Строительство »

До якого віку платять аліменти в РФ в 2019 році

 1. До якого віку платять аліменти в РФ в 2019 році Час читання: 5 хвилин По завершенню шлюборозлучного...
 2. До якого віку платять аліменти на дітей
 3. Підстави для припинення нарахування аліментів
 4. Пройдіть соціологічне опитування!
 5. Якщо аліменти не виплачувалися до 18 років
 6. До якого віку дитина з інвалідністю отримує аліменти
 7. висновок
 8. Аліменти на повнолітніх дітей: Відео
 9. Що таке аліменти
 10. До якого віку платять аліменти на дітей
 11. Підстави для припинення нарахування аліментів
 12. Пройдіть соціологічне опитування!
 13. Якщо аліменти не виплачувалися до 18 років
 14. До якого віку дитина з інвалідністю отримує аліменти
 15. висновок
 16. Аліменти на повнолітніх дітей: Відео
 17. Що таке аліменти
 18. До якого віку платять аліменти на дітей
 19. Підстави для припинення нарахування аліментів
 20. Пройдіть соціологічне опитування!
 21. Якщо аліменти не виплачувалися до 18 років
 22. До якого віку дитина з інвалідністю отримує аліменти
 23. висновок

До якого віку платять аліменти в РФ в 2019 році

Час читання: 5 хвилин

По завершенню шлюборозлучного процесу перед батьками постає питання про матеріальне забезпечення дитини. Найчастіше той з батьків, який не проживає спільно з малюком, зобов'язується щомісяця виплачувати певну грошову суму на його утримання. Але проходить час, і наближається повноліття дитини. У такому випадку важливо з'ясувати, до якого віку платять аліменти і від яких обставин залежить цей термін.
По завершенню шлюборозлучного процесу перед батьками постає питання про матеріальне забезпечення дитини

Що таке аліменти

Відповідно до статті 80 Сімейного кодексу Росії, утримання дитини є обов'язком його батька і матері. Законодавець не встановлює чітких рамок того, в якому вигляді повинні здійснюватися аліментні виплати і дає батькам право самостійно визначати розмір і періодичність таких нарахувань. У разі відмови батьків виконувати розпорядження закону і забезпечувати дитину суму грошових коштів встановить держава, а саме стягнення буде здійснюватися примусово в судовому порядку. Читайте докладніше про те, що таке аліменти .

У Росії питання про аліментних зобов'язаннях і пов'язаних з ними правовідносин присвячені статті Сімейного кодексу. Так, норми статті 80 СК РФ закріплюють за батьками обов'язок по матеріальному забезпеченню малюка. У свою чергу, виникає питання про те, до якого періоду особа вважається дитиною і потребує аліменти? Відповідь містить стаття 54 СК РФ, яка визнає дитиною особа, яка не досягла повноліття (18 років).

У 2014 році в Держдуму РФ був внесений законопроект №489583-6 «Про внесення змін до окремих законодавчих актів у частині посилення гарантій прав дитини на отримання аліментів», але в 2017 році ініціатива не отримала потрібної підтримки депутатів і була відхилена. Таким чином, відповідаючи на питання, до якого віку новий закон зобов'язує платити аліменти на дитину, слід спиратися на норми СК РФ.

На сьогоднішній день інтернет рясніє інформацією про нове законодавство, яке регулює аліментні зобов'язання. Тут слід сказати, що ніякого окремого акту про аліменти не існує, а Конституція і СК РФ як і раніше грають вирішальну роль при розгляді позовних заяв громадян і визначають, до якого терміну здійснюються нарахування. Новим же законодавством можна вважати всі нововведення, що відбулися в даному напрямку.

У 2015 році був внесений законопроект № 876581-6 «Про внесення змін до Сімейного кодексу Російської Федерації», який передбачав продовження аліментів від батьків для дітей, що навчаються на денному відділенні в освітніх установах аж до 23 років. Однак редакцій законодавства не було, оскільки проект був відкликаний і знятий з розгляду. Визначаючись з тим, до скількох років потрібно платити аліменти на дитину в Росії, слід брати до уваги лише ті положення, які містяться в статтях СК РФ.

До якого віку платять аліменти на дітей

Виплата грошових коштів на утримання дитини здійснюється до його повноліття. Вважається, що вже з 18 років особа може самостійно себе забезпечити і не потребує аліменти, але на практиці повноліття далеко не завжди означає фінансову незалежність від батьків.

