Строительство »

Сімейні суперечки, сімейний адвокат, адвокат по сімейних справах.

  1. Розірвання шлюбу (розлучення).
  2. Розірвання шлюбу з іноземним громадянином
  3. Розділ спільного майна подружжя
  4. Стягнення аліментів (заборгованості по аліментах)
  5. Визначення місця проживання дитини
  6. Позбавлення батьківських прав.
  7. Встановлення факту проживання однією сім'єю (цивільний шлюб)
  8. Встановлення батьківства.
  9. Інші категорії сімейних спорів (сімейного права).

Сьогодні послуги сімейного адвоката доступні в будь-який час

Сьогодні послуги сімейного адвоката доступні в будь-який час. Необхідно тільки вибрати такого адвоката, якому ви зможете довірити своє сімейне проблему. Він обов'язково вам допоможе і виступить, як в ролі юридичного консультанта, так і в деяких випадках в ролі психолога. У складних ситуаціях, в такому великому мегаполісі, як Москва, сімейний адвокат виявиться, як не можна до речі.

Сімейний адвокат Юридичної фірми «Лігал Профсервіс» - це фахівець, який здатний вирішити правові проблеми між подружжям, а також надати допомогу у вирішенні міжособистісних конфліктів.

Своєчасне звернення до адвоката дозволить ще на самому початку не наробити помилок і вчинити правильно, виходячи з принципів і норм чинного законодавства.

Сімейні суперечки можуть виникнути в житті кожного. Такий спір завжди є складним в моральному плані для кожної зі сторін. Будь то розірвання шлюбу або шлюбного договору, спір про поділ майна подружжя, визначення порядку спілкування з дітьми, стягнення аліментів, представництво інтересів в суді, спадкові спори та інші сімейні конфлікти. Для такої делікатної категорії справ вкрай важливо вибрати такого адвоката, якому ви зможете довірити своє сімейне проблему.

Робота сімейного адвоката не полягає в одній лише юридичної консультації і надання правової допомоги у вирішенні спору та захисту прав свого довірителя.

Сьогодні сімейний адвокат - це не тільки фахівець в області захисту ваших прав та інтересів, а й щось на зразок сімейного лікаря або психолога, але в першу чергу - довірена особа для всіх членів сім'ї, який допомагає ефективно долати можливі проблеми і складності в будь-яких сферах життя, починаючи від вирішення майнових та немайнових спорів, укладення договорів (в т.ч. і шлюбних), вирішення питань спадкування, врегулювання спірних майнових питань в оформленні та веденні бізнесу подружжям або членами сім'ї.

На жаль в момент конфлікту самі сторони рідко коли можуть дозволити його власними зусиллями, оскільки знаходяться в нересурсних емоційному стані, крім того, не володіють відповідними знаннями та досвідом. Збереження екологічних відносин між сторонами, а також максимально ефективний вихід з конфлікту часом здатний зберегти не тільки нормальні людські відносини, а й бізнес, оскільки дуже часто фінансові та бізнес питання в родині нерозривно пов'язані з обома подружжям та іншими членами сім'ї, родичами.

Сімейний адвокат в більшій мірі виступає в ролі психолога, направляючи свої сили не тільки на якість надання юридичних послуг, але і на якість ведення самого процесу врегулювання конфлікту між сторонами (в кращому випадку - до суду!).

У складних ситуаціях сімейний адвокат виявиться, як не можна, до речі. Крім того, звернутися за допомогою і консультацією краще ще до того, як конфлікт досяг свого піку, оскільки юридичні знання, досвід, навички ведення переговорів, знання медіації та інших мирних способів врегулювання конфлікту можуть істотно змінити ситуацію, що склалася на користь її позитивного рішення, з урахуванням захисту справжніх інтересів кожної сторони конфлікту.

АДВОКАТИ по сімейних Спори нашої Компанії проведуть грамотну юридичну консультацію, допоможуть виважено і максимально ефективно вирішити виниклі питання відповідно до закону, а також нададуть максимальну допомогу в збереженні нормальних відносин між вами, не довівши їх до повного протистояння.

Адвокати Юридичної компанії «Лігал Профсервіс» готові надати Вам професійну допомогу у вирішенні сімейних спорів і надати нижченаведені види послуг.

Розірвання шлюбу (розлучення).

Розглянемо, для прикладу, можливі розвитку подій. Так, чоловік самостійно написавши заяву в суд, і отримавши усну згоду подружжя на розлучення, думає, що приблизно через півтора місяця він отримає рішення і зможе вступити в новий шлюб або відчувати себе вільним від зобов'язань по старому шлюбу.

Однак, він не має на увазі, що дружина може прийти в суд і попросити термін для примирення, тим самим затягнувши процес ще на три місяці (максимальний термін для примирення). Використовуючи послуги сімейного адвоката, цього могло б не статися, якби чоловік своєчасно звернувся за консультацією до адвоката по сімейних справах. Він заздалегідь б знав, що може статися в суді і як цьому можна запобігти.

