Строительство »

Додатки для скачування музики на Айфон

  1. BOOM
  2. Zvooq
  3. Musicloud
  4. Evermusic
  5. Яндекс.Музика
  6. Музика зі мною
  7. меломан
  8. Aloha Browser
  9. Чи допомогла вам ця стаття?

Без музики важко уявити будні більшості користувачів iPhone
Без музики важко уявити будні більшості користувачів iPhone. А щоб на вашому пристрої були тільки найулюбленіші треки, завантажте їх за допомогою спеціальних додатків для скачування музики.

BOOM

Мабуть, одна з найбільш масштабних музичних бібліотек розмістилася в такому популярному соціальному сервісі, як ВКонтакте. Не так давно розробниками було реалізовано додаток BOOM - сервіс для прослуховування і скачування музики на iPhone з соціальних мереж ВК і Однокласники.

Тут є маса цікавих можливостей, які можуть зацікавити користувачів: зручний і функціональний плеєр, скроблер з сайту Last.FM, музичні добірки, складені на підставі ваших уподобань, ексклюзивні альбоми, недоступні на інших музичних сервісах, можливість завантаження окремих треків або цілих альбомів на iPhone для прослуховування без підключення до мережі і багато іншого. Якщо не бентежить періодично програвати аудиореклама і відсутність можливості необмеженого скачування треків, вам буде цілком комфортно користуватися безкоштовною версією, але для відключення всіх обмежень буде потрібно придбання підписки.

Zvooq

Таку програму для прослуховування і скачування музики на iPhone, яке так само, як і BOOM, працює по підписці. Сервіс цікавий тим, що тут для вас підібрані музичні плейлисти під заняття або настрій, доступний ексклюзивний розділ «Слухай ТНТ», мається радіо для автоматичного підбору підходящої для вас музики, а для абонентів стільникового оператора Теле2 передбачені спеціальні умови, наприклад, повністю безкоштовний трафік.

Додатком цілком можливо користуватися безкоштовно, однак, оформивши підписку, ви зніміть обмеження з рівня якості, кількості завантажень для офлайн-прослуховування, перемикань між піснями і повністю приберете рекламу.

Musicloud

Цікаве додаток, призначене для безкоштовного скачування музики з різних джерел: з комп'ютера або популярних хмарних сервісів. Все вкрай просто: якщо завантаження буде виконуватися з хмари, виконуєте вхід, а потім відзначаєте папки з музикою або окремі треки, які будуть завантажені.

Згодом музика автоматично сортується за двома розділами: «Пісні» і «Альбоми». Крім цього, тут передбачена можливість створення плейлистів, тому ви самостійно можете створювати музичні збірки під настрій. У безкоштовної версії програми не було помічено будь-яких обмежень, крім як присутності реклами - але вона легко може бути відключена за невелику одноразову плату.

Evermusic

По суті, Evermusic - це файловий менеджер, здатний працювати саме з музичними файлами. На відміну від Musicloud, список підтримуваних хмарних сервісів тут значно вище, але і обмежень у безкоштовній версії більше.

Серед особливостей програми варто виділити можливість скачування окремих треків або цілих папок з різних хмарних сервісів, функцію швидкої передачі музичних файлів між комп'ютером і iPhone, підключеним до однієї Wi-Fi мережі, синхронізацію з музичною бібліотекою iPhone, завдання пароля (включення Touch ID), функціональний плеєр з можливістю постановки треків в чергу, таймер сну і багато іншого.

Яндекс.Музика

Серед численних сервісів від Яндекс особливо виділяється Яндекс.Музика - зручне кроссплатформне додаток (або онлайн-сервіс для комп'ютера) з можливістю пошуку, прослуховування і скачування треків. Яндекс.Музика, як і інші подібні сервіси, є умовно-безкоштовним: при особливому бажанні їм можна користуватися без вкладення коштів, але для підвищення якості треків, можливості скачування для офлайн-прослуховування і відключення реклами потрібно підключення платної підписки.

Серед особливостей програми тут виділилися постійно оновлюються рекомендації, якісні добірки на будь-який смак, простий, але стильний музичний плеєр, можливість створення власних плейлистів, скачування окремих треків або цілих альбомів для прослуховування без підключення до мережі і багато іншого.

Музика зі мною

Таку програму, яка дозволяє завантажувати музику на iPhone з різних джерел: хмарних сервісів, з комп'ютера або через вкладені файли в електронні повідомлення. Музика зі мною дозволяє завантажувати необмежену кількість музики, створювати плейлисти, програвати в довільному порядку.

На жаль, оцінити можливості музичного програвача не вдалося, оскільки додаток при спробі налагодити зв'язок з хмарним сервісом показує помилку. З явних недоліків варто відзначити дуже нав'язливу рекламу, яку не можна відключити за гроші (передбачено безкоштовне відключення на кілька хвилин після перегляду відеоролика), а також відсутність підтримки російської мови.

меломан

Мабуть, найзручніший спосіб безкоштовного пошуку, скачування і прослуховування музики без підключення до інтернету надає популярний додаток Меломан. З його допомогою можна шукати і завантажувати відео з YouTube, щоб згодом їх прослуховувати як музичні файли.

З ключових можливостей програми варто виділити перегляд відеороликів з YouTube, їх завантаження на iPhone, відтворення навіть з вимкненим екраном, таймер сну, перемішування треків, створення плейлистів, настройку шестисмугового еквалайзера, створення черги на відтворення. Додаток повністю безкоштовне, що не оснащене внутрішніми покупками, але це, скоріше, навіть мінус: тут дуже багато реклами, і відключити її немає ніякої можливості.

завантажити Меломан

Aloha Browser

Хочете скачувати музику з будь-яких сайтів? Дану можливість надає функціональний браузер Aloha, однією з функцій якого є завантаження з сайтів відео і музики, доступних для прослуховування онлайн.

Все вкрай просто: ви відкриваєте сайт з музикою, ставите пісню на відтворення, а потім вибрати в верхньому правому куті іконку завантаження для старту скачування на iPhone. Додаток повністю безкоштовне, не має ніяких внутрішніх покупок і дозволяє завантажувати необмежену кількість музичних файлів.

Кожне з представлених в цьому огляді додатків дозволяє скачувати музику на iPhone, але всі вони роблять це по-різному. Сподіваємося, ми допомогли вам визначитися з вибором програми, що дозволяє поповнити музичну колекцію вашого iPhone.

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Чи допомогла вам ця стаття?