Строительство »

Сайти і біржі вантажоперевезень

  1. Як клієнту зорієнтуватися в різноманітті сайтів вантажоперевезень
  2. Порівняння порталів і визначення доброчесності організацій

Якщо нам потрібно перевезти вантаж або організувати постійні вантажоперевезення, то перед нами постає ряд питань

Якщо нам потрібно перевезти вантаж або організувати постійні вантажоперевезення, то перед нами постає ряд питань. Як вибрати сайт вантажоперевезень, який забезпечить виконання наступних умов:

  • дотримання термінів доставки;
  • збереження товару;
  • прозорість розцінок;
  • якісне обслуговування.

З розвитком всесвітньої мережі, пошук підходящої транспортної організації або компанії значно спростився. За тематичним запитом браузери видають величезний список сайтів вантажоперевезень з різною специфікою.

Це можуть бути портали компаній, які безпосередньо займаються вантажоперевезеннями. Або інформаційні бази, які б поєднували безліч організацій, - так звані біржі вантажоперевезень. Розробники вищеперелічених інтернет ресурсів, орієнтувалися на найбільш популярні запити клієнтів. Це в першу чергу вид транспорту, його місткість, дата навантаження, терміни доставки, страхування товару і підсумкова вартість. Портал вантажоперевезень по Росії і його інтерфейс, переслідує ряд цілей: клієнт, зайшовши на головну сторінку, може самостійно вибрати потрібний варіант, і розрахувати підсумкову вартість на онлайн-калькуляторі. При подальшій зацікавленості - оформити замовлення або зв'язатися з менеджером компанії. Таким чином, знижується навантаження на персонал організації. А відвідувач сайту вантажоперевезень по Росії, якого не влаштовують умови, звертається на інші ресурси.

Як клієнту зорієнтуватися в різноманітті сайтів вантажоперевезень

Дане питання ви можете розглянути на реальних прикладах - порталах з перших сторінок пошукової системи Яндекс. Припустимо, якась компанія - організатор вантажоперевезень, пропонує недорогу транспортування найрізноманітніших вантажів по Московському регіону. Уважно розглянемо сайт вантажоперевезень Головна сторінка має калькулятор розрахунку, несе інформацію про тарифи, послуги. На лівій або правій стороні інтерфейсу розташований каталог транспортних засобів і спецтехніки. Дані про організацію можна дізнатися в пункті меню «про компанію». Тут же можна отримати консультацію фахівця, ознайомитися з відгуками та рекомендаціями замовників. Клієнт може безкоштовно завантажити зразки договорів і прайс-листи. Поруч з контактними телефонами існує форма зворотного зв'язку. Сайти вантажоперевезень по Росії аналогічних компаній мало чим відрізняються.

Більшість організацій пропонує додаткові послуги і сервіс: вантажників , упаковку , спецтехніку (Навантажувачі та маніпулятори). Їх набір і вартість, безпосередньо обговорюються з співробітником перевізника. При перевезенні специфічних, небезпечних і негабаритних вантажів - варто звертатися на портали спеціалізованих компаній, але такі компанії, як ПЕК Твоє Авто - пропонують весь різноманітний спектр вантажоперевезень. Серйозні компанії мають необхідний досвід, ліцензії та дозволи.

Інший вид розміщення послуги вантажоперевезень в інтернеті - це біржі і диспетчера . Біржі мають зовсім іншу структуру, вони об'єднують в єдину базу клієнтів і перевізників. В основному, це індивідуальні підприємці, що економлять на інтернет-рекламі і веб-сайтах.

Порівняння порталів і визначення доброчесності організацій

Як же працює біржа вантажоперевезень? У більшості випадків робота з таким сайтом вимагає реєстрації. Це стосується замовників і перевізників. Учасники ринку знаходять один одного на головній сторінці. Клієнт розміщує тендер за встановленою формою і приймає пропозиції вантажоперевізників. Далі вибирає оптимальний варіант, з урахуванням заявлених критеріїв. Так само існує можливість ручного пошуку компаній і транспортних засобів. Інтерфейс включає лічильник відстаней, перелік доданих вантажів, транспорту і компаній - із зазначенням контактної інформації.

При виборі біржі вантажоперевезень варто враховувати їх спеціалізацію, вік і кількість зареєстрованих клієнтів і компаній. Вибір ресурсу слід проводити з урахуванням реальної ситуації. Для перевезення невеликих вантажів в межах регіону, краще звернутися на сайти спеціалізованих організацій. Таких як Грузовічков.ру і Газелькін.ру. Сайт вантажоперевезень по Росії (наприклад, НіканАВТО), підійде для постійної співпраці. Клієнт має право вимагати оформлення страховки і договору, ознайомитися з транспортним засобом і особистими якостями водія. Зацікавлені в замовників, такі організації надають знижки і різні варіанти оплати. Для разових перевезень по країні, послуги біржі виглядають привабливіше. Подавши заявку на тендер, споживач економить час і фінансові кошти. Перевізники самі пропонують свої послуги, найчастіше знижуючи ціни. Але не слід нехтувати безпекою. Популярні портали (приклад Ектотранс) публікують відгуки клієнтів транспортних організацій. Ознайомлення з ними, виключить ризик спілкування з недобросовісними перевізниками.

Зустрітися з нашим сайтом. від головної сторінки до сторінки контактів ми постаралися бути максимально зрозумілими і зручними. Або просто зателефонуйте:

+7 (812) 407-22-17

Замовити організацію перевезень