Строительство »

Адвокати Іжевська у сімейних справах \ питань, сімейний адвокат Іжевськ, сімейний юрист Іжевська

Коли людина в інтернеті набирає в пошуковому рядку: адвокати Іжевська у сімейних справах і спорів, адвокат сімейні справи, юрист у сімейних справах і питань, сімейний адвокат / юрист Іжевська, адвокат по розділу майна, послуги адвоката по сімейних справах, шлюборозлучний адвокат - це означає , що до нього виникли питання до фахівця з питань сімейного права

Коли людина в інтернеті набирає в пошуковому рядку: адвокати Іжевська у сімейних справах і спорів, адвокат сімейні справи, юрист у сімейних справах і питань, сімейний адвокат / юрист Іжевська, адвокат по розділу майна, послуги адвоката по сімейних справах, шлюборозлучний адвокат - це означає , що до нього виникли питання до фахівця з питань сімейного права. Сімейна суперечка, мабуть, один з найбільш емоційних видів суперечок. Чоловік і жінка одружуються, у них народжуються діти, набувається майно для сім'ї. Однак, як правило, в подальшому люди перестають прикидатися, граючи певну роль, і відкривають карти - ось тут-то все таємне стає явним. Багато дошлюбні надії і розрахунки подружжя розбиваються, немов хвилі об скелю.

Справа доходить до розлучення. За статистикою, на 1000 укладених шлюбів припадає 700 розлучень, тобто з трьох шлюбів розпадається два, що є дуже великим показником.

Серед основних причин розлучення більшість позивачів називають неправильний вибір партнера і несумісність характерів, хоча часто за такими фразами часом ховаються інші, більш неприємні факти: зловживання одним із подружжя спиртними напоями, рукоприкладство щодо подружжя, подружні зради.

При розірванні шлюбу в судовому порядку на користь батька, з яким залишаються діти, стягуються аліменти з другого з батьків (якщо вони не були стягнуті в період шлюбу).

Найчастіше жінки не знають, що право вимагати надання аліментів у судовому порядку від колишнього чоловіка , Що володіє необхідними для цього засобами, має колишня дружина в період вагітності і протягом трьох років з дня народження загального дитини.

Також багато громадян не знають, що якщо після встановлення в судовому порядку розміру аліментів змінилося матеріальне або сімейне становище однієї із сторін, суд вправі за вимогою кожної зі сторін змінити встановлений розмір аліментів або звільнити особу, яка зобов'язана сплачувати аліменти, від їх сплати. При зміні розміру аліментів або при звільненні від їх сплати суд вправі врахувати також інший заслуговує уваги інтерес сторін.

Як правило, після розлучення діти залишаються проживати з матерями. Але, якщо в ході шлюборозлучного процесу батько дитини вимагає, щоб дитина проживала з ним, то виникає спір про дітей. Справа передається від світового судді в районний суд, де розглядається позов про визначення місця проживання дитини з батьком . Надалі також можуть траплятися такі ситуації, коли батько звертається до суду з позовом про визначення порядку спілкування з дитиною , Мотивуючи це тим, що другий з батьків перешкоджає його спілкуванню з дитиною. У подібних справах, в яких емоції батьків переливаються через край, Вам необхідні юридичні консультації та представництво фахівця, які можуть надати хороший сімейний юрист Іжевська або я, як адвокат у сімейних справах (сімейний адвокат Іжевська), який сам безпосередньо дозволяв подібні сімейні суперечки будучи федеральним суддею (Див. Також розділ \ Практика \ сімейні суперечки \ Даного сайту).

Часто подружжя (колишнє подружжя) не можуть домовитися про долю спільного нажитого майна (одна зі сторін вважає, що те чи інше майно не є спільним; інша сторона не згодна з тим, що на те майно, яке вона хоче залишити собі, претендує інший чоловік ; сторони не згодні з розміром часток, оцінкою майна і т.п.), тоді необхідний судовий розділ майна. У цій суперечці юридичну допомогу подружжю можуть надати мої колеги, юристи по розділу майна або я, як адвокат по розділу майна.

Деякі жінки народжують дітей поза шлюбом, сподіваючись, що біологічний батько дитини добровільно встановить батьківство в органі ЗАГС. Буває, що такі батьки встановлюють батьківство, інші починають заперечувати, що вони є батьками дітей. У цьому випадку жінки мають право звернутися до суду з позовом про встановлення батьківства та стягнення аліментів на утримання дитини .

Сімейні справи завжди тяжкі - як для дітей, так і для дорослих. Саме тому, для найбільш швидкого і безболісного вирішення виниклих розбіжностей, я рекомендую Вам своєчасно звернутися до мене як до адвоката Іжевська у сімейних справах і отримати, можливо, рятівний рада. Звертаючись до адвоката по сімейних спорах і адвокату по розділу майна на ранній стадії виникнення конфліктної ситуації, Ви отримуєте можливість знайти вихід з існуючої проблеми самим щадним способом - шляхом пошуку компромісного рішення. Якщо ж сімейна суперечка зайшов далеко і примирення неможливе, то я представлю Ваші інтереси в суді.

При укладанні з мною договору на надання юридичної допомоги, я надаю Вам єдину в своєму роді комплексну послугу по розірванню шлюбу (консультація, складання позову про розірвання шлюбу та стягнення аліментів на дітей, подача його в суд, представництво в суді, отримання рішення і передача його вам) всього за 8 000 рублів (подробиці тут ).

Як вирішити сімейна суперечка в Вашому випадку? отримайте спочатку безкоштовну консультацію адвоката по сімейних справах (спорах) і розділу майна по широкому спектру питань, які регулюються Сімейним кодексом РФ:

розлучення і поділ майна подружжя  ;  визначення місця проживання дитини  (Дітей);  визначення порядку спілкування з дитиною  (Дітьми);  стягнення аліментів на утримання дітей  ;  стягнення аліментів на утримання непрацездатного чоловіка  ;  зниження розміру аліментів  ;  позбавлення батьківських прав  ;  обмеження батьківських прав  ;  встановлення батьківства  ;  оспорювання батьківства  ;  усиновлення та удочеріння розлучення і поділ майна подружжя ;
визначення місця проживання дитини (Дітей);
визначення порядку спілкування з дитиною (Дітьми);
стягнення аліментів на утримання дітей ;
стягнення аліментів на утримання непрацездатного чоловіка ;
зниження розміру аліментів ;
позбавлення батьківських прав ;
обмеження батьківських прав ;
встановлення батьківства ;
оспорювання батьківства ;
усиновлення та удочеріння.

Як вирішити сімейна суперечка в Вашому випадку?