Строительство »

Адвокати з кримінального права

 1. Прайс лист
 2. Допомога від «Союзу московських адвокатів»
 3. Процесуальне становище адвоката на стадії попереднього слідства
 4. Захист підсудного на стадії судового слідства
 5. Захист інтересів засудженого в апеляційній інстанції
 6. Захист інтересів засудженого в наглядовій інстанції
 7. Захист законних прав та інтересів свідка
 8. Представлення інтересів потерпілого в кримінальному процесі
 9. Типові проблеми, з якими доводиться стикатися потерпілим:

Колегія адвокатів «Союз московських адвокатів» пропонує послуги адвоката у кримінальних справах. Якщо ви, вільно чи мимоволі, стали учасником кримінального судочинства, розумно звернутися за допомогою до професіоналів, що володіє багатим досвідом у веденні кримінальних справ. Незалежно від того, чи виступаєте ви в якості обвинуваченого, підозрюваного або потерпілого, наші юристи нададуть вам кваліфіковану допомогу і допоможуть вирішити ситуацію в свою користь.

Чим раніше ви звернетеся до адвоката, тим краще. Це допоможе вам як уникнути власних помилок на слідчих діях, так і проконтролювати наслідок, домігшись відсутності слідчих помилок або навіть слідчого свавілля.
Багаторічний досвід адвокатів «Союзу московських адвокатів» дозволяє в найкоротші терміни розбиратися з ситуацією і приймати правильні рішення, забезпечуючи захист ваших прав!

Прайс лист

Найменування Ціна Усна консультація від 3000 руб. Консультація з вивченням письмових документів від 5000 руб. Консультація з підготовкою письмового висновку від 15000 руб. Складання претензії, скарги, клопотання від 5000 руб. Участь в суді 1-ї інстанції (одне судове засідання) від 12000 руб.

Більш докладні розцінки на юридичну допомогу наведені в розділі «Ціни» .

Допомога від «Союзу московських адвокатів»

Якнайшвидше звернення в юридичну фірму - запорука захисту своїх прав під час участі в кримінальному процесі. Зв'яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами або електронною поштою, щоб захистити себе і свої інтереси!

Первинна консультація адвоката з кримінального права надається безоплатно за тел. У Москві: +7 (495) 371-03-92.

Процесуальне становище адвоката на стадії попереднього слідства

Кримінально-процесуальний кодекс РФ містить норми, що дозволяють адвокату широко використовувати і виконувати свої професійні обов'язки. Розширені підстави допуску адвоката на ранніх етапах розслідування, включені додаткові умови обов'язкового учаcтие захисника.

Кримінально-процесуальний кодекс РФ містить норми, що дозволяють адвокату широко використовувати і виконувати свої професійні обов'язки. Розширені підстави допуску адвоката на ранніх етапах розслідування, включені додаткові умови обов'язкового учаcтие захисника.

Відповідно до статті 49 КПК України захисник допускається до участі в справі з моменту винесення постанови про притягнення особи в якості обвинуваченого, а також з моменту порушення кримінальної справи щодо конкретної особи, з моменту фактичного затримання підозрюваного, або з моменту здійснення інших заходів процесуального примусу чи інших процесуальних дій, які зачіпають права і свободи підозрюваного. До числа підстав обов'язкової участі адвоката-захисника в кримінальному судочинстві відносяться випадки:

 • коли коли підозрюваний, обвинувачений відмовився від захисника у встановленому законом порядку, тобто коли написано відповідну заяву в присутності захисника;
 • коли особа обвинувачується у вчиненні злочину, за який може бути призначено покарання понад 15 років, або довічне позбавлення волі;
 • у випадках розгляду справи судом присяжних;
 • в порядку окремого провадження, коли особа вибирає спрощений порядок розгляду кримінальної справи в суді, погодившись повністю з пред'явленим обвинуваченням і якщо покарання не перевищує 10 років позбавлення волі.

Ст. 53 і ч.3 ст. 86 КПК РФ надають захисникові право отримання предметів, документів, інших відомостей, опитування осіб з їх згоди, витребувати довідки, характеристики та інші документи від органів влади, громадських об'єднань і організацій.

Адвокат може залучати для участі в справі спеціаліста, що має велике значення і на практиці дозволяє грамотно оскаржити в суді висновок експерта у кримінальній справі.

Практика дослідження висновку експерта і проведення додаткової експертизи така, що зводиться до допиту експерта, де основним питанням є підтвердження раніше даного висновку. Допомога фахівця сприяє складання грамотних питань для додаткової експертизи і для експертизи, проведеної в ході досудового слідства, так як відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 198 КПК РФ захисник має право клопотати перед слідчим про постановку експерту тих чи інших питань.

Також адвокат з кримінального права має право знімати за свій рахунок копії з матеріалів справи, в тому числі із застосуванням технічних засобів.