Якщо після розлучення дитина проживає з одним з батьків і йому не виповнилося 18 років, то можна подавати на аліменти для отримання грошового стягнення на його забезпечення. Відповідно до статті 99 СК РФ реалізувати право на аліментні виплати можна у формі угоди, яке складається у нотаріуса в письмовому вигляді. Якщо ж сторони не досягли консенсусу, спір вирішується в порядку судового діловодства.

Держава стоїть на захисті прав і законних інтересів неповнолітнього, і в разі злісного ухилення суб'єкта від своїх обов'язків брати участь в утриманні дитини стягнення грошових коштів здійснюється примусово. В таких складних ситуаціях, коли за справу беруться судові пристави, важливо знати, до якого віку виплачуються аліменти на дитину в Росії і що робити при наявності заборгованості в оплаті .
Держава стоїть на захисті прав і законних інтересів неповнолітнього, і в разі  злісного ухилення  суб'єкта від своїх обов'язків брати участь в утриманні дитини стягнення грошових коштів здійснюється примусово

Підстави для припинення нарахування аліментів

Крім повноліття законодавством передбачено ряд випадків, коли наступає припинення аліментних зобов'язань. Так, стаття 120 СК РФ містить повний перелік таких підстав. В інших ситуаціях закон зобов'язує нараховувати аліменти до 18 років включно.

Грошові кошти на утримання більше не виплачуються, якщо:

 • неповнолітня особа отримала повну дієздатність. Згідно з нормами статті 21 Цивільного кодексу РФ, дієздатність настає в разі укладення шлюбу неповнолітнім, а також з причини заняття їм трудовою діяльністю за контрактом або підприємництвом, що закріплено статтею 27 ГК РФ;
 • дитина була усиновлена;
 • суд визнав неповнолітнього працездатним чи більше не потребують аліментних засобах;
 • одержувач аліментів помер.

Пройдіть соціологічне опитування!

Виплати аліментів по досягненню повноліття

У багатьох зарубіжних країнах існує практика, коли батьки зобов'язуються виплачувати аліменти і забезпечувати своїх дітей, поки ті не закінчать навчання в коледжі або університеті. У Росії спроба впровадити таку систему було здійснено за допомогою внесення законопроекту № 876581-6. Однак ініціатива не стала частиною вітчизняного законодавства, оскільки була відкликана і знята з розгляду. Тому питання, до якого часу платять аліменти, якщо дитина вчиться, залишився без змін.

Отримання вищої освіти не є підставою для продовження виплат, а по досягненню повноліття дитини батько може припинити його забезпечувати.

Умовами нотаріально завіреної угоди про сплату аліментів можуть бути встановлені інші терміни нарахування грошових коштів. В тому числі його положення можуть передбачати, до скількох років повинен батько платити аліменти. У цьому випадку виплати призначаються тільки в твердій грошовій сумі. Дізнайтеся більше інформації про виплату аліментів на дитину після 18 років .

Якщо аліменти не виплачувалися до 18 років

Порядок стягнення заборгованості по аліментних зобов'язань передбачений в статті 113 СК РФ. За минулий період утримуються аліменти на дітей за правилом позовної давності: він не повинен перевищувати трирічного терміну, що передував поданням виконавчого документа або завіреного нотаріально угоди про сплату аліментів.

Через 3 роки після настання повноліття стягнути борг, який виник до 18 років, не представляється можливим.

Якщо на підставі виконавчого листа або угоди гроші не були сплачені до повноліття дитини з вини батьків, який зобов'язаний платити аліменти, трирічний термін не враховується, а стягнення провадиться за весь час. Ознайомтеся з тим, як відбувається стягнення аліментів за минулий період .
Якщо на підставі виконавчого листа або угоди гроші не були сплачені до повноліття дитини з вини батьків, який зобов'язаний платити аліменти, трирічний термін не враховується, а стягнення провадиться за весь час

До якого віку дитина з інвалідністю отримує аліменти

Право повнолітнього непрацездатного дитини отримувати аліменти від батьків регламентовано статтею 85 СК РФ. Закон покладає на матір і батька обов'язок утримувати сина, який не може самостійно себе забезпечити і потребує допомоги. Як і в інших випадках з аліментних виплатами, вони сплачуються на підставі нотаріально завіреного аліментного угоди або за рішенням суду.

