Строительство »

Вдова Влада Лістьєва перебралася в Іспанію

 1. Прикинь!
 2. смертельний укол
 3. З книги Євгена Додолева «The Погляд»:
 4. Спасибі німцям
 5. ТІЛЬКИ ФАКТ

53-річна Альбіна Назимова тепер живе з багатим ресторатором біля підніжжя Піренейських гір

53-річна Альбіна Назимова - особистість неординарна. У численних статтях про покійного Лістьєва журналісти про неї чого тільки не писали. Але все висновки так чи інакше зводяться до одного - чорна вдова. Одного чоловіка вбила куля, іншого - віагра.

- Альбіна - страшна людина, з нею краще не зв'язуватися, - не раз кидала пенсіонерка Олександра Ляліна, мати другої дружини Влада Лістьєва. - Я впевнена: Альбіна знала заздалегідь, що Влада вб'ють. Вона і подругу в той вечір спеціально покликала в гості, щоб не бути однією, коли їй повідомлять про вбитого чоловіка, і мати алібі ... Адже вона ще при живому Владе закрутила роман з Андрієм Разбаш.

53-річна Альбіна Назимова тепер живе з багатим ресторатором біля підніжжя Піренейських гір  53-річна Альбіна Назимова - особистість неординарна

Альбіна офіційно була дружиною Влада три з половиною роки. Фото з архіву EG.RU

Те ж саме говорить і дочка Влада - Валерія, додаючи:

- Про Альбіну я можу судити за її вчинками. Вона людина непорядна. Через три дні після загибелі тата, у нього ще ніжки не охололи, але скорботна вдова почала переписувати на своє ім'я всі його майно: є докази, папери адвоката. Так, вона поставила хороший пам'ятник папі, але вже багато років на кладовище не з'являється. Навіть на двадцятій річниці її не було. Зрозуміло, у неї тепер інше життя. До речі, у Альбіни адже і перший чоловік помер ...

До речі, у Альбіни адже і перший чоловік помер

Назимова і Разбаш ...

Інтимними деталями про пані Назимова свого часу ділився з «Експрес газетою» журналіст Євген додола, який разом з Лістьєвим працював у «Погляді»:

- Через численні особистих трагедій (алкоголізм матері, раптова смерть шестирічного сина, самогубство батька - отруївся діхлоретаном - П. С.) шалене пияцтво Лістьєва всім здавалося логічним. 25-річна художниця і реставратор станкового живопису Альбіна Назимова стала для нього в цьому сенсі абсолютним порятунком.

25-річна художниця і реставратор станкового живопису Альбіна Назимова стала для нього в цьому сенсі абсолютним порятунком

... жили в просторому особняку Алі в підмосковному Подушкино

У компанії її спочатку прийняли насторожено. Не дарма ж до неї прилипло прізвисько Нічка. Темна. Однак те, що Лістьєв любив її, незважаючи на всі свої численні пригоди, безперечно. Альбіна стала для нього головною людиною в житті.

Гінеколог Віра ОГРИЗКОВА не тільки допомагала Альбіні вирішувати інтимні проблеми Альбіни, але і прикрашала дозвілля її чоловікові

Зрозуміло, вона була в курсі і його роману з Вірою, її гінекологом, з якої сама і познайомила чоловіка ( «відовци» звали цю красиву брюнетку веранди: велика така була дівчина.) Пам'ятаю, що Альбіна поставила Владу ультиматум: якщо дійде до розлучення, то вона буде битися в суді за акції «ВІD». За фактом у неї їх могло бути 16,43%, тобто стільки ж, скільки у режисера Івана Демидова, директора компанії Олександра Горожанкина і ведучого Олександра Політковського. Відмовляти Влада від союзу з верандою вирушили тоді Саша Любимов з Андрієм Разбаш. І відрадили. Він погодився відкласти майнові розбирання і розлучення на невизначене майбутнє. Було це восени 1994 року.

