Строительство »

Адвокат у кримінальних справах в Іспанії

 1. Кримінальне право
 2. Адвокат у кримінальних справах в Іспанії
 3. Види допомоги адвоката у кримінальних справах в Іспанії
 4. Безкоштовна допомога адвоката
 5. Представництво адвоката в телематической формі
 6. покарання
 7. Основні цілі покарання
 8. Основні норми правового регулювання
 9. Своєчасне звернення до адвоката

Кримінальне право  Кримінальне право - галузь права, що регулює суспільні відносини, пов'язані з вчиненням злочинних діянь, призначенням покарання і / або звільненням від  кримінальної відповідальності

Кримінальне право

Кримінальне право - галузь права, що регулює суспільні відносини, пов'язані з вчиненням злочинних діянь, призначенням покарання і / або звільненням від кримінальної відповідальності .

Навіть в правовому і демократичній державі людина не може повністю уникнути виникнення ситуацій, пов'язаних з порушенням права. Якщо з вами трапилася біда, найвірнішим рішенням буде звернення до професіонала в галузі кримінального законодавства, до адвокату , Який зможе захистити вас на всіх стадіях досудового та судового процесів.

Адвокат у кримінальних справах в Іспанії

Як встановлено в ст. 9 Загального статуту адвокатів Іспанії (Estatuto General de La Abogacía Eapañola), адвокат - це фахівець, який має вища юридична освіта в області права, склав кваліфікаційний іспит, який отримав ступінь майстра і зареєстрований в Колегії адвокатів Іспанії (Colegio de abogados) або має дозвіл державного зразка на здійснення професійної діяльності.

Як правило, іспанські адвокати спеціалізуються по областям права, і при необхідності варто звертатися до адвоката, який має достатній досвід роботи в конкретній галузі кримінального права .

Види допомоги адвоката у кримінальних справах в Іспанії

Основні послуги:

 • правова допомога потерпілим, свідкам та іншим учасникам кримінального процесу;
 • захист при затриманні і відвідування обвинуваченого в слідчому ізоляторі;
 • захист на всіх стадіях судового провадження;
 • оскарження вироків;
 • зміна запобіжного заходу.

А також такі випадки, як:

 • крадіжка ;
 • незаконне привласнення;
 • шпигунство;
 • вбивство;
 • жорстоке поводження і злочин проти особистості;
 • обман;
 • судовим помилкам;
 • зловживання повноваженнями;
 • корупція;
 • недобросовісна конкуренція;
 • шахрайство;
 • неправомірні дії при банкрутстві;
 • контрабанда;
 • забруднення навколишнього середовища;
 • проблеми з наркотиками ;
 • фальсифікація документів;
 • недбалість, в результаті якої сталися нещасні випадки на підприємствах і будівництвах і інші.

Безкоштовна допомога адвоката

Відповідно до закону «Про безоплатну юридичну допомогу» ( La Ley 1/1996 de 10 de Enero de Asistencia Jurídica Gratuita ) Іноземні громадяни мають право на безкоштовну юридичну допомогу в сфері кримінального процесу і призначення безкоштовного адвоката на тих же умовах, що і громадяни Іспанії, при рівні доходів:

 • 2 IPREM (1065,02 € в місяць) - для самотніх заявників;
 • 2,5 IPREM (1331,28 € в місяць) - для заявників, чия сімейна група складається з двох і трьох осіб;
 • 3 IPREM (1597,53 € в місяць) - для заявників, чия сімейна група складається з чотирьох або більше членів.

2 IPREM (1065,02 € в місяць) - для самотніх заявників;  2,5 IPREM (1331,28 € в місяць) - для заявників, чия сімейна група складається з двох і трьох осіб;  3 IPREM (1597,53 € в місяць) - для заявників, чия сімейна група складається з чотирьох або більше членів

Представництво адвоката в телематической формі

Відповідно до Кримінально-процесуальним законом Іспанії (Ley de Enjuiciamiento Criminal) на етапі розслідування адвокат може бути технічним представником в прокуратурі, а з 1 січня 2016 року може звертатися з органами юстиції (Administración de Justicia) в телематической формі через платформу "Lexnet" з метою прискорення документообігу і здійснення правосуддя. У ситуації, коли людині не пред'явлено звинувачення, весь процес спілкування з правоохоронними органами, слідчими і прокуратурою може проходити без участі підслідного.