Якщо питання вирішується в судовій інстанції, то це певна сума в грошовому еквіваленті, яка підлягає щомісячній виплаті. Розмір аліментів визначається індивідуально, з урахуванням всіх відомостей і фінансового становища в родині. Дізнайтеся більше про аліменти на дитину-інваліда .

висновок

Сімейне законодавство України передбачає виплату аліментів до повноліття громадянина. Однак при наявності вагомих причин, коли дитина просто не в змозі подбати про себе самостійно, такий обов'язок покладається на його батьків і після досягнення нею 18 років. Уважне вивчення питання дозволяє не тільки підвищити правову грамотність, а й уникнути багатьох помилок при оформленні аліментів.

Аліменти на повнолітніх дітей: Відео

До якого віку платять аліменти в РФ в 2019 році

Час читання: 5 хвилин

По завершенню шлюборозлучного процесу перед батьками постає питання про матеріальне забезпечення дитини. Найчастіше той з батьків, який не проживає спільно з малюком, зобов'язується щомісяця виплачувати певну грошову суму на його утримання. Але проходить час, і наближається повноліття дитини. У такому випадку важливо з'ясувати, до якого віку платять аліменти і від яких обставин залежить цей термін.
По завершенню шлюборозлучного процесу перед батьками постає питання про матеріальне забезпечення дитини

Що таке аліменти

Відповідно до статті 80 Сімейного кодексу Росії, утримання дитини є обов'язком його батька і матері. Законодавець не встановлює чітких рамок того, в якому вигляді повинні здійснюватися аліментні виплати і дає батькам право самостійно визначати розмір і періодичність таких нарахувань. У разі відмови батьків виконувати розпорядження закону і забезпечувати дитину суму грошових коштів встановить держава, а саме стягнення буде здійснюватися примусово в судовому порядку. Читайте докладніше про те, що таке аліменти .

У Росії питання про аліментних зобов'язаннях і пов'язаних з ними правовідносин присвячені статті Сімейного кодексу. Так, норми статті 80 СК РФ закріплюють за батьками обов'язок по матеріальному забезпеченню малюка. У свою чергу, виникає питання про те, до якого періоду особа вважається дитиною і потребує аліменти? Відповідь містить стаття 54 СК РФ, яка визнає дитиною особа, яка не досягла повноліття (18 років).

У 2014 році в Держдуму РФ був внесений законопроект №489583-6 «Про внесення змін до окремих законодавчих актів у частині посилення гарантій прав дитини на отримання аліментів», але в 2017 році ініціатива не отримала потрібної підтримки депутатів і була відхилена. Таким чином, відповідаючи на питання, до якого віку новий закон зобов'язує платити аліменти на дитину, слід спиратися на норми СК РФ.

На сьогоднішній день інтернет рясніє інформацією про нове законодавство, яке регулює аліментні зобов'язання. Тут слід сказати, що ніякого окремого акту про аліменти не існує, а Конституція і СК РФ як і раніше грають вирішальну роль при розгляді позовних заяв громадян і визначають, до якого терміну здійснюються нарахування. Новим же законодавством можна вважати всі нововведення, що відбулися в даному напрямку.

У 2015 році був внесений законопроект № 876581-6 «Про внесення змін до Сімейного кодексу Російської Федерації», який передбачав продовження аліментів від батьків для дітей, що навчаються на денному відділенні в освітніх установах аж до 23 років. Однак редакцій законодавства не було, оскільки проект був відкликаний і знятий з розгляду. Визначаючись з тим, до скількох років потрібно платити аліменти на дитину в Росії, слід брати до уваги лише ті положення, які містяться в статтях СК РФ.

До якого віку платять аліменти на дітей

Виплата грошових коштів на утримання дитини здійснюється до його повноліття. Вважається, що вже з 18 років особа може самостійно себе забезпечити і не потребує аліменти, але на практиці повноліття далеко не завжди означає фінансову незалежність від батьків.

Якщо після розлучення дитина проживає з одним з батьків і йому не виповнилося 18 років, то можна подавати на аліменти для отримання грошового стягнення на його забезпечення. Відповідно до статті 99 СК РФ реалізувати право на аліментні виплати можна у формі угоди, яке складається у нотаріуса в письмовому вигляді. Якщо ж сторони не досягли консенсусу, спір вирішується в порядку судового діловодства.