Традиційно до прав адвоката віднесена можливість мати побачення з довірителем без обмеження їх кількості та тривалості, що є однією з гарантій прав підозрюваних і обвинувачуваних, взятих під варту, і заборона обмеження кількості тривалості побачень не допустимо.

В ході побачень підозрюваного, обвинуваченого з захисником відбувається роз'яснення змісту звинувачення і значення доказів, відомих з матеріалів справи. При цьому можуть вироблятися версії, що перевіряються органами попереднього слідства, якщо обвинувачений не визнає свою провину в скоєнні інкримінованого діяння або наполягає на наявності в його діях пом'якшуючих обставин, так як захисник зобов'язаний використовувати всі зазначені засоби і способи захисту з метою виявлення обставин, що виправдовують підозрюваного або обвинуваченого або пом'якшують його відповідальність.

Допуск адвоката для участі в справі здійснюється на підставі ордера, що видається адвокатським утворенням.

Таким чином, адвокат є гарантом захисту прав і свобод, і не варто відмовляти собі в послугах кваліфікованого фахівця, щоб уникнути непередбачуваних наслідків!

Захист підсудного на стадії судового слідства

Особа, яка притягається до кримінальної відповідальності, після направлення справи до суду набуває статус підсудного.

Судове слідство є самостійною стадією кримінального процесу, в ході якої заново досліджуються всі докази вини, зібрані на стадії попереднього слідства, винятком є ​​справи, що розглядаються в порядку окремого провадження, коли особа, яка притягається до кримінальної відповідальності, повністю погодилося з пред'явленим йому обвинуваченням і заявило дане клопотання після ознайомлення з матеріалами справи, на стадії попереднього слідства, чи заявила дане клопотання в попередньому судовому з седанів.

Судове слідство є самостійною стадією кримінального процесу, в ході якої заново досліджуються всі докази вини, зібрані на стадії попереднього слідства, винятком є ​​справи, що розглядаються в порядку окремого провадження, коли особа, яка притягається до кримінальної відповідальності, повністю погодилося з пред'явленим йому обвинуваченням і заявило дане клопотання після ознайомлення з матеріалами справи, на стадії попереднього слідства, чи заявила дане клопотання в попередньому судовому з седанів

Всі права адвоката, передбачені на стадії попереднього слідства, можуть реалізовуватися і на стадії судового следствія.Безусловно, ніж раніше адвокат вступає в кримінальну справу, тим більше шансів дані права максимально застосовувати. Бувають випадки, коли в ході судового слідства кримінальну справу приймає несподіваний оборот, так як всі докази досліджуються безпосередньо, тобто опитуються свідки в присутності всіх учасників процесу, що дає можливість з'ясувати достовірність показань свідка, даних на стадії попереднього слідства, і дозволяє задавати йому питання, що цікавлять додаткові питання, які, може бути, і не задавалися слідчим раніше, і відповіді на які можуть кардинально змінити напрямок справи і полегшити долю підсудного.

На стадії судового слідства існує певний порядок його проведення, який пропонує державний обвинувач, думка всіх сторін при цьому враховується судом.

Спочатку суд оголошує, яка справа розглядається, встановлює особу підсудного і потерпілого, оголошуючи їм їх права.

Потім державний обвинувач зачитує обвинувачення, суд з'ясовує ставлення підсудного до обвинувачення, і починається дослідження доказів.

Допитуються потерпілий, свідки, фахівці, експерти. Підсудний самостійно вибирає, коли він бажає давати показання, або відмовляється від їх дачі на підставі ст. 51 Конституції РФ.

Потім досліджуються (оголошуються) письмові матеріали справи, і суд переходить до судових дебатів.

Адвокат, виступаючи в судових дебатах, звертає увагу суду на всі спірні питання по кримінальній справі. Мова адвоката в судових дебатах має важливе значення і від неї може залежати подальша доля підсудного. Підсудний також має право самостійно виступати в судових дебатах.

Потім суд виходить до нарадчої кімнати і після виходу з неї оголошує вирок.

Захист інтересів засудженого в апеляційній інстанції

У разі винесення вироку, до якого засуджений не згоден, він має право на його оскарження протягом 10 діб з моменту проголошення вироку, а якщо засуджений перебуває під вартою, то протягом 10 діб з моменту вручення йому на руки копії вироку.

Безумовно, засуджений може самостійно підготувати апеляційну скаргу, але деколи дуже складно зорієнтуватися в різноманітті спеціальних термінів, викладених у вироку.

Якщо в суді брав участь захисник за призначенням органів суду, то, як правило, він в обов'язковому порядку складає дану скаргу.

