Строительство »

Врятуємо Афганський парк на Зеленому проспекті!

  1. Чат в Telegram: https://t.me/joinchat/Dw5UiU7BCg57enTTv8JvNg Чат в WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/IwbDdn7VBPu9T7CMXiLX9D...
  2. Друзі, вступайте в наші групи:
  3. Однокласники http://ok.ru/group/54617261015046
  4. Фейсбук https://www.facebook.com/spasempark
  5. У відповідь на звернення московської прокуратури з Департаменту містобудівної політики м Москви прийшла...
  6. На численні прохання громадян, нами створена петиція на сайті https://www.change.org

Чат в Telegram: https://t.me/joinchat/Dw5UiU7BCg57enTTv8JvNg
Чат в WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/IwbDdn7VBPu9T7CMXiLX9D


Жителі висловили рішучий протест проти:
- будь-якого будівництва на території об'єкта природного комплексу ПК № 72-ВАО "Парк на Зеленому проспекті", в тому числі проти будівництва храмового комплексу;
- вилучення будь-якої його частини і переведення до категорії обмеженого користування.

Вимоги резолюції наступні (повний варіант - в документі в групах в соц. Мережах):

1. Не допускати будівництво релігійних та інших об'єктів на зайнятих рослинністю земельних ділянках району;
2. Зберегти "Парк на Зеленому проспекті" в встановлених раніше кордонах без вилучень будь-якої частини його території;
3. Скасувати містобудівну документацію, підготовлену для забудови об'єкта природного комплексу No 72-ВАО «Парк на Зеленому проспекті»;
4. Відновити територію парку загального користування ПК No 72-ВАО в колишніх межах, і поставити на кадастровий облік як раніше врахований об'єкт - «Парк на Зеленому проспекті» з видом дозволеного використання, передбаченим для розміщення парків, і встановленням його необоротоспособності;
5. Провести заходи по догляду за зеленими насадженнями парку і всіх озеленених територій району відповідно до норм, силами фахівців, а не різноробочих.

27 вересня в Москві біля пам'ятника Героям революції пройшов мітинг проти незаконної забудови парків. Мітинг був організований ініціативними групами Москви. Репортаж від нашого товариша ви можете подивитися ТУТ.

19 ерпня, на радіо Свобода відбулася бесіда, на тему: «Як врятувати парк?». У ній бере участь член нашої ініціативної групи Аліна Енгаличева. У розмові обговорюється і доля нашого парку. На відео представлений уривок нашого мітингу 23 квітня 2014 р. Де виступає інший член нашої ініціативної групи Олександр Батов. Ознайомитися з відео бесіди ви можете нижче.

Друзі, вступайте в наші групи:

ВКонтакте https://vk.com/club84859475

Однокласники http://ok.ru/group/54617261015046

Твіттер https://twitter.com/spasempark_

Фейсбук https://www.facebook.com/spasempark

Там багато додаткової інформації та новини не тільки про наше протистояння, а й про інших районах нашого улюбленого міста.

У відповідь на звернення московської прокуратури з Департаменту містобудівної політики м Москви прийшла чергова відписка . Зрозуміло, ніякого серйозного відповіді на виявлені порушення законодавства ми в ній не побачили. Замість цього чиновники надіслали простий перелік тих документів, на підставі яких частина території Афганського парку була передана Фінансово-господарському управлінню РПЦ.

Незважаючи на те, що на цій території передбачається будівництво кількох капітальних будівель, чиновники пропонують продовжувати вважати його озеленює територією спеціального призначення і обмеженого використання. Примітно, що одним з видів дозволеного використання вони називають «об'єкти розміщення культових і релігійних організацій». Тобто цим дозволений не визначений вид розміщуваних об'єктів, а будь-які об'єкти, що знаходяться у власності релігійних організацій

У розділі нашого сайту Посилання та рекомендації з'явилася повна версія інтерв'ю із захисником «Торфянкі» Іллею Ахрамеєва.

Ініціативна група Перово - Новогирєєво виступає в підтримку Торфянкі! Тільки разом ми зможемо зупинити це свавілля. Парки для людей, а не для будівництв!

На численні прохання громадян, нами створена петиція на сайті https://www.change.org

Просимо всіх, хто нас підтримує і не байдужа доля нашої парку, підписати дану петицію і поширити її.

Адміністрацією м Москви планується капітальна забудова зеленої зони нашого району і улюбленого місця відпочинку - парку на Зеленому проспекті з меморіалом загиблим воїнам- «афганцям».

На площі 0,36 га збираються побудувати храм висотою 30 м і будинок причту (пл. 1200 м2), а майже всю решту території парку віддати під «благоустрій»: паркування, під'їзні шляхи, огорожу і т.п.

Це будівництво надовго і велика частина парку буде втрачена назавжди!

Постанови Уряду Москви прийняті з порушеннями законів РФ і міста. Передача РПЦ земель загального користування незаконна!

Передача РПЦ земель загального користування незаконна

протести і звернення жителів до Президента, Ген. прокурору, Меру Москви і в Громадську палату РФ проігноровані.

Муніципальні збори Новогирєєво не захистила інтересів виборців, давши згоду на будівництво. Муніципальні депутати не могли погодити розміщення релігійного об'єкта в січні 2012 року, так як ці повноваження депутатам були надані Законом № 39 від 11 липня 2012 року «Про наділення органів місцевого самоврядування муніципальних округів в місті Москві окремими повноваженнями міста Москви», який вступив в силу лише 1 серпня 2012 року, тобто значно пізніше, ніж якесь Рішення депутатів.

Врятувати Афганський парк від знищення може тільки наш з вами організований і рішучий протест.

Ніхто крім нас, жителів Новогирєєво і Перово, не має права розпоряджатися нашою землею!

Жителі Новогирєєво і Перово Жителі Новогирєєво і Перово

?ерпня, на радіо Свобода відбулася бесіда, на тему: «Як врятувати парк?