Строительство »

Вартість акцій Ощадбанку сьогодні - ціна і графік в режимі онлайн

  1. Вартість акцій Ощадбанку сьогодні - онлайн котирування
  2. Динаміка руху ціни після дроблення
  3. Структура акціонерного капіталу

Вартість акцій Ощадбанку сьогодні продовжує динамічно змінюватися, і основний вектор руху направлений вгору. ВАТ Ощадбанк Росії - це величезний в РФ багатофункціональний комерційний банк, що пропонує найширший спектр банківських послуг.

Сбербанк виник в момент становлення банківської справи в Росії більше 170 років тому (в далекому 1841 г.). У березні 1991 р банк отримав форму ВАТ. У січні 2001 р до нього були приєднані 79 регіональних банків. В даний час Сбербанк володіє розгалуженою мережею філій не тільки в Росії, але і за кордоном.

У березні 2011 року відбулася угода між Ощадбанком і Інвестиційною компанією «Тройка діалог». Дана покупка стала поштовхом для розвитку в банку інвестиційної діяльності, і незабаром з'явився ряд якісних інвестиційних послуг.

Вартість акцій Ощадбанку сьогодні - онлайн котирування

Вартість акцій Ощадбанку сьогодні - біржова історія цін

Звичайні акції банку з'явилися на біржі в червні 1999 р за ціною 548 р. за штуку і аж до моменту дроблення (17 липня 2007 року) їх вартість зросла в 196 разів! До рівня 107 900 крб. за один цінний папір.

Як побудувати історичний графік будь-якої акції

В результаті дроблення ринкова ціна змінилася в 1000 разів. Тобто якщо одна акція коштувала 107 000 р., то після дроблення вартість склала 107 р., при цьому кількість акцій у акціонерів збільшилася в 1000 разів.

Динаміка руху ціни після дроблення

Динаміка руху ціни після дроблення

Дроблення відбулося безпосередньо перед світовою фінансовою колапсом 2008 р результаті ціна знизилася на 87% з 109 р. до 14 р. І з усіх блакитних фішок, що обертаються на фондовому ринку Росії, Ощадбанку вдалося повністю відновитися після обвального зниження.

Структура акціонерного капіталу

Головним власником Ощадбанку є Центральний Банк РФ, йому належить 57,58% звичайних акцій. Юр особи нерезиденти РФ мають частку 33,43%. Фізичні особи РФ володіють часткою 4,82%.

Все про привілейованих акціях Ощадбанку