В інших випадках засуджений сам має право вибирати, хто буде складати йому скаргу.
У КПК РФ існують певні вимоги для складання апеляційної скарги, і чим грамотніше вона буде складена, тим простіше буде суду апеляційної інстанції, що складається з колегії з трьох суддів, розібратися в кримінальній справі і прийняти справедливе рішення.

У суді апеляційної інстанції відводиться набагато менше часу на розгляд кримінальної справи. І дуже важливо правильно і грамотно скласти апеляційну скаргу!
Суд не обмежений доводами скарги і може вийти за її межі, якщо будуть угледівши інші порушення, не обумовлені в скарзі.

Адвокат має право брати участь у зазначеній стадії процесу і йому також надається можливість висловити в судових дебатах свою думку щодо законності і справедливості вироку, а також про винність підзахисного або його невинності.
За результатами розгляду скарги виноситься ухвала про залишення вироку в силі, про його зміну або направлення справи на новий судовий розгляд до суду першої інстанції.

Захист інтересів засудженого в наглядовій інстанції

На звернення до суду наглядової інстанції має право особа, вирок щодо якого набрав законної сили, і він оскаржив його в касаційній інстанції.
Наглядова скарга повинна бути складена також в певному порядку, і її складання найкраще довірити адвокату, який зможе грамотно викласти всі аргументи, або їх спростувати щодо вироку.

Захист законних прав та інтересів свідка

Свідок - це особа, якій що небудь відомо про обставини якоїсь карної справи і очевидцем яких він був Свідок - це особа, якій що небудь відомо про обставини якоїсь карної справи і очевидцем яких він був.

Свідок перед допитом попереджається слідчим, дізнавачем або судом про кримінальну відповідальність за відмову від дачі або за дачу завідомо неправдивих показань.
Це дуже важливий момент, і часом свідки, не вислухавши до кінця слідчого або не прочитавши зміст протоколу допиту, ставлять не дивлячись свої підписи в тих місцях, де їм вказав слідчий, а потім в суді з'ясовується, що слідчий написав те, що свідок не говорив , або навпаки не записав все, що говорив свідок, і зазвичай ці факти виявляються в судовому розгляді.

Мало того, що сама по собі обстановка знаходження в стінах суду викликає психологічний дискомфорт, так ще в сукупності із з'ясуванням обставин допиту свідка приймає деколи жахливі відчуття у допитуваного особи, а часом і неприємні наслідки, аж до притягнення до кримінальної відповідальності.

Безумовно, якщо адвокат з кримінального права буде присутній під час допиту свідка, він не дозволить будь-яких непорозумінь і пояснить допитуваного, яке важливе значення має момент допиту і які наслідки можуть очікувати свідка, якщо він щось упустить з виду.

Показання свідка є рівноцінним доказом у справі і часом можуть вирішувати чиюсь долю!

Представлення інтересів потерпілого в кримінальному процесі

На даний момент доводиться визнати той факт, що в кримінальному процесі без адвоката не обійтися не тільки обвинуваченому, а й потерпілому.

Відсутність у потерпілого належних правових знань і досвіду призводить до того, що потерпілий не може порушити кримінальну справу навіть при очевидному факті скоєння злочину встановленими особами.

Іноді при відсутності кваліфікованої допомоги потерпілим доводиться відстоювати свої права РОКАМИ!

Судові процеси по справах про шахрайство, заподіяння шкоди здоров'ю, тяжких і особливо тяжких злочинах, автотранспортних пригодах, особливо пов'язаних з великою кількістю потерпілих, вимагають високого рівня юридичної кваліфікації не тільки з боку суддів, слідчих і прокурорських працівників, а й адвокатів, що представляють інтереси потерпілих .

Типові проблеми, з якими доводиться стикатися потерпілим:

 1. Через кілька місяців після звернення в поліцію із заявою про порушення кримінальної справи потерпілий раптом дізнається, що йому відмовлено в порушенні кримінальної справи. А після ознайомлення з «матеріалами перевірки» з'ясовується, що перевірки по суті проведено не було: чи не допитувалися необхідні свідки, не проводилася експертиза, не зажадав відеозапису, документи і т.д.
 2. Кримінальну справу порушено, однак не щодо конкретних осіб, а просто «за фактом». Дуже часто справи порушуються «за фактом вчинення злочину» навіть тоді, коли немає сумнівів в тому, хто є винуватцем злочину.
 3. Після порушення кримінальної справи слідчий не накладає арешт на майно злочинця, і той встигає продати або переписати на родичів все своє майно, що в підсумку позбавляє потерпілого можливості отримати компенсацію навіть після винесення обвинувального вироку.

Адвокати «Союзу московських адвокатів» мають багаторічний позитивний досвід надання кваліфікованої юридичної допомоги потерпілим у кримінальних справах.

Ви завжди можете задати будь-які питання, що цікавлять вас питання, що стосуються даної галузі права, зателефонувавши нам за тел .: +7 (495) 371-03-92.