Строительство »

Санкт-Петербург.Собори, палаци, музеї, передмістя.

Санкт-Петербург один з найкрасивіших міст світу з великою кількістю історичних пам'яток і визначних пам'яток.

Тут Ви зможете доторкнутися до знаменитих архітектурних шедеврів Санкт-Петербурга, створеними прославленими європейськими зодчими, пройтися по проспектах, вулицях і площах, відвідати музеї Петербурга, побачити палаци Північної столиці, познайомитися з усіма знаменитими пам'ятками Санкт-Петербурга і передмість, заглянути в незвичайні місця славного міста, дізнатися історію виникнення міста на Неві.

Санкт-Петербург - не тільки північна столиця Росії, але і культурна. Це звання місто на Неві заслужив по праву, адже протягом трьох століть тут створювалися архітектурні шедеври, велікіемузикальние і літературні твори, шедеври живопису. Тут жили і творили великі зодчі, письменники, поети і музиканти. Тут створювалася чимала частина культурної історії Росії.

Пам'ятники Санкт-Петербурга є не тільки архітектурними шедеврами, а й нагадуванням про минулих епохах.

Це дивовижне місто і пам'ятники тут теж дивовижні.
Крім самих знаменитих пам'ятників-символів міста, таких як Мідний вершник, Олександрійський стовп, сфінкси на набережних Неви, Коні Клодта на Анічковому мосту, пам'ятник Катерині Великій в Катерининському саду, Петру Першому в Петропавлівській фортеці - тут можна побачити дуже цікаві пам'ятники тваринам, літературним героям , пам'ятники професіями.

Архітектура Санкт-Петербурга вражає своєю пишністю. Величні собори - Ісаакіївський, Казанський, Смольний, Троїцький, Нікольський, Спас на Крові, Олександро-Невська Лавра змагаються своєю красою з розкішними Палацами Петербурга - Зимовим, Меншіковском, Юсуповським, Анічковим, Строгановскому, Шуваловском, Мармуровим, Єлагіноостровському і іншими.

У багатьох з цих архітектурних шедеврів, які є перлинами архітектурних творінь, знаходяться знамениті на весь світ музеї Санкт-Петербурга.

У місті на Неві близько 200 музеїв. Всі музеї Петербурга містять найцінніші експонати. Збережені і дійшли до наших днів, вони дають нам можливість пізнати історію Петербурга, історію Росії, історію світу.
Мільйони туристів щороку відвідують наше місто, мріючи помилуватися шедеврами Північної столиці. Відвідуючи пам'ятки Санкт - Петербурга і розглядаючи його краси вони отримують справжнє естетичне задоволення.
Петербург цікавий як дорослим, так і дітям. У місті на Неві близько 200 музеїв
Велика кількість цікавих ігрових екскурсій для дітей можна знайти на сайті
Це різноманітні оглядові екскурсії по визначних пам'ятках Санкт-Петербурга, цікаві екскурсії, які розкажуть про історію Санкт-Петербурга, літературні екскурсії, які познайомлять з письменниками і поетами, з їх знаменитими героями, які народилися не берегах Неви. Екскурсії, що розповідають про військові подвиги і військової історії Петербурга і ще багато цікавих ігрових автобусних екскурсій по Санкт-Петербургу та приміських, спеціально розроблених для дітей. Не менш цікаві екскурсії пропонуються і для дорослих груп. Сайт корисний? Рекомендуйте іншим

Сайт корисний?