Строительство »

Як розраховуються аліменти на дітей, мінімальний розмір в 2019 році

 1. Як розрахувати аліменти на дитину?
 2. Як розраховуються аліменти на дитину в 2019 році, відсоток від зарплати
 3. Дати сплати аліментів на дитину від першого союзу
 4. Участь в додаткових витратах на дитину
 5. Аліменти при усиновленні від першого союзу
 6. Скільки відсотків від доходу складають аліменти на 1 дитину
 7. Скільки відсотків від доходу складають аліменти на 2 дітей, розмір аліментів на 3 дітей
 8. Сплата аліментів на дитину, народжену в попередньому шлюбі
 9. Добровільна сплата аліментів від першого шлюбу
 10. Судове стягнення аліментних забезпечення
 11. Скорочення аліментів від першого шлюбу
 12. Мінімальний розмір аліментів в 2019 році

У цій статті мова піде про те, як розраховуються  аліменти У цій статті мова піде про те, як розраховуються аліменти . Далеко не всі знають, що аліменти на дитину виплачуються у вигляді відсотка від зарплати зобов'язаного особи. Крім того, є різниця в грошовому вираженні того значення, скільки відсотків складають аліменти на 1 дитину, а скільки відсотків на 2 дітей.

В кінці статті ми розповімо про такі поняття, як мінімальний розмір аліментів на дитину в 2019 році і неустойка по аліментах.

Як розрахувати аліменти на дитину?

Відповідно до чинного законодавства, мати і батько повинні забезпечувати своїх нащадків до досягнення ними 18-ти річчя. Стаття 80 СКРФ передбачає укладання між ними згоди про сплату аліментів, де прописуються, коли робити виплати і в якій кількості.

Або аліменти на дитину можуть бути витребувані за рішенням судді. При цьому стаття 81 СКРФ передбачає, що обсяг такого забезпечення призначається в пайовому або процентному співвідношенні від заробітної плати. Стаття гарантує: після вступу в новий шлюб обов'язок виплачувати грошові кошти зберігається. Однак стаття 119 СКРФ говорить, що народження у платником аліментів ще одну дитину є підставою для звернення до суду з метою змінити величину аліментів з огляду на нових факторів.

Крім аліментів, мати або батько можуть бути покликані суддею до оплати екстратрат. До такої статті витрат можна зарахувати витрати на лікування дитини, догляд за малолітньою або непрацездатним повнолітнім і інші витрати.

Калькулятор розрахунку аліментів на дитину:

Дізнайтеся, чи можна стягнути аліменти з батьків чоловіка .

Як розраховуються аліменти на дитину в 2019 році, відсоток від зарплати

Безкоштовна консультація юриста

Відповімо на ваше запитання за 5 хвилин!

Задати питання

У статті 81 СК РФ прямо вказується на те, як розрахувати аліменти на дитину від першого шлюбу. Другий пункт статті роз'яснює, що розмір аліментів підлягає зміні за рішенням судової інстанції, яка розглядає умови проживання всіх учасників процесу та інші аспекти.

Безкоштовна консультація юриста

Відповімо на ваше запитання за 5 хвилин!

У загальних ситуаціях виплати розраховуються наступним чином:

 • 25% від заробітку на аліменти єдиному синові / дочці;
 • 33,33% доходу - на аліменти для двох дітей;
 • 50% доходу на аліменти для трьох і більше дітлахів.

Також законом надано можливість витребувати аліменти на дитину з безробітного .

Дати сплати аліментів на дитину від першого союзу

з статті 107 СК РФ слід, що подати позовну заяву про витребування аліментів на дитину можна в будь-який момент при появі прав на його отримання. Звернення до суду відбуваються в разі ухилення матір'ю або батьком дитини від своїх обов'язків по виплачування призначеного грошового утримання.

Другий пункт цієї ж статті роз'яснює, що початком періоду виплачування вважається день звернення в палац правосуддя. Можливо також витребувати заборгованість з аліментообязанного за період, протягом якого він ухилявся від своїх обов'язків, але не більше ніж за три роки.

Участь в додаткових витратах на дитину

В статті 86 СК РФ передбачається можлива поява необхідності провести екстрені витрати на утримання. У положеннях статті прописано:

 • Мати і батько дитини можуть бути залучені до здійснення екстрених витрат у виняткових випадках, до яких відносяться важкі захворювання, каліцтва, необхідність в догляді за малолітньою або непрацездатним повнолітнім сином / дочкою;
 • Витрати, які вони повинні взяти на себе, призначаються суддею відповідно до фінансовим становищем всіх сторін та інших аспектів. Суддя розраховує конкретну суму, яку доведеться заплатити одноразово або помісячно;
 • Стаття, крім оплати речей або послуг, які потрібні в даний момент, за судовим рішенням не виключає залучення батьків в майбутньому і до інших витрат на дитину.

Суддя розраховує конкретну суму, яку доведеться заплатити одноразово або помісячно;  Стаття, крім оплати речей або послуг, які потрібні в даний момент, за судовим рішенням не виключає залучення батьків в майбутньому і до інших витрат на дитину

Аліменти при усиновленні від першого союзу

Громадянин, який має  зобов'язання  по аліментах на одного або декількох діточок від першого офіційного громадянського союзу, повинен виплачувати зміст і після розлучення або вступу в новий шлюб Громадянин, який має зобов'язання по аліментах на одного або декількох діточок від першого офіційного громадянського союзу, повинен виплачувати зміст і після розлучення або вступу в новий шлюб.

