Строительство »

Альбіна Джанабаєва розговорилася про життя з Меладзе, ВІА Гра, Джанабаєва і Меладзе, Оглядач

Екс-вокалістка культового українського гурту "ВІА Гра" Альбіна Джанабаєва, яка є дружиною популярного співака Валерія Меладзе, поділилася відвертими деталями з особистого життя пари.

Так, Джанабаєва довгі роки не розкривала подробиці подружнього життя з Меладзе, однак зараз вона заявила, що готова ділитися з шанувальниками деякої приватною інформацією, пише Wday.

"У нашій з Валерою життя були різні періоди. Тільки зараз я можу говорити відкрито - я щаслива!" - розговорилася Альбіна.

Екс-вокалістка культового українського гурту ВІА Гра Альбіна Джанабаєва, яка є дружиною популярного співака Валерія Меладзе, поділилася відвертими деталями з особистого життя пари

Альбіна Джанабаєва

Instagram @albinadzhanabaeva

"Приховувати і не афішувати свої стосунки - це різні речі. Багато що відбулося всередині мене, після чого я відкрила частину свого життя. Мені приємно отримувати зворотний зв'язок від передплатників в соціальних мережах. Раніше я вела досить закриту життя і до сих пір вважаю, що ні зняла бар'єр остаточно ", - зазначила Джанабаєва.

Як повідомляв "Обозреватель", дружина відомого російського співака Валерія Меладзе Альбіна Джанабаєва показала рідкісне фото їх спільного сина Кості, який народився, коли артист був у шлюбі з іншою жінкою.

Що там нового у Меган Маркл і принца Гаррі - читай у нас в Instagram .