Вані виповнився лише рік і сім місяців, коли не стало його батька Андрія. Чоловічим вихованням хлопчика займається ресторатор РУСИНОВ. фото: vk.com

А ще раніше я приїхав до Андрія забрати «бетакам». Прибув на місце на півгодини раніше обумовленого. І зіткнувся в під'їзді з ... Альбіною. Мені б і в голову нічого не прийшло, якби вона не повела себе неадекватно - прошмигнула повз, як ошпарена кішка. Стреманулась. Коли я увійшов, сказав Андрію, що Аля пролетіла повз і навіть не привіталася. «Вона мені допомагає з дизайном квартири», - парирував Разбаш. До речі, саме з її подачі Разбаш зробив емблему телекомпанії ВІD - маску, що наводила жах на дітей (Альбіна тоді працювала в Музеї мистецтв народів Сходу).

У будиночку ... Фото: Mark Gregory Peters

Читайте також: Владислав Лістьєв. Нерозкриті вбивства російських знаменитостей і долі їх вдів >>

Прикинь!

 • За твердженням «взглядовца» Володимира Мукусєва стан Лістьєва на момент загибелі становило $ 16 млн. Так як маму Влада перед поділом спадщини «випадково» збила машина, а у сина Лістьєва силою відібрали акції «виду», то практично весь капітал знаменитого тележурналіста дістався Альбіні.

... на Коста-Брава ... Фото: Mark Gregory Peters

смертельний укол

Коли через три роки після вбивства Лістьєва Назимова і Разбаш одружилися, про Альбіні заговорили ще більш жорстко. Недругів у жінки додалося. Наприклад, Ганна Семенівна Іванова - мати другої дружини Разбаша, від якої він пішов до Алі.

- Альбіну ми знали давно. Вони з Владом часто приходили в гості до Андрія і моєї Тані. Ця жінка ніколи не викликала у мене симпатій, а зять наполягав, щоб вона стала хрещеною молодшого сина - Андрійка, - згадує Ганна Семенівна. - Альбіна здавалася мені нещирою і підступною. І я не помилялася. На той час вона вже заволоділа Андрієм і незабаром оселилася на тих самих 107 квадратних метрах на Спиридоновке, яку він купив для своєї другої сім'ї і де допомагала з ремонтом Альбіна. Виходить, що дизайн цих апартаментів вона придумувала для себе ...

Між іншим, розлучившись з Тетяною, Разбаш не залишав без уваги сина. Та й їй допомагав.

Та й їй допомагав

... Альбіна відпочиває душею. Фото: Mark Gregory Peters

- Дочка ще до заміжжя серйозно перехворіла: у неї запалилися лімфатичні вузли, навіть довелося їх опромінювати, - помічала Ганна Семенівна. - До того ж у неї були погані судини. Вона часто лежала в лікарнях. Разбаш влаштовував її в хороші клініки, давав гроші. Говорили, ніби вона захворіла на рак, але це насправді не так. Тані лікар зробив на дому ін'єкції ліки, нібито очищає судини. Але їй тут же стало настільки погано, що «швидка» відвезла її в реанімацію. Онук з батьком в цей час каталися на лижах в Швейцарії. Тані начебто стало краще. На ранок її обіцяли перевести в звичайне відділення. Так я і сказала Разбаш, коли він, повернувшись з-за кордону, приїхав з Андрійком до мене.

Ми домовилися на наступний день відвідати Таню разом. Але в цей же вечір вона померла: тромб перекрив посудину в легкому. Я не знала, як сказати про спіткало нас страшне горе онукові. Андрій знайшов потрібні слова для дитини сам. Він повів сина до церкви, розповів, як боляче було його мамі, і що тепер, на тому світі, їй стало легше. І ще він написав листа для Андрія нібито від Тетяни зі словами любові і втіхи.

І ще він написав листа для Андрія нібито від Тетяни зі словами любові і втіхи

Телепродюсер зі своєю «Пташкою»

З книги Євгена Додолева «The Погляд»:

«З Разбаш Таня Іванова (« Пташка ») розлучилася нема на рівному місці. У тій самій 107-метровій квартирі на Червоних Воротах, яку Андрій подарував коханій, глава компанії одного разу застав її зі своїм співробітником - Тимуром Вайнштейном. Той десь з 1996 року працював в ВІDе редактором, проявив себе блискуче, потім виріс до продюсера лістьевскіх програм «Тема» і «Час пік». На момент розборок з «Пташкою» Тимур, як розумію, ще не був одружений на Яні Батиршін (вона прийшла на ТБ на самому початку століття, до цього була головним тренером збірної Бразилії з художньої гімнастики) ».

