Строительство »

Що варто взяти до уваги при оренді житла - Ділові новини АН BFS

  1. застава
  2. Акт прийому-передачі

Кожен орендар повинен знати про те, що   зняти житло   без застави не вийде і при підписанні договору оренди складається акт прийому-передачі майна

Кожен орендар повинен знати про те, що зняти житло без застави не вийде і при підписанні договору оренди складається акт прийому-передачі майна.

застава

На ринку оренди нерухомості надійно зміцнилося правило трьох сум. Власники квартир, що здаються в оренду, не хочуть здавати житло без застави.

Застава на сьогоднішній день це єдина справжня страховка і гарантія. Застава - це сума, з якої власник зможе відновити втрачене майно або зробити ремонт, який виник з вини квартиронаймача. А також отримати компенсацію, якщо раптом квартиронаймач з'їде, не попередивши про це заздалегідь.

Акт прийому-передачі

Акт прийому-передачі майна при складанні договору - не менш важливий документ. Опис майна в майбутньому зможе регулювати виниклі розбіжності сторін.

Якщо в описі вказано, що пральна машина Zanussi +1987 випуску, відповідно, власник не буде стверджувати, що стояла більш сучасна пральна машина. Якщо на момент передачі квартири, щось не працювало або цього не було, власник не буде вимагати встановити або відремонтувати. Або навпаки, стояв робочий нехай і не новий холодильник, а тепер його немає, і квартиронаймач стверджує, що його викинули так, як він не працював.

Інвентаризація - це чіткий опис меблів, техніки, стану квартири. Акт прийому-передачі майна складається при підписанні договору, а при розірванні або закінченні терміну дії договору - акт повернення майна.

Згідно з цими документами орендар повертає житло і майно власнику житла. Якщо все в цілості й схоронності, як зазначено в акті прийому-передачі, то власник повертає заставу орендарю.

Ми лише, люди, щось можемо забути. Тому щоб уникнути конфліктів, чітко прописуйте дані про майно і стан житла при підписанні договору, які завжди освіжать нашу пам'ять.

З зразком договору оренди квартири і актом прийому-передачі можна ознайомитися на цьому сайті .

матеріал підготовлений АН BFS

Додайте джерело АН BFS в обране Google Новини . Що далі? Буде цікавіше!

Що далі?