Строительство »

Зовнішня реклама для ресторану

Забезпечити постійний приплив відвідувачів в ресторан - завдання складне для будь-якого підприємця Забезпечити постійний приплив відвідувачів в ресторан - завдання складне для будь-якого підприємця. Мало зацікавити клієнта. Важливо зробити все можливе, щоб він повертався в заклад знову і знову. Величезне значення в питаннях залучення має рекламна політика, досить специфічна в секторі HoReCa, і вимагає безперервної роботи.

займаючись проектуванням ресторану , Включаючи питання зовнішньої реклами, слід враховувати наступні моменти:

 1. цільова аудиторія закладу, його цінова політика;
 2. розташування - віддаленість від центру і прохідних місць;
 3. привабливість реалізованого рекламного проекту для відвідувачів.

Особливості зовнішньої реклами

Інтрига і грамотний інформативний блок (знижки, ексклюзивна кухня, розважальна програма) - найважливіші критерії зовнішньої реклами. Дизайн повинен притягувати погляд, стимулювати на відвідування Вашого ресторану.

Бажано розмістити на видному місці, в безпосередній близькості від ресторану, рекламний щит. Люди повинні бачити, де вони можуть провести час, скуштувати смачні страви, розважитись після важкого трудового дня.

Хороший спосіб інформувати про відкриття або ребрендинг ресторану - встановити біля будівлі або над ним вивіску, яка б коротко розповідала про нововведення. На додаток рекомендується надрукувати листівки, які можна роздати із залученням промоутерів або цілеспрямовано розіслати в найближчі офіси, зорієнтувавши на конкретну аудиторію.

Не можна обійти увагою і мережу Інтернет. Власний сайт, реєстрація в соціальних мережах і ресторанних каталогах дозволяють придбати величезну кількість клієнтів. Соціальні опитування дають розуміння, які способи залучення більш цікаві гостям. Саме їх слід активно використовувати в майбутньому.

Ефективність зовнішньої реклами потрібно відстежувати постійно, інакше витрачені на неї гроші будуть йти в нікуди.

Функції та види зовнішньої реклами

Підбираючи відповідну зовнішню рекламу, варто пам'ятати, що деякі її види обов'язкові з точки зору законодавства Підбираючи відповідну зовнішню рекламу, варто пам'ятати, що деякі її види обов'язкові з точки зору законодавства. Прикладом тому може служити вивіска - помітна, читається, добре помітна навіть проїжджаючим повз водіям.

Магазин для ресторанів Кленмаркет.ру рекомендує своїм клієнтам:

 • світлодіодні фасадні вивіски - необхідний елемент будь-якого ресторану; найкраще працює на залучення клієнтів;
 • банери і лайтбокси (світлові короби) - найпопулярніший вид зовнішньої реклами; кріпляться до будь-якої частини будівлі, часто використовуються для подання меню;
 • виносні інформаційні щити (штендери) більше підходять для невеликих закладів, кафе або барів;
 • складальні написи з об'ємних світлодіодних букв - додадуть певний шик Вашому ресторану;
 • дахові установки;
 • неонові дошки.

Ці рекламні носії відрізняються демократичною ціною, ефективні в питаннях інформування та оповіщення потенційних відвідувачів, покликані залучати клієнтів до закладу.

Прикріплені перпендикулярно до будівлі вивіски додають загальному стилю ресторану європейський шарм. А яскраві покажчики ефективно розповідають перехожим про заклад, адже на них звертають увагу навіть корінні жителі міст, не кажучи про гостей.

У питаннях оформлення і  оснащення ресторанів  зовнішньою рекламою не може бути дрібниць У питаннях оформлення і оснащення ресторанів зовнішньою рекламою не може бути дрібниць. Від її ефективності безпосередньо залежить успіх проекту і як наслідок прибуток. А значить найкращий варіант - використовувати допомогу професіоналів-дизайнерів, які підберуть підходящий варіант, зроблять правильне оформлення, що кидається в очі, але стильне і витримане в концепції закладу. З максимальною кількістю корисної інформації і таким, що запам'ятовується логотипом. Фахівці нашої компанії здатні створити ідеальний рекламний продукт саме для Вас.

Незалежно від масштабів зовнішня реклама рідко коштує дорого. Однак вона вимагає спеціальної реєстрації, оформлення, в деяких випадках - оренди за користування міським майном. Причому наближеність закладу до центру збільшує ці витрати в рази.

Інтернет-магазин Кленмаркет.ру здійснює продаж обладнання для барів. Також наші фахівці готові дати будь-які консультації по проектуванню і виготовленню зовнішньої реклами для підприємств громадського харчування і торгівлі.