Держава стоїть на захисті прав і законних інтересів неповнолітнього, і в разі злісного ухилення суб'єкта від своїх обов'язків брати участь в утриманні дитини стягнення грошових коштів здійснюється примусово. В таких складних ситуаціях, коли за справу беруться судові пристави, важливо знати, до якого віку виплачуються аліменти на дитину в Росії і що робити при наявності заборгованості в оплаті .
Держава стоїть на захисті прав і законних інтересів неповнолітнього, і в разі  злісного ухилення  суб'єкта від своїх обов'язків брати участь в утриманні дитини стягнення грошових коштів здійснюється примусово

Підстави для припинення нарахування аліментів

Крім повноліття законодавством передбачено ряд випадків, коли наступає припинення аліментних зобов'язань. Так, стаття 120 СК РФ містить повний перелік таких підстав. В інших ситуаціях закон зобов'язує нараховувати аліменти до 18 років включно.

Грошові кошти на утримання більше не виплачуються, якщо:

 • неповнолітня особа отримала повну дієздатність. Згідно з нормами статті 21 Цивільного кодексу РФ, дієздатність настає в разі укладення шлюбу неповнолітнім, а також з причини заняття їм трудовою діяльністю за контрактом або підприємництвом, що закріплено статтею 27 ГК РФ;
 • дитина була усиновлена;
 • суд визнав неповнолітнього працездатним чи більше не потребують аліментних засобах;
 • одержувач аліментів помер.

Пройдіть соціологічне опитування!

Виплати аліментів по досягненню повноліття

У багатьох зарубіжних країнах існує практика, коли батьки зобов'язуються виплачувати аліменти і забезпечувати своїх дітей, поки ті не закінчать навчання в коледжі або університеті. У Росії спроба впровадити таку систему було здійснено за допомогою внесення законопроекту № 876581-6. Однак ініціатива не стала частиною вітчизняного законодавства, оскільки була відкликана і знята з розгляду. Тому питання, до якого часу платять аліменти, якщо дитина вчиться, залишився без змін.

Отримання вищої освіти не є підставою для продовження виплат, а по досягненню повноліття дитини батько може припинити його забезпечувати.

Умовами нотаріально завіреної угоди про сплату аліментів можуть бути встановлені інші терміни нарахування грошових коштів. В тому числі його положення можуть передбачати, до скількох років повинен батько платити аліменти. У цьому випадку виплати призначаються тільки в твердій грошовій сумі. Дізнайтеся більше інформації про виплату аліментів на дитину після 18 років .

Якщо аліменти не виплачувалися до 18 років

Порядок стягнення заборгованості по аліментних зобов'язань передбачений в статті 113 СК РФ. За минулий період утримуються аліменти на дітей за правилом позовної давності: він не повинен перевищувати трирічного терміну, що передував поданням виконавчого документа або завіреного нотаріально угоди про сплату аліментів.

Через 3 роки після настання повноліття стягнути борг, який виник до 18 років, не представляється можливим.

Якщо на підставі виконавчого листа або угоди гроші не були сплачені до повноліття дитини з вини батьків, який зобов'язаний платити аліменти, трирічний термін не враховується, а стягнення провадиться за весь час. Ознайомтеся з тим, як відбувається стягнення аліментів за минулий період .
Якщо на підставі виконавчого листа або угоди гроші не були сплачені до повноліття дитини з вини батьків, який зобов'язаний платити аліменти, трирічний термін не враховується, а стягнення провадиться за весь час

До якого віку дитина з інвалідністю отримує аліменти

Право повнолітнього непрацездатного дитини отримувати аліменти від батьків регламентовано статтею 85 СК РФ. Закон покладає на матір і батька обов'язок утримувати сина, який не може самостійно себе забезпечити і потребує допомоги. Як і в інших випадках з аліментних виплатами, вони сплачуються на підставі нотаріально завіреного аліментного угоди або за рішенням суду.

Якщо питання вирішується в судовій інстанції, то це певна сума в грошовому еквіваленті, яка підлягає щомісячній виплаті. Розмір аліментів визначається індивідуально, з урахуванням всіх відомостей і фінансового становища в родині. Дізнайтеся більше про аліменти на дитину-інваліда .

висновок

Сімейне законодавство України передбачає виплату аліментів до повноліття громадянина. Однак при наявності вагомих причин, коли дитина просто не в змозі подбати про себе самостійно, такий обов'язок покладається на його батьків і після досягнення нею 18 років. Уважне вивчення питання дозволяє не тільки підвищити правову грамотність, а й уникнути багатьох помилок при оформленні аліментів.

