Строительство »

Кабмін домовився з афганцями

  1. Орфографічна помилка в тексті:

30 вересня 2011, 17:49 Переглядів: 30 вересня 2011, 17:49 Переглядів:   Сергій Тігіпко помирився з афганцями, фото Обозреватель

Сергій Тігіпко помирився з афганцями, фото Обозреватель.

Кабінет міністрів підписав меморандум про взаємодію і співпрацю з Союзом ветеранів Афганістану.

За інформацією джерел Zn.ua в секретаріаті Кабміну, аналогічний меморандум був підписаний між урядом і Союзом " Чорнобиль України".

З боку Кабінету міністрів документ підписав віце-прем'єр Сергій Тігіпко , З боку афганців - голова Спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький, з боку чорнобильців - президент Союзу "Чорнобиль України" Юрій Андрєєв.

Згідно з меморандумом, законопроект №9127 буде прийнятий, але без одіозних перехідних положень, які передбачали ручний режим регулювання пільг Кабінетом міністрів.

Дана норма стосується всіх 36 категорій пільговиків, яких торкається цей законопроект.

У той же час, в меморандумі не знайшлося місця для опису алгоритму подальших дій уряду щодо упорядкування пільг, а також про обов'язковість консультацій при вирішенні пільгової проблеми з суспільством.

В меморандумах уряд бере на себе зобов'язання щодо підвищення пільг афганцям і чорнобильцям, які акціями протесту відкрили шлях до вирішення свого питання.

Що стосується інших категорій пільговиків, які не проявили активності, то їх інтереси залишилися неврахованими.

Як відомо, 9 вересня Верховна Рада прийняла законопроект №9127 у першому читанні, що призвело до масових акцій протесту під будівлею парламенту.

Законопроект №9127 передбачає внесення змін до 17 діючих законів. При цьому зміни лише до чотирьох законів мають відношення до предмету законопроекту - забезпечення виконання судових рішень.

Згідно з текстом законопроекту, соціальні виплати та пільги чорнобильців, афганців, ветеранів та інвалідів війни, міліціонерів, шахтарів, медиків, вчителів та інших категорій пільговиків відтепер будуть регулюватися не законами, прийнятими Верховною Радою, а Кабміном в ручному режимі, що прямо суперечить чинній Конституції.

При цьому в законопроекті вказується, що порядок і розмір виплат щорічно встановлюється Кабміном з урахуванням реальних фінансових можливостей держави.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Кабмін домовився з афганцями". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