До моменту, коли справа доходить вже до розірвання шлюбу, у подружжя накопичується досить негативного ставлення один до одного. І в такій ситуації роботи вистачає не тільки психологам, спеціалістам по сімейним взаєминам, але і юристам, тому, що саме по собі розірвання шлюбу і ланцюжок особистих і майнових наслідків цього кроку регулюється законом. Тому без незалежного експерта, такого як, сімейний адвокат, самостійне рішення може привести до непередбачуваних наслідків. У складних ситуаціях на вас можуть, буквально, повісити всі гріхи молодості, і ще переконливо довести свою правоту. Так, в результаті можна залишитися ні з чим.

Коли пара вирішується на розлучення, адвокат по сімейних справах може допомогти і в вирішенні майнових, і в дозволі немайнових питань. Грамотні консультації сімейного адвоката покликані сприяти прийняттю рішення про те, з ким із батьків будуть проживати діти.

Сімейний адвокат, особливо в складних ситуаціях - дуже важливий, оскільки дозволяє вирішити проблему в одних випадках без доведення до суду, а в інших - з повним захистом прав і законних інтересів.

Сімейний адвокат - хороший психолог. Він здатний підтримати вас не тільки з юридичного боку, давши грамотний рада, але підтримати вас морально.

Розуміючи це, наша юридична компанія пропонує Вам послуги сімейного адвоката, як особи, яка не зацікавлена в ескалації вашого конфлікту, а надасть вам професійно консультації з питань сімейного законодавства, допоможе в складанні позовної заяви, представить інтереси в суді, але головне - зможе надати допомогу і підтримку в досудовому врегулюванні вашого конфлікту (переговори, сімейна медіація, укладення мирових угод).

Для замовлення послуги та при виникненні будь-яких питань Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку (тут) або зателефонувати з будь-якого телефону, вказаним на сайті.

Розірвання шлюбу з іноземним громадянином

Стовідсоткова вічність шлюбного союзу можлива лише на небесах, але не на Землі. Підтверджує це і юридична практика нашої компанії в сфері міжнародного сімейного права і неодноразові звернення до нас клієнтів для вирішення проблем під час шлюборозлучного процесу з іноземними громадянами. У разі розірвання шлюбу між громадянином України та громадянином іншої країни, як підтверджує практика, необхідно обов'язково проконсультуватися з юристом з даного питання або ж відразу покласти на нього всю тяганину з оформлення шлюборозлучних документів.

Адвокат по сімейних справах нашої компанії нададуть професійну консультацію по основним нормам національного і міжнародного права, а також допоможуть вирішити проблему будь-якої складності, що виникла в шлюборозлучному процесі.
Ми бажаємо кожному громадянину, не тільки України, але і будь-який інший країни, цінувати в житті те, що створюється ними на благо своїх родин, і заздалегідь думати про те, як це благо зберегти, не допустивши розколу в майбутньому.

Замовити послугу.

Розділ спільного майна подружжя

Основні поняття сімейного законодавства - знають обоє з подружжя, як правило. Саме це спонукає багатьох людей вирішувати сімейні проблеми своїми силами. Закон дозволяє не використовувати послуги професійних адвокатів і юристів. Громадянам надається можливість скласти позовну заяву, подати його до суду, а також представляти свої інтереси самостійно на всіх етапах розгляду справи.

Однак в разі самостійної спроби вирішення справи жоден громадянин не може бути впевнений в тому, що чудово знає всі «підводні камені» українського законодавства, особливості судової практики.

Тобто, ризик не зуміти відстояти свої права і інтереси - дуже великий. Це може статися і тоді, коли опонента буде захищати кращий адвокат у сімейних справах, вміє вести процес і вчасно реагувати в непередбачених ситуаціях.

Під час РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ розділ спільного майна, в більшості випадків, є основним предметом спору подружжя. Подружжя, звичайно ж знають принцип: «спільно нажите майно в шлюбі підлягає розподілу між подружжям в різних частинах». Однак, все було б дуже просто, якби норми сімейного законодавства полягали лише в одному Сімейному кодексі або були нормами прямої дії і однозначного трактування, підпадає під усі життєві ситуації в рівній мірі.

Тому завдання адвоката по сімейних спорах нашої компанії - ЗАХИСТ МАЙНОВИХ ІНТЕРЕСІВ клієнта, в т.ч. визнання права власності на максимально можливу частину спільного майна подружжя. Поділ спільного майна дозволить кожному з подружжя самостійно володіти, користуватися, розпоряджатися їм. Здійснити процедуру розділу, підготувати і оформити необхідні документи допоможе досвідчений адвокат. Крім того, даний процес може і не бути таким спірним і конфліктним, як здається на перший погляд, і не вирішуватися тільки в судовому порядку.

Замовити послугу.

Стягнення аліментів (заборгованості по аліментах)

Питання стягнення аліментів є важливим, оскільки він стосується перш за все захисту прав та інтересів неповнолітньої дитини, на якого, власне і можуть стягуватися аліменти, в тому числі і в судовому порядку.