Аліменти на повнолітніх дітей: Відео

До якого віку платять аліменти в РФ в 2019 році

Час читання: 5 хвилин

По завершенню шлюборозлучного процесу перед батьками постає питання про матеріальне забезпечення дитини. Найчастіше той з батьків, який не проживає спільно з малюком, зобов'язується щомісяця виплачувати певну грошову суму на його утримання. Але проходить час, і наближається повноліття дитини. У такому випадку важливо з'ясувати, до якого віку платять аліменти і від яких обставин залежить цей термін.
По завершенню шлюборозлучного процесу перед батьками постає питання про матеріальне забезпечення дитини

Що таке аліменти

Відповідно до статті 80 Сімейного кодексу Росії, утримання дитини є обов'язком його батька і матері. Законодавець не встановлює чітких рамок того, в якому вигляді повинні здійснюватися аліментні виплати і дає батькам право самостійно визначати розмір і періодичність таких нарахувань. У разі відмови батьків виконувати розпорядження закону і забезпечувати дитину суму грошових коштів встановить держава, а саме стягнення буде здійснюватися примусово в судовому порядку. Читайте докладніше про те, що таке аліменти .

У Росії питання про аліментних зобов'язаннях і пов'язаних з ними правовідносин присвячені статті Сімейного кодексу. Так, норми статті 80 СК РФ закріплюють за батьками обов'язок по матеріальному забезпеченню малюка. У свою чергу, виникає питання про те, до якого періоду особа вважається дитиною і потребує аліменти? Відповідь містить стаття 54 СК РФ, яка визнає дитиною особа, яка не досягла повноліття (18 років).

У 2014 році в Держдуму РФ був внесений законопроект №489583-6 «Про внесення змін до окремих законодавчих актів у частині посилення гарантій прав дитини на отримання аліментів», але в 2017 році ініціатива не отримала потрібної підтримки депутатів і була відхилена. Таким чином, відповідаючи на питання, до якого віку новий закон зобов'язує платити аліменти на дитину, слід спиратися на норми СК РФ.

На сьогоднішній день інтернет рясніє інформацією про нове законодавство, яке регулює аліментні зобов'язання. Тут слід сказати, що ніякого окремого акту про аліменти не існує, а Конституція і СК РФ як і раніше грають вирішальну роль при розгляді позовних заяв громадян і визначають, до якого терміну здійснюються нарахування. Новим же законодавством можна вважати всі нововведення, що відбулися в даному напрямку.

У 2015 році був внесений законопроект № 876581-6 «Про внесення змін до Сімейного кодексу Російської Федерації», який передбачав продовження аліментів від батьків для дітей, що навчаються на денному відділенні в освітніх установах аж до 23 років. Однак редакцій законодавства не було, оскільки проект був відкликаний і знятий з розгляду. Визначаючись з тим, до скількох років потрібно платити аліменти на дитину в Росії, слід брати до уваги лише ті положення, які містяться в статтях СК РФ.

До якого віку платять аліменти на дітей

Виплата грошових коштів на утримання дитини здійснюється до його повноліття. Вважається, що вже з 18 років особа може самостійно себе забезпечити і не потребує аліменти, але на практиці повноліття далеко не завжди означає фінансову незалежність від батьків.

Якщо після розлучення дитина проживає з одним з батьків і йому не виповнилося 18 років, то можна подавати на аліменти для отримання грошового стягнення на його забезпечення. Відповідно до статті 99 СК РФ реалізувати право на аліментні виплати можна у формі угоди, яке складається у нотаріуса в письмовому вигляді. Якщо ж сторони не досягли консенсусу, спір вирішується в порядку судового діловодства.

Держава стоїть на захисті прав і законних інтересів неповнолітнього, і в разі злісного ухилення суб'єкта від своїх обов'язків брати участь в утриманні дитини стягнення грошових коштів здійснюється примусово. В таких складних ситуаціях, коли за справу беруться судові пристави, важливо знати, до якого віку виплачуються аліменти на дитину в Росії і що робити при наявності заборгованості в оплаті .
Держава стоїть на захисті прав і законних інтересів неповнолітнього, і в разі  злісного ухилення  суб'єкта від своїх обов'язків брати участь в утриманні дитини стягнення грошових коштів здійснюється примусово

Підстави для припинення нарахування аліментів

Крім повноліття законодавством передбачено ряд випадків, коли наступає припинення аліментних зобов'язань. Так, стаття 120 СК РФ містить повний перелік таких підстав. В інших ситуаціях закон зобов'язує нараховувати аліменти до 18 років включно.

