Строительство »

Сезон концертів військових оркестрів відкриється в Олександрівському саду 19 травня

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: портал Москва 24 / Юлія Іванко   Сезон концертів військових оркестрів відкриється 19 травня в Олександрівському саду

Фото: портал Москва 24 / Юлія Іванко

Сезон концертів військових оркестрів відкриється 19 травня в Олександрівському саду. У цей день у Італійського грота виступить Військовий зразковий оркестр Почесної варти, повідомляє ТАСС .

Гості саду почують як мелодії минулих років, так і сучасні аранжування популярних музичних творів. Також в цей день виступлять постійні хедлайнери фестивалю - оркестр суворовців Московського військово-музичного училища імені генерал-лейтенанта Валерія Халілова і військовий оркестр 154-го окремого комендантської Преображенського полку.

Раніше повідомлялося, що в столичних парках цього літа виступлять 12 військових оркестрів. Йдеться про "Сокольниках", Саду "Ермітаж", парку Перемоги на Поклонній горі, Парку Горького, Перовском, Бабушкінському, Ізмайловському парках, садибі "Воронцово", Саду імені М.Баумана, парках "Червона Пресня", "Кузьминки" і " Зарядье ".

Духова музика звучатиме в парках щосуботи. Мсквічі і гості міста зможуть безкоштовно послухати у виконанні військових колективів відомі композиції різних жанрів - від класики до рок-музики. Закриття циклу виступів відбудеться 18 серпня в Олександрівському саду.

Поділитися в соціальних мережах: