Строительство »

ТОВ "Боргове агентство пристав" - як зніми боротися?


IAS 16 січня 2012 о 12:57

Син у колеги взяв кредит терміновий з "аховскімі" відсотками. Сума кредиту 10 000руб, борг уже за 100 000. Кредит погасили, є довідка. А "Боргове агентство пристав" долбят.Как зніми боротися?У сенсі боротися? Якщо борг сплачено несвоєчасно, то природно відсотки платити потрібно.
Трохи незрозуміло пішіте..Условія договорчіка б?
питання:
1. Син колеги своєчасно виплатив кредит, або несвоєчасно?
2. З дати виплати основного боргу по кредиту відсотки ще нараховуються?
3. Як давно брав кредит?


Якщо Ви повністю виконали прописані в договорі, взяті на себе зобов'язання перед Банком, то звертайтеся до суду. Подивіться поруч з будинком контуру адвокатську і йдіть до них. Раз Ви чисті, а домовиться з Банком не виходить.
Щось не зрозуміло "..син у колеги ..." це ж позику між физ.лицами, як оформляли, що підписували? У будь-якому випадку в Суд!


IAS (Автор теми) 16 січня 2012 о 15:05

# 3

1. Сплатив несвоєчасно, взяв кредит у ЗАТ «Кредитна Спілка»
2. Батько дізнався, з'їздив в ЗАТ до директора, оплатив борг, взяв довідку про те, що кредит погашений.
3.Від боргового агентства «Пристав» надходять телефонні дзвінки, на домашній і робочі номери з погрозами.
4. Дзвонили в боргове агентство «Пристав», відправляли копію довідки на факс, результату нуль, загрози тривають.
5. Складаємо лист в прокуратуру.
Та Бог з ним з кредитом - погасили. Як зробити, що більше не надзвонювали з погрозами.


Після звернення в Прокуратуру, загрози припиняться.


Добридень!
Не треба з ним боротися!
Ігнорьте його по повній! Важливо: Ви уклали договір з БАНКОМ! Тому стягувати з Вас повинен банк. Боргові агентства перекуповують Ваш борг у банку, мобільних операторів і ін. Організацій боржників і намагаються стягнути з Вас суму боргу. Принаймні так повинно бути за законом (в сенсі викуповувати борг). АЛЕ судячи з того, як вони поводяться (Пристав і його співробітники), швидше за все є доступ до баз тих, хто платить кредит в банках, при чому не важливо в яких. Тому як їх дії періодично нагадують: чую дзвін, не знаючи де він. Мене вони теж звинувачували в борг, якого не було ніколи, а з тим банком, який вони називали, я взагалі не співпрацювала ні разу.
Розмовляють співробітники "Пристав" в дуже не приємно формі. Дзвонять у вихідні дні, починаючи з 7.00 -8.00 ранку, і передзвонюють через кожну годину-два, загрожують приїхати додому. Взагалі не дай бог опинитися в списку їхніх боржників. Дістануть по повній. АЛЕ !! Тільки слабких людей! Вони розраховують на те, що Ви дасте слабину, побіжите до найближчого терміналу і заплатите борг!
А насправді, давайте розберемося, що буде, якщо навіть Ви насправді боржник, і винні банку н-ую суму грошей.
Агенство буде Вам дзвонити, точніше його співробітники закликаючи Вас і всіх ваших родичів виплатити кредит, тиснути всіма можливими шляхами і засобами. Ви їх ігнор. Вони Вас залякують, що ростуть відсотки і т.д. (це теж їхня політика вибивання). Вони лякають, що віддадуть справу Ваше до суду, і тоді все ... Але їм не вигідно віддавати справу в суд, навіть якщо сума боргу і 100.000 руб. Вони більше витратять на адвокатів. Щоб повідомити Вас про направлення справи до суду, вони зобов'язані надіслати Вам офіційно лист з повідомленням (Ви повинні розписатися що його отримали). А другий момент то, що якщо вони все ж подадуть справу до суду і він дійсно вважатиме Вас боржником, то Ви виплатите гроші банку, а не агентству. Тому що Ви з агентством не перебуваєте в яких стосунках і нічого йому не повинні.
Звідси зробіть висновок: подавати вони в суд не будуть.
І друге, судячи з усього банк продає їм ті борги (якщо продає звичайно, а не вони самі крадуть або купують за хабар), які самому банку стягувати ліниво і не вигідно (тобто це невеликі суми) і у яких вже закінчується термін давності. А так би банк сам буде натискати на вас ці суми. І ще: якщо ви винні банку, то банк зазвичай сам дзвонить і листи шле.
У минулому році я теж зіткнулася з вищевказаним агентством "Пристав" (у них чорно-помаранчевий логотип). Навела про нього довідки, в інеті багато читала, як вони з людей борги вибивають. Чи знайомі мої, як з'ясувалося теж стали жертвами цього агентства. Так як їм приходили листи про заборгованість перед МТС в розмірі 200 або 400 руб !!!)))) Величезні суми, просто шкідливі боржники. Почитайте про них в інеті напишіть в Яндексі (агентство Пристав відгуки та коментарі) і Ви здивуєтеся, скільки людей вони закатували.
Просто неприємно коли висить борг (нібито борг) і все ми, психіка наша так влаштована, хочемо від цього вантажу позбутися швидше, а то як камінь тягне вниз, але вони на це і розраховують, що Ви тут же побіжите або не тут же, але позбудетеся від каменю !!!!

Що робити:
1. Номер телефон, з якого телефонують в ігнор! Якщо номер не визначається, все незнайомі номери в ігнор!
2. Трубу Не підіймайте ви!
3. Якщо доведеться розмовляти з ними, скажіть що ведете телефонну запис, а краще її дійсно вести (Диктофони зараз є в мобільному).
4. Повідомте, що Ви заявите на них в поліцію, як тільки вони ще раз подзвонять. Якщо не послухаються то викликайте реально, приїдуть співробітники зафіксують скаргу (особисто я викликала, коли вони почали мені погрожувати, що приїдуть додому і розберуться).
5. Якщо вже розмовляєте з ними, говорите, що у Вас все прекрасно, що Ви нікому нічого не винні, а кому повинні самі розберетеся без третіх осіб!
Так, забула сказати, ті, хто Вам телефонують, це всього лише малоосвічені люди, які знають тільки ваші дані контактні, і те, що вас потрібно тряхануть і дістати, а якщо дістануть, то отримають відсоток. Вони як менеджери з продажу, тільки навпаки!
Наберіть у вакансіях на сайтах або в Яндексі "Пристав" вакансії і побачите які у них зарплати і мотивація. Наскільки пам'ятаю, вони вночі не сплять =)) Так що поспівчувайте їм!

IAS (Автор теми) 16 січня 2012 о 15:56

# 6

Спасибі за відповідь!


O_K 16 січня 2012 року о 16:00

# 7

від тут докладно про КА "Пристав"


Банк можливо зробив переуступку боргу колекторській конторі Це легко з'ясувати .. Якщо так-то попросіть їх вислати на Вашу адресу копію договору між ними і банком про переуступку права вимоги боргу (або подібний). якщо договору немає, то вони просто розводять на гроші. Або зателефонувати в банк і поставити їм те саме питання-переуступили вони ваші борги колекторам .. У нас багато хто готовий оплатити-аби не залякували ....


ну що ви так на агенство накинулися, ось почитайте від ні поради:
загальні поради
1. Безвихідних ситуацій не буває. Вкрай складно зорієнтуватися у всіх варіантах роботи з заборгованістю. Вам потрібен професійний консультант - колектор. Не уникайте контакту з колекторським агентством. Зв'яжіться з нашим співробітником, і він допоможе вирішити Вашу проблему.
2. Ви - добропорядний позичальник, якщо йдете на співпрацю. Ставтеся з повагою до вирішення кредитора передати Вашу заборгованість в колекторське агентство. Це означає, кредитор вірить в вашу добропорядність. На шахраїв кредитори відразу подають до суду. Докладіть усіх зусиль, щоб переконати кредитора, що Ви чесні з ним: виплатите всю суму Вашої заборгованості.
3. Вирішити проблему заборгованості до суду набагато вигідніше. За статистикою, в 95% випадках суд виносить рішення на користь кредитора. У Ваших інтересах вирішити проблему заборгованості в досудовому порядку. Після судового рішення Ви будете зобов'язані не тільки одноразово погасити суму боргу, а й оплатити витрати кредитора-переможця.
4. У деяких випадках борг можна реструктуризувати. Якщо з об'єктивних і поважних причин Ви не в змозі виплатити всю суму боргу відразу, Ви можете спробувати реструктуризувати борг. Наші фахівці детально розкажуть про Ваші можливості щодо реструктуризації боргу і запропонують найбільш оптимальну програму.
5. Захищайте свої права. Вирішивши проблему заборгованості в досудовому порядку, Ви збережете свої права на пересування, розпорядження своїм майном тощо. Якщо Вам здається, що Ви отримали від наших співробітників недостатню консультацію - зверніться в Центр контролю якості. (Посилання на форму звернення до агенції)
бачите, які вони добрі ...


IAS, речі, мені не дзвонили, але постійно приходили листи щастя від колекторів по боргах колишнього чоловіка (він до того моменту вже помер). Дістали ..., нехай і далі пишуть .., переуступка боргу в 2007 р Термін позовної давності 3))


Надсилайте колекторів в колектор
Скажіть відразу що платити не збираєтеся, а на їх загрози вам плювати.
Або ігнор. Двері головне нікому не відкривайте


"........ попросіть їх вислати на Вашу адресу копію договору між ними і банком про переуступку права вимоги боргу (або подібний). Якщо договору немає, то вони просто розводять на гроші."
НІ В ЯКОМУ РАЗІ ЦЬОГО НЕ РОБІТЬ!
Ваше цікавість Вас доведе .... Потім будете в суді пояснювати, навіщо Ви робили запити якщо Ви ні в чому не винні! Ні в якому разі не розбирайтеся самостійно з колекторами і банками. Не дзвоніть і не шукайте. Це треба їм-колекторам! А чи не Вам. Ваша совість чиста! А так може кожен Вам телефонувати додому, представлятися колекторним агентством і вимагати грошей! Всіх посилайте подалі, хочуть спілкуватися-нехай спілкуються офіційно, через суд! І питання закрите!
А культурне спілкування, хоч і сама його прихильник, до спілкування з колекторами не має нічого спільного. І його радить тільки той, хто або не стикався з ними, або сам працює колектором.!
Вони Вам ніхто! Вони порушують Ваші права, займаються телефонним хуліганством! Навіть якщо СУД ухвалив що Ви винні, все одно ніхто не має права дзвонити з погрозами і Вас діставати - це кримінальна відповідальність і порушення прав людини!
І ще пам'ятайте різницю між судовими приставами І агентством пристав, яке взяло собі таке страшне назву, щоб люди з переляку думали, що це судовий пристав і швиденько платили.
Почитайте в інеті хто такий судовий пристав, і почитайте про свої права.
Безвихідних ситуацій не буває. Вкрай складно зорієнтуватися у всіх варіантах роботи з заборгованістю. Вам потрібен професійний консультант - колектор. Не уникайте контакту з колекторським агентством. Зв'яжіться з нашим співробітником, і він допоможе вирішити Вашу проблему.
Шановний вождь! Схоже Ви представник таких агентств! Професійного консультанта нам надасть суд, та й юриста є кваліфіковані з досвідом! Дякую за турботу! У вимогах до вакансії для роботи в такому коллекторном агентстві не вказано таке важлива умова як вищу юридичну освіту і досвід роботи юристом. Там зовсім інші вимоги! Там треба вміти дзвонити і активно вимагати. =))


у мене знайомий - поліціонер, так він порадив ось що - як тільки колектори наблизяться до ваших дверей відразу починайте тягнути час і (бажано непомітно) телефонуйте в поліцію. закону про колекторах немає і вони поза законом, поліція за такі справи береться дуже охоче (бо їм за це зірочки дають і гроші тепер платять)AMMA 17 січня 2012 о 19:16

# 15

а щоб не стикатися з цими добрими дядьками, можу дати добру пораду - не беріть кредити, якщо живете на зарплату ... кредит, особливо великий - це життя невідповідно до своїх достатків, бо будь-який негативний сюрприз від нашої непередбачуваною життя і з вами вже розмовляє, з усією доступною йому люб'язністю, дядько-колектор ...


IAS (Автор теми) 28 лютого 2012 о 17:07

# 17

Дзвінки закінчилися після відправки рекомендованих листів з повідомленням в ПРОКУРАТУРИ за місцем проживання і кредитору.


Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати в темах форуму.

Будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть в свій особистий кабінет.

Как зніми боротися?
У сенсі боротися?
Условія договорчіка б?
1. Син колеги своєчасно виплатив кредит, або несвоєчасно?
2. З дати виплати основного боргу по кредиту відсотки ще нараховуються?
3. Як давно брав кредит?
Лицами, як оформляли, що підписували?