покарання

Система покарань, що міститься в чинному КК Іспанії (Ст. 33 КК), побудована на основі диференціації тяжкості вчиненого злочину, тобто залежить від ділення кримінально-караних діянь на злочини і проступки (ст. 10 КК). Це відрізняє новий Кримінальний кодекс Іспанії (El Código Penal) зі змінами від 1 липня 2015 роки від попереднього, в якому було присутнє поділ видів покарання на суворі, що призначаються за вчинення злочину, і менш суворі, що призначаються за проступки.

Проступками (delito leve) визнаються правопорушення , За які законом передбачена «м'яка міра» покарання без тюремного ув'язнення. Таким чином, від адвоката буде багато в чому залежати кваліфікація скоєного і призначення покарання.

Таким чином, від адвоката буде багато в чому залежати кваліфікація скоєного і призначення покарання

Основні цілі покарання

згідно іспанським законодавством основною метою покарання є виправлення і повернення засудженого до нормального життя в суспільстві. Така позиція свідчить про переважання в чинному кримінальному праві Іспанії спеціальної «превенції» - попередження скоєння правопорушень самим правопорушником, і тоді в подальшому:

 • правопорушник буде утримуватися від подібної поведінки, щоб уникнути повторного правопорушення;
 • правопорушник отримає загальне попередження;
 • буде здійснено покарання за скоєний злочин;
 • буде відновлено порушене право і відшкодовано збитків і т.д.

Основні норми правового регулювання

 1. Конституція Іспанії 1978 року.
 2. Статути автономних співтовариств.
 3. Договір Європейського союзу.
 4. Кримінальний кодекс 1995 року Código Penal (Ley Orgánica N ° 10/1995 de 23 de noviembre de 1995).
 5. Кримінально-процесуальний закон від 14 вересня 1882 роки (Ley de Enjuiciamiento criminal de 1882 para procedimientos penales).
 6. Основний пенітенціарний органічний закон № 1/1979 від 26 вересня 1979 (Ley Orgánica 1/1979, de 26 de septiembre, General Penitenciaria).

Своєчасне звернення до адвоката

Хороший кримінальний адвокат здатний надати юридичну допомогу на будь-якій стадії кримінального процесу і захистити або навіть захистити від можливого суворого покарання.

Для того щоб допомогти вам грамотно сформулювати свою позицію, присутність адвоката у кримінальних справах необхідно на самій ранній стадії. Адже це не тільки позбавить вас від проблем, пов'язаних зі зміною показань, але і може повністю визначити і в деяких випадках змінити хід розслідування. Інформацію про послуги англомовного адвоката в Іспанії можна прочитати на сайті ineed.es .

Опинившись в статусі підозрюваного або підсудного і вчасно не скориставшись професійним захистом адвоката у кримінальних справах, не впадайте у відчай і не опускайте руки. Наші фахівці можуть включитися в процес на будь-якому етапі. При цьому ви можете бути впевнені, що співпрацюють з нами адвокати строго дотримуються професійної етики та правил конфіденційності. звертаючись в Центр послуг для бізнесу і життя в Іспанії «Іспанія по-російськи» , Ви можете також скористатися послугами російськомовних адвокатів, що мають найвищу кваліфікацію і великий досвід роботи в даній сфері.

Потрібна допомога в Іспанії? Центр послуг «Іспанія по-російськи» - це понад 100 найменувань послуг російською мовою в будь-якому регіоні Іспанії.

+7 495 236 98 99 або +34 93 272 64 90 , [email protected]

Стаття виявилася корисною?

Так

() ()

Потрібна допомога в Іспанії?