Строительство »

Безкоштовна юридична допомога стала ближче до жителів Кривого Рогу

Автор: Super User Опубліковано: 18 cічня 2016

Перший криворізький місцевий центр безоплатної вторинної правової допомоги в Кривому Розі переїхав!

Тепер ті, кому потрібна допомога адвоката, а грошей на платного адвоката немає, можуть звертатися в більш зручне приміщення Центру. Тепер він знаходиться в 50 м від зупинки громадського транспорту "Площа Артема", біля школи № 31. Соціально незахищені категорії населення (малозабезпечені громадяни (якщо дохід сім'ї нижче суми прожиткових мінімумів), інваліди (якщо пенсія або соцдопомогу нижче двох прожиткових мінімумів), учасники бойових дій, ветерани війни (з соціальних питань), діти-сироти, діти під опікою і їх законні представники, жінки зі статусом «Мати-героїня» та інші згідно ст. 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу") мають право на бесплатн ті послуги адвокатів. Завдяки системі безоплатної правової допомоги адвокатам за їх послуги, надані соціально незахищеним категоріям населення, платить держава. Це допомагає людям захистити свої права і домагатися справедливості. Для призначення адвоката потрібно звернутися в Центр і надати необхідний пакет документів.

Адреса Першого криворізького місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги змінився
Адреса Першого криворізького місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги змінився. З початку 2016 року центр знаходиться біля зупинки громадського транспорту «Площа Артема» за адресою: м Кривий Ріг, вул. Качалова, 2. Телефони - (056) 405-54-04; (098) 040-83-70. Графік роботи - з 8.00 до 17.00.

За результатами роботи у другому півріччі 2015 року Центром прийнято 544 жителя, які звернулися за правовою допомогою. У 185 випадках людям був призначений адвокат, всі інші отримали консультації та рекомендації, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації.
Серед уже вирішених адвокатами проблем: стягнення аліментів, перерахунок пенсій, доказ приналежності трудової книжки і призначення пенсійних виплат, відновлення на роботі і виплата середньої заробітної плати покликаним на строкову службу в особливий період 24 працівникам міста.

Наталя Кожем'яка,
начальник відділу роботи з комерційними суб'єктами Надання безоплатної первинної правової допомоги Першого кріворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

405-54-04

Додати коментар