Строительство »

Як купити акції Газпрому приватній особі

 1. Про Газпромі
 2. Де можна зробити покупку?
 3. Як купити акції фізичній особі в Ощадбанку?

У наші дні існує безліч способів зберегти свої фінансові кошти і примножити їх обсяги. Одним з найпопулярніших серед фізичних осіб є покупка акцій великих компаній, зокрема, Газпрому.

Цей спосіб інвестування дозволяє стати повноправним акціонером і розпоряджатися своїм пакетом цінних паперів на власний розсуд. Акції Газпрому (GAZP) можуть бути продані не тільки на російській біржі, а й на закордонній після обов'язкової конвертації в цінні папери американського банку-депозитарію.

Про Газпромі

ПАТ Газпром - масштабна енергетична компанія, яка володіє багатими запасами природного газу і нафти. Частка компанії в світових запасах природного газу становить на даний момент сімнадцять відсотків, що дозволяє поставляти паливо в більш ніж тридцять країн світу. На російському ринку видобуток складає більше 72%. Але Газпром не зупиняється на досягнутому, фахівці постійно ведуть нові розвідувальні роботи з видобутку газу на території Далекого Сходу і Сибіру, ​​Ямалу і Арктики. ПАТ займається виробництвом і транспортуванням скрапленого газу, будучи монополістом у цій сфері діяльності в Росії.

Газпром - це одне з найбільших акціонерних товариств в РФ, число акціонерів прагне до півмільйона. Найбільшим акціонером компанії виступає держава, що володіє контрольним пакетом цінних паперів. Згідно з даними офіційного сайту кількість випущених акцій становить понад 23 мільярдів, номінальна вартість однієї штуки - 5 рублів.

Згідно з даними офіційного сайту кількість випущених акцій становить понад 23 мільярдів, номінальна вартість однієї штуки - 5 рублів

Ціна GAZP не є постійною, що і дозволяє отримувати прибуток від торгівлі на біржі. Статистика останніх років говорить про позитивну динаміку вартості. Якщо порівняти, скільки коштували акції на початку 2013 року (137,42 рубля) і скільки вони коштують в 2015 році (більше 145 рублів), то можна помітити поступове, але впевнене підвищення. Фахівці роблять обережні, але оптимістичні прогнози, висловлюючи однозначна думка в одному - компанія володіє неймовірними перспективами зростання в сфері видобутку газу і розвитку в інших енергетичних областях.

Де можна зробити покупку?

Перш за все, важливо знати, що самостійно Газпром свої акції не продає, тому будь-які пропозиції придбати їх за мінімальною ціною безпосередньо - це відверте шахрайство. Крім того, згідно із законодавством РФ купувати і продавати на біржі мають право лише акредитовані організації, або брокери. Приватні особи такого права в нашій країні не мають, але можуть продавати акції один одному на підставі відповідного договору купівлі-продажу, як і будь-яке інше власне майно, з обов'язковою перереєстрацією в реєстрі. Тому, щоб купити GAZP приватній особі для торгівлі на біржі, найпростіше звернутися до брокера.

Брокерами можуть виступати численні банки та інвестиційні компанії, які мають право торгувати на біржі цінних паперів. Одним з найбільш надійних великих брокерів є Ощадбанк , Про що говорять 180 тисяч вдячних інвесторів, які вже користуються його послугами для торгівлі на біржі.

Переваг у даного брокера безліч:

 • Оптимальна вартість цінних паперів, яка у великих брокерів відрізняється несуттєво.
 • Через цього брокера можна брати участь в торгівлі як на Московській біржі, де відбувається торгівля GAZP, так і на інших торгових майданчиках країни та світу.
 • Універсальні, зручні і оперативні інструменти самостійного управління торгами через Інтернет (система QUICK).
 • Прийнятна брокерська комісія.

Іншим варіантом придбання може бути звернення до Газпромбанк не як до брокера, а як до компанії, яка веде фінансові справи Газпрому і реєструє акціонерів в реєстрі інвесторів. Цей спосіб є позабіржовим і дозволяє надійно вкласти фінанси, розраховуючи на довгострокову перспективу вигоди, що стало можливим завдяки тісній співпраці Газпрому і Газпромбанку. Власник придбаних таким чином акцій не зможе самостійно торгувати ними на біржі, але, будучи повноправним акціонером, зможе розраховувати на дивіденди і отримає право голосу. Особливістю покупки в цьому банку є власний курс цінних паперів і відсутність комісії брокерських послуг.

Як купити акції фізичній особі в Ощадбанку?

Купівля GAZP через банк доступна будь-кому, для цього зовсім необов'язково розбиратися в тонкощах роботи біржі, досить звернутися до найближчого відділення. Зробити це можна особисто, пред'явивши в банку паспорт та свідоцтво про постановку на облік в податковій інспекції, будуть потрібні оригінали документів. Далі процес придбання GAZP протікає за наступною схемою:

 • Майбутній акціонер укладає договір з брокером, тобто з банком, згідно з яким він довіряє зберігання своїх GAZP, покупку і продаж даної інвестиційної організації.
 • Банк відкриває для акціонера два рахунки: депозитарний і брокерський. Зазвичай ця процедура займає не більше двох днів. На депозитарном рахунку будуть зберігатися сертифікати придбаних цінних паперів, а на брокерське розміщуються фінансові кошти для подальшої біржової торгівлі.
 • Після відкриття на рахунок можуть бути внесені гроші, після чого відбудеться покупка. GAZP купуються пакетами, стартовий пакет акцій складається з десяти цінних паперів.
 • Сьогодні цінні папери даного банку випускаються в бездокументарній формі, це означає, що сертифікат про володіння на руки акціонеру не видається, але після укладення угоди власник заноситься до реєстру власників.
 • Як надалі надходити з придбанням, продати або залишити на тривалий термін і отримувати дивіденди, кожен акціонер вирішує сам.

Купувати і продавати GAZP можна не тільки при особистому зверненні до брокера, а й онлайн, використовуючи для цього спеціальні засоби - інтернет-трейдинг. Sberbank CIB створив систему QUICK саме для того, щоб трейдери мали можливість постійно контролювати стан біржі і самостійно управляти торгами.

Гумор від Семена Слепакова - Відео

Дуже чекаємо на ваші відгуки, репости і коментарі, спасибі.

Як купити акції фізичній особі в Ощадбанку?
Де можна зробити покупку?
Як купити акції фізичній особі в Ощадбанку?