Позбавлення громадян батьківських прав не знімає з них зобов'язань по сплаті аліментів в розмірах, прописаних статтею 81 СК РФ. Однак позбавлений батьківських прав не має можливості в майбутньому вимагати подібного забезпечення для себе або надання іншої допомоги.

Корисно дізнатися, як платять декретні і які суми виплат?

Скільки відсотків від доходу складають аліменти на 1 дитину

статтею 99 СКРФ передбачається, що перерахування аліментного забезпечення від першого шлюбу виробляються відповідно до постанови суду або на підставі угоди - договору, що містить основні аспекти по аліментних платежах, розмір яких визначається сторонами або суддею і залежить від числа синів і дочок, підтвердженого заробітку та інших факторів. При відсутності додаткових аспектів сума аліментів на 1 дитину в 2019 році від першого цивільного союзу становить 25% від сумарного доходу.

Скільки відсотків від доходу складають аліменти на 2 дітей, розмір аліментів на 3 дітей

Розмір аліментів на двох дітей і більше залежить від наявності інформації про місце роботи їх платника і від величини його постійного доходу. Так, у разі, коли батько працює, аліментні виплати на двох і трьох дітей буде дорівнювати 33% і 50% відповідно. Якщо ж батько не працює, а, наприклад, числиться в центрі зайнятості населення офіційно в статус безробітного , То відрахування будуть розраховуватися виходячи з 33% і 50% від отримуваного щомісячної допомоги по безробіттю.

Безкоштовна консультація юриста

Відповімо на ваше запитання за 5 хвилин!

Додатково рекомендується прочитати: куди звертатися, якщо не платять зарплату .

Безкоштовна консультація юриста

Відповімо на ваше запитання за 5 хвилин!

Сплата аліментів на дитину, народжену в попередньому шлюбі

Після укладання повторного сімейного союзу колишнє подружжя не звільняються від обов'язків, прописаних в статті 80 СК РФ, і повинні сплачувати аліменти на другу дитину в другому шлюбі . Згідно з текстом, вони повинні фінансово забезпечувати малолітньої дитини в обчисленні, узгодженому ними самостійно і прописаному в угоді. Але у аліментополучателя, а також у представників органів опіки та піклування є право звертатися в судові інстанції, якщо виплати менше встановленого законом.

До суду зацікавлена ​​особа звертається як під час спільного проживання подружжя, так і після його розірвання, і навіть після повторного вступу в новий сімейний союз. Аліменти скорегують, якщо змінилося фінансове становище мами або тата.

Почитайте додатково: як відбувається розлучення з дітьми .

Добровільна сплата аліментів від першого шлюбу

Сімейне право  передбачає можливість підписати  Угода про сплату аліментів  (Ст Сімейне право передбачає можливість підписати Угода про сплату аліментів (Ст. 80 СК). Тут зазначаються умови сума аліментів на 1 дитину або ж розмір аліментів на 2-3 малюків, частота платежів та інші моменти. Оформляється згоду по нормам статті 100 СК. Документ про аліментних забезпеченні:

 • полягає тільки в письмовому вигляді;
 • без нотаріального завірення недійсний;
 • рівносильний виконавчим листом, який видається судовою інстанцією.

При цьому уточнюється, що якщо один з батьків не є повністю дієздатним, то він може підписати документи за наявності згоди його представника. Розпорядчих документів величина платежів має дорівнювати або перевищувати закріплену законом в статті 81 СК.

Корисно знати: як можна залишити сина або дочку з батьком після розлучення .

Корисно знати:  як можна залишити сина або дочку з батьком після розлучення

Судове стягнення аліментних забезпечення

Куди подавати заяву на аліменти ? Якщо згода по аліментного забезпечення не було підписано, учасники процесу мають право відправитися до судді для врегулювання цього питання відповідно до положень статті 106 СК РФ. Стаття 108 уточнює період, протягом якого можуть бути витребувані кошти. У пункті 1 цієї статті прописано, що аліментні заборгованості можуть бути витребувані ще до набрання рішенням суду законної сили.

Якщо у платника аліментів утворюється заборгованість по цих платежах, то мати право вимагати виплату неустойки по аліментах. Щоденна пеня дорівнює 0,5% від суми боргу.

Скорочення аліментів від першого шлюбу

Стаття 119 СКРФ регламентує випадки скорочення аліментного забезпечення:

 • При серйозні зміни у фінансовому або сімейний стан платника величина виплат може бути скоригована судом. Також учасник процесу може бути повністю позбавлений від зобов'язань;
 • Рішенням судді обчислення перекладів змінюється, якщо з'явилася інформація про інші фактори, щодо інтересів учасників;
 • Встановлення факту вчинення протизаконних дій аліментополучателя щодо аліментоплатільщіка може бути підставою звільнення останнього від обов'язку щодо забезпечення.

Поява у аліментообязанного ще одного дитину-вагома причина для звернення до судді для перерахунку величини виплат. Такими учасниками процесу можуть бути як біологічні мама з татом, так і усиновителі.

Крім того, є ситуації, в яких можливо звільнення від сплати аліментів на неповнолітніх .

Крім того, є ситуації, в яких можливо  звільнення від сплати аліментів на неповнолітніх

Мінімальний розмір аліментів в 2019 році

Згідно з чинним законодавством мінімальний розмір аліментів на неповнолітнього становлять 2790,75 руб. Мінімальна забезпечення, що виплачується на двох або трьох неповнолітніх в 2019 році збільшується і становить, відповідно, 3683,79 руб. і 5581,5 руб.

Останні новини по темі статті

Як розрахувати аліменти на дитину?
Як розрахувати аліменти на дитину?