Строительство »

Адвокат по кредитах

Адвокат по кредитах Дніпропетровськ (Дніпро)

Одночасно з ростом добробуту громадян нашої держави, в Україні з'явилася можливість купувати в кредит все, що дозволено до обороту на території України. Плюси від такої можливість Одночасно з ростом добробуту громадян нашої держави, в Україні з'явилася можливість купувати в кредит все, що дозволено до обороту на території України незаперечні, і, якщо у вас є можливість придбати в кредит, наприклад, автомобіль, то Вам залишається лише погашати виплати кредитній установі за заздалегідь підписаною графіку платежів. Однак, на ділі, людина не завжди має можливість погашати кредит у встановлений час і розмірі, що, в свою чергу може привести до конфлікту з кредитною установою - банком.
Ні для нікого не секрет, що умови кредитування в Україні, в порівнянні з країнами розвиненого Заходу, є «кабальними» для позичальника, адже підписуючи договір, не досвідчені громадяни не беруть до виду істотні умови договору, які призводять до вкрай негативних наслідків, аж до переходу права власності на предмет застави до банку.
У разі виникнення розбіжностей з банком або інших неприємностей, краще всього для вирішення важкої ситуації скористатися юридичною допомогою адвоката за банківськими кредитами в Дніпропетровську. Чим можуть вам допомогти кредитні адвокати нашої колегії?

Відразу скажемо, що вас чекає безкоштовна юридична консультація онлайн при першому зверненні. Безкоштовна онсультація надається тільки по телефону або онлайн, за допомогою форм зворотного зв'язку. Таким чином, для того щоб отримати безкоштовну консультацію юриста онлайн в Україні, немає необхідності відвідувати офіс юридичної компанії "Правові Ініціативи".

По-перше, адвокат по кредитах в Дніпропетровську і кредитних справах в Дніпрі допоможе проаналізувати діючий договір, укладений між вами і кредитною установою на предмет законності та обґрунтованості та винести своє юридичний висновок, яке допоможе вам зрозуміти алгоритм подальших дій.

По-друге, якщо у вас намічається або вже почався судовий процес з кредитною установою (банком), то наші адвокати по кредитних справах нададуть вам необхідні юридичні послуги по кредиту, обравши для вас найбільш підходящу лінію захисту, і, можливо, з ролі того, хто захищається ваша сторона перейде в іншу якість, при якому вже банку доведеться відповідати за свої незаконні дії.

По-третє, проаналізувавши ваш договір і визнавши правомірність позовних вимог банку, ми готові провести за вас переговори про реструктуризацію вашого боргу.

Головний принцип кредитування: «плати за товар потім» - припав до душі мільйонам потенційних Позичальників по всій нашій країні. Дійсно, хто знає, що буде завтра? Адже так хочеться жити сьогодні, користуватися всіма матеріальними благами, широко представленими в численних магазинах. Але ... Процес кредитування живий. Він постійно розвивається, вдосконалюється, прагне стати більш вигідним. Правда, часто більш вигідним для банку, який дає кредит. Так, кредит має низку незаперечних переваг. Але не варто забувати, що якщо є переваги, то десь причаїлися і недоліки. Причому в банках і кредитних організаціях працюють дуже розумні люди.
Вони не хочуть ризикувати, і всі недоліки прописують в кредитному договорі: дрібним шрифтом, сухою юридичною мовою, абсолютно незрозумілим простій людині ... Давайте згадаємо, що таке кредитний договір? Кредитний договір - договір, що укладається між Позичальником і Кредитором в письмовій формі, з приводу видачі суми кредиту під певний відсоток і на конкретний термін. Підписавши кредитний договір, Ви вступили в цивільно-правові відносини, що тягнуть цивільно-правову, майнову відповідальність. Саме тому ставитися до підписання кредитного договору необхідно з усією відповідальністю.
Ваше майбутнє знаходиться на кінчику ручки, якою Ви будете підписувати договір. Пам'ятайте, що це не просто листок паперу - це Ваші зобов'язання, які Ви на себе берете добровільно (адже Вас ніхто силою не примушує підписувати кредитний договір, правда?). Хто попереджений, той озброєний. Довірте вивчення кредитного договору юристам і адвокатам нашої компанії! І не пошкодуєте! Дізнаєтеся стільки нового ... Про кредит, кредитній установі, всіляких поборах, прихованих ставках, надприбутки, різниці між тим, що говориться і буде відбуватися фактично. Наші адвокати та юристи, щодня переглядають велику кількість кредитних договорів, знають всі тонкощі і хитрощі банків і кредитних організацій.

Бажаємо Вам вдало отримати дійсно вигідний кредит! А ми в свою чергу докладемо всіх зусиль, щоб допомога вам у цьому!

Що робити, якщо банк подав позов до суду про стягнення заборгованості?

Що робити якщо вам прийшла повістка в суд і ви є відповідачем у справі про стягнення заборгованості Що робити якщо вам прийшла повістка в суд і ви є відповідачем у справі про стягнення заборгованості? Якщо банк подав позов до суду, значить Ви порушили зобов'язання за кредитним договором. Не поспішайте впадати у відчай, ведьвсегда можна домовитися якщо ви і справді порушили зобов'язання, ну а якщо ви не брали кредит ваша заборгованість насправді не ваша, то дії банку можна оскаржити в суді. Все залежить від ситуації, обставин і вашого бажання.

Детальніше читайте тут .

Чим можуть вам допомогти кредитні адвокати нашої колегії?
Дійсно, хто знає, що буде завтра?
Давайте згадаємо, що таке кредитний договір?
Адже Вас ніхто силою не примушує підписувати кредитний договір, правда?
Що робити, якщо банк подав позов до суду про стягнення заборгованості?
Що робити якщо вам прийшла повістка в суд і ви є відповідачем у справі про стягнення заборгованості?