Грошові кошти на утримання більше не виплачуються, якщо:

 • неповнолітня особа отримала повну дієздатність. Згідно з нормами статті 21 Цивільного кодексу РФ, дієздатність настає в разі укладення шлюбу неповнолітнім, а також з причини заняття їм трудовою діяльністю за контрактом або підприємництвом, що закріплено статтею 27 ГК РФ;
 • дитина була усиновлена;
 • суд визнав неповнолітнього працездатним чи більше не потребують аліментних засобах;
 • одержувач аліментів помер.

Пройдіть соціологічне опитування!

Виплати аліментів по досягненню повноліття

У багатьох зарубіжних країнах існує практика, коли батьки зобов'язуються виплачувати аліменти і забезпечувати своїх дітей, поки ті не закінчать навчання в коледжі або університеті. У Росії спроба впровадити таку систему було здійснено за допомогою внесення законопроекту № 876581-6. Однак ініціатива не стала частиною вітчизняного законодавства, оскільки була відкликана і знята з розгляду. Тому питання, до якого часу платять аліменти, якщо дитина вчиться, залишився без змін.

Отримання вищої освіти не є підставою для продовження виплат, а по досягненню повноліття дитини батько може припинити його забезпечувати.

Умовами нотаріально завіреної угоди про сплату аліментів можуть бути встановлені інші терміни нарахування грошових коштів. В тому числі його положення можуть передбачати, до скількох років повинен батько платити аліменти. У цьому випадку виплати призначаються тільки в твердій грошовій сумі. Дізнайтеся більше інформації про виплату аліментів на дитину після 18 років .

Якщо аліменти не виплачувалися до 18 років

Порядок стягнення заборгованості по аліментних зобов'язань передбачений в статті 113 СК РФ. За минулий період утримуються аліменти на дітей за правилом позовної давності: він не повинен перевищувати трирічного терміну, що передував поданням виконавчого документа або завіреного нотаріально угоди про сплату аліментів.

Через 3 роки після настання повноліття стягнути борг, який виник до 18 років, не представляється можливим.

Якщо на підставі виконавчого листа або угоди гроші не були сплачені до повноліття дитини з вини батьків, який зобов'язаний платити аліменти, трирічний термін не враховується, а стягнення провадиться за весь час. Ознайомтеся з тим, як відбувається стягнення аліментів за минулий період .
Якщо на підставі виконавчого листа або угоди гроші не були сплачені до повноліття дитини з вини батьків, який зобов'язаний платити аліменти, трирічний термін не враховується, а стягнення провадиться за весь час

До якого віку дитина з інвалідністю отримує аліменти

Право повнолітнього непрацездатного дитини отримувати аліменти від батьків регламентовано статтею 85 СК РФ. Закон покладає на матір і батька обов'язок утримувати сина, який не може самостійно себе забезпечити і потребує допомоги. Як і в інших випадках з аліментних виплатами, вони сплачуються на підставі нотаріально завіреного аліментного угоди або за рішенням суду.

Якщо питання вирішується в судовій інстанції, то це певна сума в грошовому еквіваленті, яка підлягає щомісячній виплаті. Розмір аліментів визначається індивідуально, з урахуванням всіх відомостей і фінансового становища в родині. Дізнайтеся більше про аліменти на дитину-інваліда .

висновок

Сімейне законодавство України передбачає виплату аліментів до повноліття громадянина. Однак при наявності вагомих причин, коли дитина просто не в змозі подбати про себе самостійно, такий обов'язок покладається на його батьків і після досягнення нею 18 років. Уважне вивчення питання дозволяє не тільки підвищити правову грамотність, а й уникнути багатьох помилок при оформленні аліментів.

Аліменти на повнолітніх дітей: Відео

У свою чергу, виникає питання про те, до якого періоду особа вважається дитиною і потребує аліменти?
У свою чергу, виникає питання про те, до якого періоду особа вважається дитиною і потребує аліменти?
У свою чергу, виникає питання про те, до якого періоду особа вважається дитиною і потребує аліменти?