Строительство »

Завершено підсумковий етап проекту «Південна акваторія» в Санкт-Петербурзі

ПАТ «Група ЛСР»

«Група ЛСР» завершила будівництво п'ятого кварталу в проекті комфорт-класу «Південна акваторія». Компанія отримала дозвіл на введення окремо стоїть житлового будинку змінної поверховості (8-25 поверхів). Його загальна площа, включаючи місця загального користування, комерційні приміщення і підземний паркінг на 332 місця, склала трохи більше 99 000 кв. м. На сьогоднішній день все з 1019 квартир продано.

Житловий комплекс «Південна акваторія» зводиться на березі Фінської затоки між Ленінським проспектом і вулицею Маршала Казакова і об'єднує на ділянці в 23,9 га кілька житлових кварталів з пішохідними зонами, скверами, спортивними комплексами і дитячими майданчиками. На території проекту вже з'явилися два дитячі садки на 155 місць кожен. Транспортне сполучення забезпечують Ленінський проспект, Петергофському шосе і проспект Маршала Жукова, недалеко ЗСД і КАД, найближче метро «Ленінський проспект». У декількох хвилинах їзди палацово-паркові ансамблі Стрельни, Петродворца, Ломоносова.

Житловий комплекс «Вітрила», який компанія будує поруч з «Південної акваторією», є логічним продовженням нового кварталу, сформованого «Групою ЛСР». Всього в трьох корпусах об'єкта змінної висотності (22-24 поверхи) буде 1 088 одно-, двох-, трьох-, і чотирикімнатних квартир площею 47,4 - 120 кв. м. Загальна площа житлових приміщень складе 75,1 тис. кв. м. Серед безлічі різноманітних планувальних рішень є також євро-квартири з кухнями-вітальнями, істотно збільшують функціональність приміщень і ефективність їх використання. Квартири здаються з повною чистової обробкою. Вартість квадратного метра в будинку «Вітрила» залежить від видових характеристик і починається від 92 500 рублів.

Проект буде володіти власною торговою-побутовою інфраструктурою. Під вбудовані нежитлові приміщення тут відведено 11,3 тис. Кв. м. для магазинів, салонів краси, офісів банків і інших об'єктів.

Житловий комплекс "Південна Акваторія" (житловий будинок «Вітрила») - забудовник ТОВ «ЛСР. Нерухомість - Північно-Захід », дозвіл на будівництво Дозвіл на буд-во № 78--008-0224-2015 від 19.06.2015, проектна декларація на сайті http://www.lsr.ru

Довідка про компанію ПАТ «Група ЛСР»