Строительство »

Оренда в Оріуела Коста (Іспанія).

  1. Як здати житло на узбережжі Оріуела Коста.

Select your language: Select your language:   В агентстві нерухомості Costa Invest є відділ, який допомагає орендувати житло в Іспанії та займається супроводом таких угод

В агентстві нерухомості Costa Invest є відділ, який допомагає орендувати житло в Іспанії та займається супроводом таких угод.

Спеціальний відділ в Costa Invest здійснює управління орендою, він безпосередньо пов'язаний з юридичним відділом для отримання юридичних консультацій і має команду агентів з нерухомості.

Співробітники відділу мають кваліфікацію високого рівня і великий досвід в сфері нерухомості, вони прекрасно володіють іноземними мовами (російська, англійська, іспанська, французька, норвезька, шведська та польська).

У відділі оренди агенції нерухомості Costa Invest юристи дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Нижче наведені деякі основні аспекти роботи відділу для сезонної оренди житла і для оренди на тривалий термін.

- Місяці з травня по вересень включно вважаються "високим сезоном". Решта місяці року визначаються як "низький сезон".

- Якщо клієнт хоче орендувати житло, він повинен здійснити бронювання через депозит. Сума визначається як відсоток від усієї вартості оренди.

- Бронювання оренди житла може здійснюватися через банківський переказ, а також готівкою в офісах Cost a Invest в Оріуела Коста .

- Якщо клієнт діє через портали з нерухомості, такі як Booking, TripAdvisor і інші, бронювання житла проводиться безкоштовно на 7 днів, після чого повинна бути проведена оплата. Якщо через сім днів клієнт не оплачує бронювання, житло буде доступно для клієнтів, які в ньому зацікавлені.

- Остаточна оплата оренди в високий сезон повинна бути здійснена в момент підписання договору орендованого житла. До загальної суми оплати, яка повинна бути забезпечена за договором оренди нерухомості, повинні бути додані п'ятдесят євро, призначені для прибирання житла після арендосьемщіков, коли вони закінчать своє перебування в ньому.

- У разі оренди на тривалий термін, арендосьемщік при підписанні договору повинен внести суму, відповідну орендну плату за один повний місяць, крім оплати за поточний місяць.

- Для підписання договору оренди житла, клієнт повинен пред'явити своє посвідчення ОСОБИСТОСТІ або паспорт (ці документи є взаємозамінними, це передбачено законом), а також для підписання договору оренди на тривалий термін необхідно подати трудовий контракт.

- Заселення арендос'емщіка в орендоване житло проводиться після 14.00 годин. Виселення, коли орендар зобов'язаний покинути орендоване житло, має бути здійснене до 12 годин.

- У Costa Invest є послуга «Трансфер в і з аеропорту» (вартість перевезення не входить у вартість оренди житла).

- У відділі оренди є агенти, що говорять на різних мовах (іспанська, англійська, російська, польська та французька). Рідний для клієнта мову спрощує спілкування, це робиться для зручності і спокою клієнтів-іноземців.

- В даний час в агенстві нерухомості Costa Invest є об'єкти для здачі в оренду на короткий та тривалий термін в наступних районах: Оріуела Коста, Торревьеха, Гуардамар дель Сегура, Ла-Мата і Торре де ла Орадада.

- Типи доступного житла в оренду: квартири (від однієї до трьох спалень), пентхауси, котеджі, таунхауси (дві або три спальні), бунгало (без або з басейном), вілли з власним басейном і комерційні приміщення.

Купити житло для подальшої здачі в оренду в Оріуела Коста (Іспанія) - значить зробити інвестиції, оскільки орендна плата за сезон в цьому районі дуже висока, і це забезпечує його максимальну рентабельність.

З іншого боку, при оренді нерухомості на тривалий термін або на невизначений час, відзначається також і зростання попиту, а це збільшує можливість гарантованої отриманого прибутку. В кінцевому підсумку це вигідно в середньостроковій і довгостроковій перспективі.

Згідно з дослідженнями, проведеними TripAdvisor, Іспанія отримує п'яту частину від всієї орендної плати в світі. Змагатися з нею може тільки США, а на Європейському ринку Іспанія найбільш затребувана у туристів для знімання в оренду житла на літній період.

На міжнародному ринку найбільш високим попитом в Іспанії є: Валенсія, Андалусія і Каталонія.

Протягом 2015 року, понад 90% попиту на оренду в літній сезон в Іспанії було зафіксовано з боку туристів з Європи; і цей відсоток поділяється серед туристів з Іспанії, Англії та Франції.

Зокрема, в районі Оріуела Коста, високий відсоток туристів, які орендують житло з метою відпочинку. Основна частина європейських туристів, які орендують житло, щоб провести свою літню відпустку на узбережжі Оріуела-Коста, надходять з Англії, Польщі, Росії, Норвегії та Швеції; хоча зустрічаються і з інших країн Європейського Союзу.

Прогнози щодо попиту на оренду житла з метою відпочинку в Іспанії в 2016 році, що проводяться різними консалтинговими експертами в цій галузі, показують, що зростання в порівнянні з попереднім роком складе більше 25%.

Наведені вище дані показують, серед іншого, що покупка будинку в Оріуела Коста (Іспанія) - це хороше вкладення коштів.

Дані, отримані агентством нерухомості Costa Invest за допомогою бази даних, показує чітку тенденцію на збільшення бажаючих орендувати в Оріуела Коста житло.

У той же час, виявляється значне збільшення клієнтів-покупців, які мають намір здати в оренду свою власність, головним чином, для отримання стабільного прибутку в середньостроковій і довгостроковій перспективі.

З цієї причини, агенство нерухомості Costa Invest через свій відділ оренди нерухомості надає послуги з пошуку житла на час відпочинку або на тривалий термін.

Як здати житло на узбережжі Оріуела Коста.

Власники, які хочуть здати в оренду своє житло на узбережжі Оріуела Коста, повинні мати на увазі деякі моменти, які юридично регламентовані.

- Клієнт, який купує житло, може делегувати право на ексклюзивне управління орендою своєї власності через наш відділ оренди, або він сам може займатися здачею житла в оренду.

- Власник вирішує самостійно, як він буде здавати в оренду своє житло: на тривалий термін (період часу більше трьох місяців) або на короткий час (період оренди один місяць або менше)

- За послуги з управління орендою житла, агенство нерухомості Costa Invest стягує 20% від загальної вартості оренди.

- Власник житла, що здається в оренду, повинен мати відповідні документи (туристичний і енергетичний сертифікати), як того вимагає закон, який діє у Іспанії.

Організаційна структура агенства нерухомості Costa Invest, що має різні департаменти, гарантує для своїх клієнтів, що бажають купити або орендувати житло в Оріуела Коста, висока якість обслуговування.