Строительство »

Доля «Воріт Мінська»: місцеві жителі хочуть бачити поруч з Привокзальної площею боксерський спортцентр

«Воротами Мінська» називають два будинки з вежами на Привокзальній площі. Вони були побудовані з 1947 по 1953 рік за проектом ленінградського архітектора Бориса Рубаненко. «Воротами Мінська» називають два будинки з вежами на Привокзальній площі

Фото: Сергій Мельник

як писав www.interfax.by раніше, Мінгорісполком, розглянувши звернення ініціативної групою громадян, яка бореться проти ущільнення кварталу, прийняв рішення про недоцільність будівництва багатоквартирних житлових будинків на території в межах вулиць Кірова, Свердлова, Ульяновської і Бобруйської. Але активні громадяни вирішили не зупинятися на досягнутому.

Як повідомив порталу www.interfax.by координатор громадської кампанії «Генплан - для мінчан!» Денис Кобрусев, більше 200 жителів кварталу звернулися через громадську приймальню кандидата в президенти до Олександра Лукашенка з проханням підтримати ініціативу щодо створення Центру олімпійського резерву з боксу на місці колишнього дитсадка по вулиці Свердлова, 24а.

» Денис Кобрусев, більше 200 жителів кварталу звернулися через громадську приймальню кандидата в президенти до Олександра Лукашенка з проханням підтримати ініціативу щодо створення Центру олімпійського резерву з боксу на місці колишнього дитсадка по вулиці Свердлова, 24а

- Плановане ущільнення житловим будинком території за «Воротами Мінська» викликало однозначно негативну реакцію як місцевих жителів, так і громадськості, - нагадав він. - В результаті Мінгорісполком прийняв рішення про скасування ущільнення, що само по собі позитивно. Однак місцева громада мешканців не зупиняється на досягнутому результаті і пропонує альтернативу - створення Центру олімпійського резерву з боксу і облаштування дворової території в спортивному напрямку. Це бачення розвитку свого двору самими місцевими жителями, і це цінно. І ініціативна група робить абсолютно правильно, просуваючи свою ініціативу на різних рівнях прийняття рішень.

Денис Кобрусев також зазначив, що до звернення додані копії клопотань, спрямованих в Мінгорісполком РОО «Білоруська федерація боксу» і ДУ «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з боксу», а також підписи громадян, які підтримали пропозицію про перепрофілювання будівлі колишнього дитсадка вулиці Свердлова, 24а, під спортивну школу.

- Позитивне ставлення до ініціативи створити на базі колишнього дитячого садка по вулиці Свердлова спортивний об'єкт, крім зазначених організацій, висловили також управління спорту та туризму Мінміськвиконкому і міністерство спорту і туризму, - додав він.