Строительство »

Мережа фітнес-клубів Alex fitness відкриває найбільший в Воронежі фітнес-центр із запізненням на дев'ять місяців

Головна   контекст   23

Головна Головна   контекст контекст

23.05.2012, 14:44 23

Воронеж. 23.05.2012. Агентство Бізнес Інформації (ABIREG.RU) - Мережа фітнес-клубів Alex fitness відкриває 25 травня в ТРЦ «Максимір» найбільший в Воронежі фітнес-центр із запізненням на дев'ять місяців.

За інформацією експерта фітнес-ринку Воронежа, який побажав залишитися невідомим, проект Alex fitness в «Максімірі» йшов дуже складно.

«На завершення проекту інвесторам не вистачило фінансових ресурсів, і вони вирішили провести маркетингову акцію, щоб привернути гроші воронежцев, тоді-то і почалися безпрецедентні акції з низькою вартістю абонементів», - розповів експерт.

Спочатку клуб мали відкрити в вересні, а потім запуск клубу переносився щомісяця. Зараз власники анонсують запуск фітнес-клубу 25 травня.

Куратор проекту від групи «Мегіон» (власники ТРЦ «Максимір») Олексій Нестеров розповів «Абірегу», що основні проблеми виникли з розміщенням в торговому центрі басейну в 25 метрів завдовжки і шириною в 9 метрів. «Проект дуже масштабний - 5 тис. Метрів, тому виникли складності, а для тих, хто купив абоненти в 2011 році з моменту технічного відкриття - вже півтора місяці відкрито безкоштовне відвідування клубу в якості компенсації», - розповів співрозмовник агентства. Він додав, що клуб працює в «Максімірі» на умовах оренди.

Експерт фітнес-ринку вважає, що ціна відкриття гарного фітнес-центру у Воронежі з придбанням якісного обладнання і обробкою може коштувати близько 30 тис. За 1 кв. метр. Таким чином, вартість запуску проекту-п'ятитисячника може оцінюватися в 150 млн рублів. Співрозмовник агентства, вважає, що клуб, незважаючи на розташування (далеко від центру міста), буде користуватися попитом, так як це перший такий великий об'єкт, поєднаний з нормальних розмірів басейном в Воронежі. Експерт вважає, що новий клуб орієнтований на сегмент середнього класу, а з урахуванням рекламної політики - і на більш низький рівень. Відкриття ж клубу на початку відпускного сезону не стане плюсом для об'єкта. «У Воронежі немає клубів преміум-класу, а всі стандартні - ледве зводять кінці з кінцями. Напевно, єдиний концепт, що дозволяє окупатися, - це створення великого розважального комплексу за прикладом «Петровських лазень», де поєднані і фітнес і інші елементи відпочинку та розваг », - зазначив експерт. В даний час планується побудувати елітний фітнес-клуб поруч з проектом забудови житлового комплексу «Сонячний олімп» на вул. Среднемосковская.

Alex fitness об'єднує 38 клубів у великих містах Росії - Москва, Санкт-Петербург, Краснодар, Перм, Ростов-на-Дону, Саратов, Тольятті, Казань, інші міста, до яких приєднався і Воронеж.

Дмитро Орищенко

(473) 212-02-88

(473) 212-02-88