На момент розборок з «Пташкою» Тимур, як розумію, ще не був одружений на Яні Батиршін (вона прийшла на ТБ на самому початку століття, до цього була головним тренером збірної Бразилії з художньої гімнастики) »

23-річний Андрій Разбаш-молодший вчиться в Фінансової Академії. фото: vk.com

Спасибі німцям

Шлюб Назимова і Разбаша звалився після народження сина Вані. Саме тоді у телеведучого закрутився роман з молоденькою колегою Ксенією Мішоновой. Альбіна закоханого чоловіка утримувати силою поруч з собою не стала. Але не минуло й року, як його не стало.

«Разбаша наздогнав серцевий напад в обіймах юної Ксенії (все-таки« віагра »не панацея, а небезпечна іграшка)», - видасть потім правду-матку всезнаючий додола в черговий своєї шок-книзі. І додасть: «Зараз Назимова цілком, як каже, щаслива з новим чоловіком».

Випускниця журфаку МГУ Ксенія МІШОНОВА трудиться в Громадській палаті Московської області в комісії з охорони здоров'я, соціальної політики і якості життя громадян ...

Хто такий і чим він займається - про це першою повідомила в минулому році знаменита собирательница пліток Божена Ринська в черговому опусі в своєму «жж»:

«Чоловік Назимова - мрія будь-якої довгоногої красуні, як там не є чоловік-приз. Багатий, розумний, привабливий, дотепний. Високоранговий, як кажуть пікапери. Ось уже 10 років поспіль закоханий в свою дружину Альбіну. Альбіна фінансово спроможна, реалізувалася в професії до того, як завоювала увагу ... Пардон, до того, як її завоював нинішній чоловік Олександр Русинів, гонщик і ресторатор ».

Пардон, до того, як її завоював нинішній чоловік Олександр Русинів, гонщик і ресторатор »

... чотири роки тому вона вийшла заміж за ведучого радіостанції «Вести FM» Гію Саралідзе ... Фото: Facebook.com

Пан Русинів забезпечив красиве життя не тільки своєму синові Ромі, якого зробив одним з кращих автогонщиків країни, але і Альбіні. Саме він наштовхнув її на думку, що пора перебиратися в сонячну Іспанію.

Віллу вибирали довго. Об'їхали не один регіон. У підсумку зупинилися на містечку Плая-де-Аро. Знайшли милий будиночок з басейном на пагорбі, біля підніжжя Піренейських гір. До них тут жили німці, які дотримуються стриманого мінімалізму в декорі.

До них тут жили німці, які дотримуються стриманого мінімалізму в декорі

... разом вони виховують сина Колю. фото: Facebook.com

- Я була впевнена, що доведеться все переробляти, але в кінці кінців ми взагалі нічого не стали чіпати. Навіть кухню. Просто перефарбували її, - розповіла недавно Альбіна журналістці і давньої приятельки Ганні Сілюнас. - А місця тут райські. Дуже спокійно. І дихається приємно. Чого я ще хочу від життя? У мене стільки всього було, що я, напевно, нічого не хочу. Хочу перестати боятися за близьких людей, але розумію, що це неможливо, а значить - нічого не хочу.

ТІЛЬКИ ФАКТ

 • Альбіну ростили мама і бабуся. Діда розстріляли за часів сталінських репресій, а про батька вона знала тільки ім'я - Володимир.

ДО РЕЧІ

 • За гроші Альбіна Альбіна займається тільки дизайном інтер'єрів публічних місць (ресторани, спортклуби). Друзям допомагає оформляти житло безкоштовно.
 • Вона оформила дизайн квартири близького друга, нині покійного Віталія Вульфа. Телеведучий настільки тепло ставився до Алі, що залишив їй значну частину спадщини.

Прикинь!

 • Іменники, однокореневі слова «вдова», є в багатьох європейських мовах. Vdova в чеському і словацькому, wdowa в польському, widow в англійському. На латинській це слово має вигляд vidua і спорідненість з дієсловом divido - «поділяю», «ділю». Тобто початкове значення слова «вдова» - «розділена».

Чого я ще хочу від життя?