Строительство »

Главная Новости

Бездепозитні бонуси за реєстрацію

Опубликовано: 29.05.2022

бездепозитні бонуси за реєстрацію

Негативний вплив пандемії Covid-19 є величезним, і світова економіка стикається з багатьма проблемами. Дізнайтеся, який бізнес відкрити і у що інвестувати в цей непростий час, бездепозитні бонуси за реєстрацію. Радимо: як заробити на кризі?

Відповідно до звіту Economic Outlook, опублікованому Організацією економічного співробітництва та розвитку, світова економіка в даний час переживає найглибший спад з часів Великої депресії 20-го століття. У багатьох країнах ОЕСР ВВП впав у другому кварталі, а безробіття збільшилося більш ніж на 20 %. Економічна активність впала на 20-30% під час економічного закриття. ОЕСР прогнозує, що ситуація на ринках праці значно погіршиться. Наприкінці 2019 року безробіття в країнах Організації знаходилося на найнижчому рівні за 50 років, але за три місяці воно подвоїлося і зараз становить близько 11 відсотків, що значно перевищує рівень, що спостерігався під час світової фінансової кризи. У сценарії, описаному у звіті як сценарій "подвійної хвилі", очікується, що безробіття залишиться високим до 2021 року після піку в 12,5 % у четвертому кварталі 2020 року.

Кризові часи завжди відрізняються великою волатильністю ринку. Його не можна уникнути, але й піддаватися йому не варто. Криза — це не лише загроза, а й можливість. Китайське слово "криза" - "вейцзі" - складається з двох ієрогліфів. Перше – загроза, друге – можливість. Можливо, нинішній колапс світової економіки також дає можливість збільшити свої майбутні доходи? Хороша бізнес-ідея під час кризи може потрапити до яблучка.

На економічному ринку є сектори, які не втрачають клієнтів навіть у разі затяжної рецесії. Насамперед, це підприємства з галузей, які забезпечують товари першої необхідності. Це товари, від споживання яких ми можемо відмовитися. Здебільшого це такі галузі, як харчова, телекомунікаційна, енергетична, транспортна. Під час кризи є можливість заробити або на забезпеченні предметів першої необхідності, або надання нових онлайн-послуг, або перенесення послуг в онлайн-світ.

При створенні бізнес-ідеї слід дотримуватися двох основних правил. Вони актуальні не лише за часів економічного зростання, а й у нинішній кризовій ситуації.

 • Правило номер один: якщо ви хочете знайти бізнес-ідею, знайдіть проблему, з якою люди борються, і запропонуйте найкраще рішення. Наприклад: у момент, коли прямий контакт з іншою людиною утруднений, з друзями-друзями, крім щоденних повідомлень та телефонних дзвінків, ми можемо зробити те, що раніше робили все. Просто знайдіть час, щоб зробити відмінну листівку або листівку та відправити її людині, про яку ви думаєте. Є багато ідей та способів зробити це. Для тих, у кого трохи менше часу, а також хотілося б надіслати свою карту комусь ще є готові рішення. Друковані листівки доступні у всьому діапазоні кольорів CMYK у найпопулярніших форматах.
 • Друге правило простіше і не вимагає від вас творчого підходу: вам не потрібно шукати щось абсолютно революційне. Робіть те саме, що і ваші конкуренти, але краще. Бачите, що у зеленника у цьому районі справи йдуть добре? Почніть продавати овочі вищої якості, знайдіть дешевих постачальників або запропонуйте доставку додому.
 • Бізнес-ідея має відповідати потребам людей. Неважливо, чи відкриваєте ви свій бізнес у період кризи або за часів економічного зростання.

  Опубликовано: 29.05.2022 | Исправлено: 29.05.2022  Тоня Бадмаева, Углич (Россия)
  28.06.2022 в 16:52
  Практически все известные нам акции и бонусы требуют наличного оборота. Это означает, что если вы наберете, например, 100 злотых в качестве бонуса казино, вам придется повернуть эту сумму. Только после того, как эта цель будет достигнута, вы сможете снимать наличные на счет, с которого вы впервые сделали депозит. Чем меньше текучесть кадров, тем лучше для игрока. По оценкам, от 1x до 100x. Например, для получения 100 злотых требуется оборот 30 (30x), затем вы должны достичь уровня в 3 000 сыгранных злотых.

  Все комментарии
  rss