Строительство »

«Адвокат по спадкових справах»

Замовити судове представництво в арбітражних і районних судах Замовити

Людська душа є дуже загадкову і незбагненну субстанцію. Чи не надається можливості передбачити дії близького і рідну людину в разі отримання ним великого спадку. В судовому провадженні суперечки про спадщину є найпоширенішими. Людина, якій випав унікальний шанс заволодіти великим станом здатний зробити кардинальні і часом суперечливі вчинки, що суперечать його моральним засадам.

У Цивільному кодексі РФ прописані права спадкування, яких слід дотримуватися громадянами Російської Федерації У Цивільному кодексі РФ прописані права спадкування, яких слід дотримуватися громадянами Російської Федерації. Спадкування - це передача прав на майно, а також пов'язаних з ним зобов'язань спадкоємцям внаслідок смерті спадкодавця. А права спадкування є сукупністю норм, що упорядковують правові відносини, що визначають обставини і час передачі прав на майно і обов'язків померлого родича до його рідним і іншим особам відповідно до законів Російської Федерації.

Адвокат є фахівцем, який займається питаннями права спадкування майна. Тому в разі виникнення будь-якої спірної ситуації, пов'язаної зі спадщиною майна, необхідно звертатися до адвоката або в юридичну фірму. Юрист допоможе вирішити різні ситуації, пов'язані з борговими зобов'язаннями померлого родича.

Без адвоката (юриста) не обійтися і тоді, коли покійний вчасно не склав заповіт. Кончина близької людини, так чи інакше, пов'язана зі стресом і нервовим напруженням, а регулярне відвідування судових засідань, ходіння по різних інстанціях стають причинами нервового зриву, сприяючи прийняттю помилкових і поспішних рішень. В результаті спадкоємець ризикує залишитися без належного йому спадщини.

На території Російської Федерації право спадкування майна здійснюється відповідно до Закону і за заповітом. У Цивільному кодексі РФ вони детально прописані і мають чіткі терміни, але в той же час ці права не можуть гарантувати прояви спірних ситуацій, що виникають між спадкоємцями. Для того щоб стати єдиним повноправним спадкоємцем багато фізичних осіб подають позови, стверджуючи незаконність заповіту. Вони звертаються за допомогою до адвокатів, прагнучи роздобути максимально велику частку успадкованого майна.

адвокати   і юридичні фірми надають послуги з отримання спадку і в судовому порядку в тому числі, займається виявленням потенційних спадкоємців, визначає частку стану, яка призначена кожному, вирішує питання щодо відшкодування витрат, пов'язаних зі смертю спадкодавця, охороною спадщини та інші послуги адвокати і юридичні фірми надають послуги з отримання спадку і в судовому порядку в тому числі, займається виявленням потенційних спадкоємців, визначає частку стану, яка призначена кожному, вирішує питання щодо відшкодування витрат, пов'язаних зі смертю спадкодавця, охороною спадщини та інші послуги. Адвокат також допоможе скласти відповідні документи.

Слід зазначити важливість адвоката у спадок під час судового процесу, так як він представляє інтереси спадкоємця. Це необхідно тоді, коли ведеться справа про розподіл між спадкоємцями матеріальних цінностей. Цей фахівець представляє в суді інтереси неповнолітніх спадкоємців і осіб, які згідно із законом мають привілеї в спадкуванні.

Адвокат у спадок також надає допомогу в разі прийняття спадщини у нотаріуса. При цьому юрист проводить попередню консультацію, в результаті якої з'ясовується, чи потрібна допомога адвоката чи ні. До послуг адвоката у спадок звертаються тоді, коли немає можливості вчасно зібрати необхідний пакет документів, а сама ситуація є досить складною. Прийняття спадщини у нотаріуса може тривати досить довго, тому бажана присутність адвоката (юриста), який допоможе вирішити багато питань.

Закон РФ говорить, що в разі, якщо спадкоємці протягом шести місяців з дня відкриття спадщини не заявили про прийняття спадщини, то все майно ділиться між іншими спадкоємцями. Якщо у померлої людини родичі відсутні, то його спадщина переходить державі. І навіть коли спадкоємець пропустив строк прийняття спадщини, але продовжує користуватися станом померлого, стати повноправним власником майна тепер він може тільки лише за постановою суду. Вирішити цю проблему допоможе адвокат у спадок: складе позовну заяву для відновлення пропущеного строку прийняття спадщини.

В процесі проведення консультації адвокат у спадок допомагає скласти пакет документів, необхідних в суді, він вирішує які вимоги пред'явити в ході судового засідання. При некоректному формулюванні таких вимог суд може відмовити в клопотанні. У суді необхідно також надати зібрану доказову базу. Адвокат у спадок допоможе в цьому випадку повернути спадок.

До того ж цей фахівець зобов'язаний зберігати конфіденційні дані та інформацію про клієнта в таємниці, не піддаючи його репутацію небезпеки. Порядність і зберігання таємниці - це основні характеристики адвоката у спадок, якими він керується в процесі своєї діяльності (за бажанням клієнта).

До списку статей