. Зміст статті
  2. Посібники батькам одинакам в Німеччині
  3. Допомога працюючим батькам

Посібники та фінансова допомога для батьків одинаків в Німеччині. Соціальна допомога німецьким одиноким матерям і батькам.

Зміст статті

У Німеччині 2 мільйони дітей живе в неповних сім'ях. 90% з них - з матерями. Серед одинаків чимало іноземців. Допомога держави мігрантам не відрізняється від допомоги німцям, за умови, що іноземець проживає по легальному посвідки на проживання.

Виховувати дітей самостійно справа непроста. Важко одночасно працювати, за дитиною дивитися і вести домашнє господарство. Якщо вік дитя не дозволяє ходити в садок або в школу, про серйозної роботи і мови немає. У підсумку, батьки одинаки відчувають грошові проблеми.

Стаття підкаже, хто допоможе в такій ситуації, і які існують німецькі посібники та інші додаткові джерела доходу.

Посібники батькам одинакам в Німеччині

Кожен батько в Німеччині отримує дитячу допомогу Kindergeld розміром:

  • 204 € на перших двох дітей,
  • третьому платять 210 €,
  • а четвертому - 235 €.

Гроші оформляються на того, з ким фактично живе дитина. У випадку з одинаком варіантів немає, отримує гроші тільки батько або мати.

Також, як і всі інші батьки, самотні отримують німецьке допомогу по догляду за дитиною в перші 14 місяців після пологів. Величина виплат вираховується за певною формулою в залежності від річного доходу одержувача. Мінімум - 300 € для тих, хто до народження дитини не працював або заробляв менше 450 €.

Безробітні в Німеччині, які стоять на обліку на біржі праці, отримують допомогу з безробіття. На 2018 грошова підтримка становить 416 €. Безробітним одинакам теж платять допомогу. У разі безробітних батьків, окремий посібник також отримують ... діти! До 6 років маленьким бюргерам надається підтримка на 240 € щомісяця, між 6 і 13 - 296 €, а від 14 до 17 - 316 €. Таким чином, якщо працювати не виходить, можна "сидіти" на допомогу з безробіття. Медичну страховку, соціальне житло, внески в пенсійний фонд і страховку від безпорадності оплачує держава.

Безробітним одиноким батькам, які виховують дітей, додатково покладається щомісячна допомога в 12% допомоги по безробіттю.

Приклад підтримки безробітної матері з однорічною дитиною: Тип допомоги Сума в євро Kindergeld 204 Elterngeld 300 Hartz IV на дорослого + 12% 466 Hartz IV на дитину 240 Разом 1210

Допомога працюючим батькам

Про що працюють також не забувають.

Якщо є можливість підробити, але не виходить одночасно стежити за дитиною, німецькі матері наймають няньку в спеціальній соціальній службі. Частина витрат на оплату нагляду повертають назад. Величина відшкодування залежить від зарплати. Для отримання підтримки жителі Німеччини звертатися в Jugendamt - відомство у справах дітей та молоді. Крім того, витрати на догляд за дитиною в садку або на помічника по програмі Au-Pair в розмірі до 4000 € в рік списуються з податкової бази, при наявності відповідних рахунків і чеків.

Посібники та фінансова допомога для батьків одинаків в Німеччині

Одинокій матері з двома дітьми в Німеччині виявляється істотна матеріальна підтримка

згідно з другим податковому класу , В Німеччині працює одинокому батьку належить вільна від оподаткування сума в розмірі 1908 € щорічно додатково до 9000 €, які покладаються кожному жителю Німеччини.

Не варто забувати, що покінушій сім'ю батько зобов'язаний платити аліменти. Якщо з якихось причин підтримка не виявляється, наприклад, один з батьків "загубився", в справу знову вступає Jugendamt. Відомство платить 154 € - 273 € в залежності від віку дитини. На втік від виконання батьківських обов'язків держава нараховує борг. У разі виявлення другої половини, витрати постараються відшкодувати.

Підтримка держави дітям, які не отримують аліментів: Вік Сума в євро до 6 154 6-12 205 12-18 273

Якщо той з батьків працює і знімає квартиру, при низьких доходах можна отримувати допомога на оплату житла . Розмір залежить від доходів і від розміру орендної плати. Необхідно виконати ряд вимог до квартири.

Коли отримувати допомогу або інші види допомоги в достатньому для нормального життя обсязі не виходить, батьки одинаки в Німеччині звертаються в німецькі благодійні фонди. Допомагають організації знайдуться в інтернеті за запитом Stiftung Alleinerziehende з додатком назви землі, тому що багато хто з фондів працюють тільки в окремих регіонах.

Чимало корисної інформації на німецькому знайдеться на сайті союзу батьків одинаків в Німеччині .

Оцініть статтю, всього оцінок 56

Поділіться статтею: