Строительство »

Оренда військової техніки. Прокат і військовий туризм в Україні

Якщо покататися на воєнізованих автомобілях і іншій техніці, це і є основна мета замовника, то доступна оренда військової техніки і значний різноманітністю асортимент Центрус очікують клієнтів Якщо покататися на воєнізованих автомобілях і іншій техніці, це і є основна мета замовника, то доступна оренда військової техніки і значний різноманітністю асортимент Центрус очікують клієнтів. Унікальний підхід до проведення незабутніх корпоративів, рекламних кампаній, парубоцьких, воєнізованих фотосесій, а також екстремальних девичников і просто перевезення пасажирів легко доповнить доглянута воєнізована техніка. Молодий військовий туризм в Україні тільки напрацьовує обертів і отримує вже власні обриси, тому до різноплановим подій, наприклад до екстремального типу весіллі, ідеально підійдуть пасажирські БТРи або інші типи машин.

Київ, а також його розпещене населення вже не здивуєш достатком присутніх машин, але виняток зустрічається - прокат військової техніки. Для привнесення ексцентричності в майбутню подію варто подбати про можливу оренду представницької машин і класичних ретро авто .

Захоплююча катання на такій техніці як БТР, БРДМ привнесе певну перчинку в будь-яку охоту, в пікнік на екстремальної риболовлі, а також помпезне пересування по дорогах міста.