Строительство »

Главная Новости

Бетонні сходи


Опубликовано: 21.10.2021

Бетонні сходи

Хоча в статті розповідається про ремонт бетонних сходів з монолітними ступенями, ви можете самостійно відремонтувати бетонну вимощення, слідуючи описаним в ній радам.

Після танення снігу його відображення стають видимими і невидимими, так як взимку він зберігає свій міцний матеріал, такий як бетон. Бетонні сходи також відрізняються міцністью та довговічністью.

Є монолітні ступені, що не очищаються від спеки та холоду. Застелені кути і краї сходинок.

Іноді вони настільки великі, що їх видно крізь фурнітуру. Ремонтуємо сходи. Але спочатку нам потрібно зрозуміти, чому він почав знижуватися.

Нескладний бетон за своєю конструкцією. У цьому випадку, як би це не було складно, дизайн не втримаєш. Структура неякісного складу, що містить велику кількість піску Виготовлений з малоцементного матеріалу, його можна розбирати і мити щороку, і з цією драбиною добре поводитися.

Якщо ви все ж хочете зробити косметичний ремонт, вам потрібно буде відновити фішки.

Для цього видаліть пил і бетон зі сходинки і підійміть, створіть вакуум і встановіть форму.

Потім його змочують і заливають цементною сумішшю МХNUMX (500 відер цементу, 3 відра піску, відро води).

Посилання по темі: Як зробити бетон своїми руками - рецепти розчинів

Кілька разів проткнути розчин гострої дерев'яною палицею, щоб видалити бульбашки повітря.

Якщо цемент затвердіє в жарку погоду, змочіть його водою - це запобіжить розтріскування. Якщо йде дощ, не хвилюйтеся - бетон буде падати швидше, ніж вода.

Перед тим, як приступити до затвердіння розчину, розкачайте його до рівня поверхні. Після того, як бетон повністю каталізується, розбийте форму і зітріть шорсткості.

Крок фіксований.

Однак дуже прості "косметичні засоби" підходять, коли є невеликі пошкодження.

Якщо мікросхема велика, потрібно посилити відновлений фрагмент сходинки. Для цього на пошкодженій ділянці просвердлюємо отвори під саморізи (глибиною 4 см), просвердливши отвір в бетоні.

Затягніть саморізи до бетонної маси на відстані не менше 1 см, потім пропилососьте поверхню, встановіть лист і залийте цементним розчином.

Сходинки, відремонтовані на звичайному цементному розчині, що не дуже надійні, тому що зв'язок між старим і новим бетоном слабка - якщо сходи використовувати занадто часто, конструкція може знову зруйнуватися. Рекомендується використовувати для збільшення адгезії плитковий клей, а ще краще - спеціальний склад для ремонту бетонних конструкцій.

Повідомлення для майстра:

При відновленні ступенів, через які арматура розтягувалася, метал необхідно спочатку очистити від іржі та забруднення.

1-2. Будівельники радять не викидати взимку немонолітні відходи сліпа зона і сходи не захищені - вони можуть впасти від танення і холоду.

Для хорошого склеювання старого і нового бетону обробіть краю відколів і отворів клеєм ПВА. Залийте спеціальним ремонтним складом.

Опубликовано: 21.10.2021 | Исправлено: 21.10.2021Сания Гунко (Россия)
05.01.2022 в 19:38
Первым этапом ремонта бетонной лестницы должна быть оценка состояния основания. Убираем все рыхлые фрагменты бетона, которые начинают крошиться и отваливаться.
Бетонная лестница в плохом состоянии: шаг 2. Выравнивание
Не исключено, что потребуется произвести капитальный ремонт, заполнить зазоры и выровнять основание. Как выровнять бетонную лестницу? Раньше использовался просто более качественный бетон, но теперь все чаще используются специальные растворы (из-за совместимости с бетонным слоем). Следуйте инструкциям производителя строительного раствора и подождите, пока новый слой затвердеет, и приступайте к дальнейшим действиям.

Все комментарии
rss