Наша юридична компанія надає клієнтам всю необхідну допомогу в питаннях стягнення аліментів на дитину в судовому та досудовому порядку.

Юридична допомога по стягненню аліментів в судовому порядку, в залежності від потреб клієнта, може складатися в наданні клієнту юридичних консультацій з питання розміру і способів сплати аліментів на дитину, стягнення аліментів на дитину в тому числі і в судовому порядку шляхом звернення до суду з позовом, визначення розміру аліментів на дитину, який передбачається Сімейним кодексом України. Крім того, ми допоможемо Вам у відкритті та веденні виконавчого провадження, спрямованого на примусове стягнення аліментів з боржника, застосування до нього всіх законом передбачених заходів з обмеження його прав і свобод, а також в залученні платника аліментів до кримінальної відповідальності за ухилення від сплати.

Допомога в питаннях аліментів може бути всебічною, в тому числі і у вигляді проведення переговорів з платником аліментів, укладення угоди про сплату аліментів не вдаючись до судового розгляду даного питання; ми детально вивчимо вашу ситуацію і дамо об'єктивно чесну відповідь про реальність і терміни виконання рішення суду про стягнення аліментів, щоб ви володіли, в першу чергу, об'єктивною інформацією, як важливим інструментом для подальшого прийняття рішень у своєму житті і житті вашої дитини.

Замовити послугу.

Визначення місця проживання дитини

Однією з причин розірвання шлюбу найчастіше стає аморальне або антисоціальна поведінка одного з батьків. Але з урахуванням змін в сімейному законодавстві України, питання визначення місця проживання дитини є вкрай важливим ще й тому, що рішення суду або висновок органів опіки і піклування з даного питання є підставою для подальшої реалізації права на виїзд одного з батьків з дитиною за кордон.

У ряді ситуацій дане рішення є проміжним при подальшому розгляді спору про позбавлення батьківських прав. Також таке рішення матиме значення в питаннях стягнення аліментів. Крім того, навіть у соціальному житті дитини (переклад з однієї школи в іншу, оформлення закордонного паспорта, оформлення соціальних виплат тощо. Питання) наявність у вас такого рішення може мати суттєве значення в оперативності вирішення даних питань.

Тому суперечка про визначення місця проживання дитини є серйозним, значущим, який не можна вирішувати самостійно і рекомендовано вирішувати своєчасно за допомогою фахівця для того, щоб розуміти весь спектр правових наслідків.

Позбавлення батьківських прав.

Дана категорія справ підлягає вирішенню тільки в судовому порядку і вимагає підготовки широкого пакету документів, залучення та участі державних органів у справах дітей.

Сімейні адвокати нашої компанії супроводжують такі процеси з ініціативи одного з батьків або державних органів у справах дітей.

Встановлення факту проживання однією сім'єю (цивільний шлюб)

У сучасному світі сімейні відносини між чоловіком і жінкою все частіше стали визначатися терміном «цивільний шлюб». З юридичної точки зору цивільний шлюб - це безглуздий ризик. Чому? Особливі складнощі з юридичного боку виникають, коли люди хочуть розлучитися, оскільки це тягне за собою серйозні правові наслідки: встановлення факту проживання однією сім'єю; право на визнання майна, нажитого під час проживання однією сім'єю; право на стягнення аліментів; право на спадкування та багато іншого. У таких справах дуже важливо, щоб Ваші інтереси представляв в суді досвідчений адвокат.

Встановлення батьківства.

Як правило, територіальні претензії саме батьківство, а не материнство. Позови про встановлення материнства носять рідкісний характер в судовій практиці, в той час як справи про встановлення батьківства зустрічаються досить часто. Якщо ж виникає суперечка - питання вирішується судом. За таким категоріям суперечок дуже важливий професіоналізм і досвід юриста / адвоката.

Інші категорії сімейних спорів (сімейного права).

1. Складання шлюбного контракту

Шлюбний контракт є обопільне угоду про взаємні права і обов'язки до шлюбу, в шлюбі, а так само в разі розірвання шлюбу (ст. 92 СК України). У сучасному контракті бажано відрегулювати питання власності, а також майна, яке отримують подружжя до укладення і під час шлюбу, особисті немайнові права, питання успадкування в разі смерті одного з подружжя (ст. 97 СК України). А також питання про рухоме і нерухоме майно, майнові права та обов'язки подружжя. Крім того, в ньому часто обговорюють права і обов'язки батьків стосовно дітей. Права останніх особливо необхідно обумовити, тому що в разі розірвання шлюбу і за відсутності домовленостей інтереси і права діти можуть істотно постраждати, що дуже часто зустрічається.

2. Стягнення аліментів на утримання чоловіка

3. стягнення аліментів на утримання батьків

4. допомогу в усиновленні, встановленні опікунства та інші.

Для замовлення послуги та при виникненні будь-яких питань Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку (тут) або зателефонувати нашим сімейним адвокатам з будь-якого телефону, вказаним на сайті.

Довіряйте професіоналам!

Чому?