Строительство »

ЮРИСТ І АДВОКАТ ПО ТРУДОВИМ Спори

 1. Установи, які здійснюють розгляд і вирішення індивідуальних трудових спорів:
 2. Вартість послуг:

Робота - невід'ємна частина нашого життя Робота - невід'ємна частина нашого життя. Трудовою діяльністю ми отримуємо ресурси до життя. Але це не тільки гроші, це - соціальні гарантії та пільги, стаж і відпустку, права і обов'язки. Спірні ситуації, що виникають між власником установи (або його довіреними особами) і співробітниками, які стосуються нюансів чинного законодавства про працю та випадків зміни умов роботи, відносять до категорії трудових спорів. Важливо знати свої права і вміти їх відстояти в разі його виникнення.

Адвокати та юристи компанії "Адвокат'" до Ваших послуг.

Конфлікти між учасниками робочого процесу поділяються на колективні (або масові) і індивідуальні трудові спори.

Найчастіше виникають суперечки між начальством і підлеглим з питань:

 1. забезпечення умов роботи;
 2. введення нових або перегляду колишніх робочих моментів;
 3. прийому або незаконного звільнення;
 4. введення нових або перегляду умов роботи.

Установи, які здійснюють розгляд і вирішення індивідуальних трудових спорів:

 1. Районний суд;
 2. Комісія по трудових спорах (КТС);
 3. Вищий орган.

Юридична консультація та практична допомога від компанії «Адвокат'» з питань трудового права включає:

1. Адвокат по трудових спорах для співробітника:

 • Допомога у відновленні на колишньому робочому місці (при незаконному звільненні або переведенні на нове робоче місце);
 • Перегляд причини звільнення;
 • Захист прав і інтересів працівника при незаконному накладення дисциплінарного стягнення;
 • Стягнення боргів по заробітній платі та інших матеріальних виплат;
 • Юридичну допомогу по стягненню компенсації за період відсутності працівника на робочому місці з поважних обставин;
 • Звільнення від матеріальної відповідальності;
 • Юридична консультація з усіх питань трудових відносин між роботодавцем і працівником.

2. Юрист по трудових спорах для роботодавця:

 • Врегулювання конфліктів - юридичну консультацію з питання вибору оптимальних шляхів;
 • Захист інтересів наймача у відносинах з контрольно-наглядовими органами;
 • послуги юриста по розробці робочої документації;
 • Обгрунтування накладення дисциплінарного стягнення на співробітника;
 • Аргументоване звільнення співробітників;
 • Накладення матеріальної відповідальності на працівників.

Юристи нашої компанії надають професійні юридичні послуги не тільки в Харкові. Маємо солідний досвід в цій сфері і багато успішно дозволених суперечок в судах України.

Вибираючи послуги адвоката по трудових спорах, Ви отримуєте надійних помічників, захищають Ваші інтереси.

Тандем адвокат-клієнт - це шлях до вирішення непростих юридичних питань в Вашу користь і для нас не важливо, де Ви живете: Одеса, Харків, Полтава, Суми, Дніпро, Київ, Львів ..., - ми працюємо по всій Україні.

Вартість послуг:

ПОСЛУГА грн. Письмова консультація від 200 Адвокатский запит на отримання інформації, документів 300 Консультація з питань трудового законодавства від 300 Консультація щодо стажу від 100 Консультація щодо Фонду соціального страхування від нещасних випадків від 100 Договір поруки 1000 Допомога в заповненні декларації про доходи 500 Юридичний супровід укладення угод (договорів ) 250 грн / год Юридичне складання документів: - складання договорів 400 - складання претензій, звернень 400 - написання заяв 200 - склад ення позовної заяви 400 - складання апеляційної скарги 1000 - складання касаційної скарги 1500 - складання відгуків і заперечень 600 - складання мирової угоди 450 - складання відмови від позову, клопотання про призупинення справи 150 - складання заяви про оскарження заочного рішення 400 Представництво інтересів в прокуратурі від 2500 Допомога при виникненні страхових випадків від 1000 Оскарження дій / бездіяльності органів державної влади 1000 Абонентське обслуговування організацій / підприємств від 500 Стажування з удентов від 250 Трудові спори і порядок їх вирішення в суді першої інстанції 400 Трудові спори в суді апеляційної інстанції 500 Розгляд в суді касаційної інстанції 800 Представництво в усіх організаціях, установах, підприємствах 500 Ознайомлення з матеріалами справ та іншими документами, їх правова оцінка юристом з підготовкою висновків від 300 Терміновий виїзд юриста чи адвоката за викликом Клієнта з метою захисту його інтересів при перевірках з боку контролюючих або правоохоронних органів 500 Юридичний супровід угод і переговорів 200 грн.час Написання заперечень і оскарження рішень должнос тних осіб від 400 Стягнення заборгованості договірна Звернення до Європейського суду з прав людини от 3000 Відрядження (включаючи витрати на харчування) Витрати на проживання та переїзд відшкодовуються окремо. Послуга оплачується додатково при необхідності виїзду в інше місто / область 450 грн. добу