Строительство »

Оригінальний акумулятор - непідробна впевненість

Природно, якщо раніше встановлена ​​АКБ була невисокої якості - зазвичай питання встає рано Природно, якщо раніше встановлена ​​АКБ була невисокої якості - зазвичай питання встає рано. Найчастіше - при настанні перших же морозів. І тоді, при виборі нового автомобільного акумулятора, важливо не повторити помилку. Якщо минулого разу була встановлена ​​батарея невідомого виробника, в наступний раз ми можемо вирішити придбати продукцію відомого бренду, наприклад Bosch. Однак бажання заощадити все одно залишається, і тут важливо знати міру - намагаючись занадто сильно заощадити при покупці маревного вироби, ми можемо, врешті-решт, знайти за привабливою ціною саму, що ні на є ... підробку.

Що гірше - АКБ від невідомого виробника або підробка під зарекомендував себе бренд - це ще питання. Хоча, найчастіше, обидва варіанти один іншого стоять. Як неякісних акумуляторів під власними «брендами», які часто змінюються від партії до партії, оскільки погана слава поширюється швидко, так і підробок на ринку більш ніж достатньо. Адже чим далі йде прогрес - тим вигідніше підробляти його досягнення, як і випускати ерзац-продукцію, лише декларативно відповідає вимогам сьогодення. Чим досконаліша нові технології, тим більша різниця в собівартості, а відповідно і прибуток тих, хто робить по-старому, на примітивному обладнанні і з застосуванням дешевих матеріалів.

На жаль, проблема присутності підробок під продукцію відомих марок на ринках країн СНД надзвичайно актуальна - це вам не Німеччина, в якій, образно висловлюючись, чхнути не можна без завіреного необхідними печатками документа, не те, що що-небудь продати. Маючи в своєму розпорядженні застарілими, а то і зовсім кустарними потужностями з випуску АКБ зразка середини минулого століття, умільці в Росії або країнах Азії вважають за краще нажитися на чужому добре ім'я, ніж вкладати кошти в модернізацію виробництва і нові технології. По-людськи їх зрозуміти можна - технології зробили крок так далеко, що наздогнати лідерів можна лише при таких колосальних інвестицій, дістати які нереально.

Однак, наші з вами гаманці - теж не благодійні фонди, тому треба навчитися розрізняти підробки. Тим більше що це не тільки питання переплати за неякісний товар, а й безпеки - якщо міркувати про автомобільні запчастини або комплектуючих, адже від якості деталей часто залежить здоров'я і навіть життя. Відомі випадки, коли неякісні або підроблені АКБ вибухали, розбризкуючи кислоту, або приводили до пожежі. І навіть якщо не брати такі крайні випадки - повна відмова автомобільного акумулятора може призвести до повної втрати даних бортовим комп'ютером автомобіля, і його перепрошивка на дилерській станції - процедура настільки дорога, що її не окупить економія на АКБ протягом десятків років.

Підробки бувають різної якості - не в тому сенсі, що контрафактна АКБ може за якістю внутрішнього змісту наближатися до оригіналу, а в сенсі зовнішнього виконання. Буває, що відрізнити якісну підробку продукції будь-якої марки може лише експерт. Зовнішні ж ознаки нелегального товару схожі між собою незалежно від того, АКБ якого бренду підробляється. Ось вони:

- Якість виконання корпусу. Беручи до рук фірмову річ, випущену під відомим брендом, можна випробувати естетичне задоволення. Однакові зазори межу деталями, рівні краї пластмаси, чітка геометрія. Все це ознаки оригінального виробу. Дешеві підробки і виглядають дешево. Тому при появі перших же сумнівів, від такої покупки варто відмовитися.

- Наявність помилок в назві. Нерідко напівлегальні виробники АКБ вдаються до психологічним прийомам, заснованим на асоціативному сприйнятті предметів. Один з них - повне копіювання колірної гами оформлення оригінального продукту, а також заміна однієї або декількох букв в назві торгової марки на схожі символи. Крім того, такий хід звільняє виробника від кримінальної відповідальності за порушення авторських прав. Наприклад, на ринку можна зустріти акумулятори Boshc, Varty тощо. Читайте етикетки уважно!

- Недотримання полярності. Відомо, що у автомобілів, що випускаються для різних країн, є відмінності в підключенні АКБ. Нерідко на ринках країн СНД можна зустріти розташування клем, що відрізняється від маркувальних вказівок на етикетці. Це явний знак підробки!

Це явний знак підробки

- Ціна. Не варто купувати відверто дешеві вироби, навіть в тому випадку, якщо зовнішній вигляд і інші параметри не викликають побоювань. Велика різниця у вартості в порівнянні із середньоринковими цінами, яка може досягати 50-60%, може бути непрямою ознакою того, що акумулятор підроблений. Винятком може бути тільки покупка у перевірених постачальників по акції або зі значною знижкою.

Тут наведено далеко не вичерпний перелік всіх критеріїв визначення підробок автомобільних акумуляторних батарей. Однак навіть цього часто буває достатньо для того, щоб не викинути гроші на вітер. Адже підроблений акумулятор ніколи не буде працювати так, як оригінальний. Фальсифікаторам навіть в голову не прийде спробувати повторити конструкцію, наприклад, токопроводящей решітки PowerFrame від Bosch , Використовувати сепаратори-конверти, піклуватися про таке кріпленні пластин, яке зробить їх найбільш стійкими до надлому при їзді по поганих дорогах і так далі. Тому, вибираючи АКБ, пам'ятайте, що різниця в ціні між оригіналом і підробкою приблизно дорівнює кільком особам евакуатора.

Інформація підготовлена ​​міжнародним маркетинговим агентством «AGV-Aftermarket» .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.