Строительство »

Юридичні послуги та допомога адвоката у цивільних справах в Москві

  1. справи сімейні
  2. житлові спори
  3. Інші цивільні справи

Послуги адвоката:

Юридичні послуги або допомогу адвоката у цивільних справах полягає у професійній опрацювання кожної окремої конкретної ситуації довірителя, тобто клієнта, який прийшов на консультацію в колегію (колегія - це форма адвокатського освіти) або задав питання через сайт в режимі онлайн. Професійна консультація адвоката на порядок відрізняється від простих порад юриста. Пояснюється це просто: адвокат, для отримання цього статусу повинен як мінімум здати серйозний і складний іспит, які приймають дуже досвідчені і авторитетні особи зі світу юриспруденції і судочинства.

Умовно всіх практикуючих адвокатів можна розділити на два великих табори: кримінальні та цивільні Умовно всіх практикуючих адвокатів можна розділити на два великих табори: кримінальні та цивільні. Тому і юридичні послуги, так само як і допомога, можна розділити на ці два види.

Я спеціалізуюся на наданні юридичної допомоги тільки в частині цивільного судочинства. Я впевнена, що ви вже визначили моє місце розташування, але про всяк випадок нагадаю: місто Москва, вулиця Куусинена, будинок 6, корпус 3, що в 350 метрах від станції метро Полежаевская і в 2 кілометрах від Сокола або Аеропорту. Схему проїзду ви знайдете на сторінці контактів. Хоча це і не має ніякого відношення до вищезазначеного поділу.

У своїй практиці послуги адвоката у цивільних справах я поділяю на:

справи сімейні

Друзі називають мене адвокат по сімейних справах, напевно, тому що ця категорія займає в моєму арсеналі найбільшу частку, вже більше половину точно. До цієї категорії наше професійне співтовариство відносить складні взаємини між подружжям, наприклад, розлучення, розділ майна або визначення місця проживання дітей. Розлучення бувають як зі згодою обох подружжя, так і без. У першому випадку, все вирішується відносно просто. У другому, вже з'являються деякі складності. Складними справами також вважаються випадки, коли відбувається поділ майна подружжя або визначення з ким із батьків буде жити дитина або діти.

житлові спори

Наслідками розладу в сімейних відносинах є житлові спори. Як правило, відбувається це після розлучення без згоди другого з подружжя, хоча при звичайному розірвання шлюбу це теж можливо; в результаті спадкових справ. Такого роду суперечки виникають також в ході визначення порядку користування квартирою, дачею чи іншого майна, простою мовою суд виносить вирок, в результативній частині якого чітко визначено хто і як буде володіти квартирою (дачею).

Інші цивільні справи

Безумовно я веду і інші категорії судових справ:

  • Визнання права власності на земельну ділянку або квартиру. До речі, зараз спостерігається досить багато судових процесів такого характеру. Пов'язано це з тим, що забудовники продають квартири без оформленого права власності, і перекладають це процес на покупців.
  • Вступ в спадок з відкриттям спадкової справи у нотаріуса. Пошук спадкоємців і визначення порядку спадкування.
  • Стягнення боргів, як з фізичних, так і з юридичних осіб. У випадку з фізособами звернення відбувається в загальногромадянський суд, а коли однією зі сторін виступає юрособа, то звернення відбувається в арбітражний суд, наприклад, міста Москви. Організаціям, також можуть бути надані послуги зі складання або експертизі договорів, можлива участь переговорах.
  • Придбали неякісний товар, і продавець відмовляється приймати його назад, то тут потрібно захист прав споживачів.
  • Влуч у ДТП і вважаєте, що інспектор ДАІ неправильно визначив винуватця? А це вже тягне за собою відмову страхової компанії у виплаті відшкодування або зменшення його розміру. Адвокат по ДТП це той, хто вам потрібен.

Влуч у ДТП і вважаєте, що інспектор ДАІ неправильно визначив винуватця?