Строительство »

Петро Федоров подарує особняк дружині, мамі і іншим родичам

На земельній ділянці, розташованій в ближньому Підмосков'ї, вже звели перший поверх майбутнього будинку і веранду.

На земельній ділянці, розташованій в ближньому Підмосков'ї, вже звели перший поверх майбутнього будинку і веранду

Джерело зображення: Фотобанк Лорі

Російський актор Петро Федоров, відомий глядачам за фільмами «Залюднений острів», «Сталінград», «А зорі тут тихі», планує побудувати особняк, в якому вистачить місця як йому самому і його цивільній дружині, моделі Анастасії Іванової, а й його мамі, а також численної рідні. він придбав в ближньому Підмосков'ї ділянку площею приблизно 400 кв. м, на якому вже зведені перший поверх майбутнього будинку і веранда, повідомляє Нерухомість @ Mail.Ru з посиланням на інтернет-портал «Старх».

Раніше Федоров жив у орендованій квартирі, відкладаючи гроші на власний будинок . Тепер будівництво йде повним ходом, передбачається, що будівля буде двоповерховим, в ньому зможуть жити або зупинятися всі родичі актора. За словами Федорова, його мати, яка проживає зараз в Москві, давно мріє проводити більше часу на свіжому повітрі.

Як розповів Віктор Димов, приятель актора, Федоров з дружиною і матір'ю вже відпочивали на ділянці, коли дозволяла погода. Вони влаштовували пікніки, смажили шашлики на відкритому повітрі. Також на місці будівництва не раз з'являлася старша сестра Федорова, вона влітку доглядала за тим, щоб ділянка не заріс травою.