Строительство »

Цікаві конкурси для весілля. Грошовий конкурс "Аукціон". Конкурс "Танець з нареченою"

 1. Ігри для весілля - «Весільна пара - Вікторина»

Сподобалися наші грошові конкурси на весілля? Поділіться посиланням!

1. На дітей

З цього приводу гроші на весіллі збирають найчастіше. Зазвичай свідки беруть на себе таку місію. Попутно вони перевіряють прикмету: на хлопчика або дівчинку більше дадуть гості, щоб дізнатися, хто народиться першим. Звичайно, можна провести голосування у вигляді повзунків відповідного кольору, але якщо вам не хотілося б банального конкурсу, то можна придумати аналог: мішечки для грошей із закликом збору на дівчинку або хлопчика. Також можна вибрати і більш цікавий варіант: капелюхи відповідного відтінку. Після збору грошей - свідки повинні підвести підсумок.

Цікава річ - звук, він ніколи не зникне. Що привело до цих змін? Вони майже не наважуються виїхати за кордон. Як ви навчитеся перетинати кордони і жити без тиску? Повинен зізнатися, це важко повністю позбутися від нього. Але впевненість в собі - це рішення. І ви повинні дізнатися, що в житті: відчувати пристрасть. У всіх є пристрасть до чогось, ви просто повинні це знати.

Тоді легше зламати кордону і щось встати. Ви не повинні їсти ковбасу і картоплю кожен день, якщо у вас є всі страви світу. Існує так багато ідей, культур і особистостей, про яких ви не можете дізнатися зі страху. Ось чому ми намагаємося надихнути людей на те, щоб дати собі більше простору.


2 2. Поцілунок нареченої або танець з нею

Увага молодят теж можна продавати гостям. Найактивніші гості можуть бути удостоєні танцю або поцілунку нареченої. Організувати це можна наступним чином: створити сертифікати на танець з нареченим або нареченою, призначивши за них фіксовану вартість або розіграти увагу молодят на аукціоні.

І, звичайно ж, ми повинні почати з себе. Дікгард: Він надихнув нас не стояти на місці і не досліджувати світ. Для нас він став Месією. Ми використовуємо його нове мужність, щоб порушити стандарти. Крістіан також написав книгу. Кажуть: «Після мене життя». Інтерв'ю проводила Анджела Зоммерсберг.

Там будуть різні цікаві змагання та події навколо тракторів. Крім «тренерів», але вони без співавторів. До дня весілля є багато речей, щоб розглянути і спланувати. Чи повинна бути весілля в маленькому колі? Або ви хотіли б відзначити свято в урочистій обстановці з багатьма родичами і друзями? Ви хочете одружитися, як на самоті, так і в церкві? Яку їжу потрібно замовити в ресторані? і т.д.

3 3. Перший шматок весільного торта

Молодятам подобається ця частина вечора найбільше: ще б пак, адже вони роблять перше сімейне справу! А володаря першого ласого шматочка можна визначити в аукціоні. Такий конкурс сподобається всім: зазвичай гості активно включаються в боротьбу за смачний десерт. Якщо ж ви хотіли б, щоб перший шматочок скуштували ваші батьки, то від такого варіанту краще відмовитися. Також варто врахувати, що можуть зібратися гості, які будуть чекати другого шматочка, який вже буде безкоштовним. Тому варто врахувати, що попит на такий варіант «купівлі» може бути невеликою.

Старі вклади, лінгвістично виправлені. Людмила, Росія: Вкрадений Браухух. У Росії на весільній церемонії вкрали взуття нареченої дітей, а потім виставили на аукціон хрещеним батьком нареченої. З грошима зазвичай заповнюється туристичний фонд нареченого і нареченої.

Трейсі, Англія: два свята. У нас є тільки одна церемонія, або в державному офісі, або в церкви, а не в обох. Зазвичай у нареченої є дві або три подружки нареченої, і вони витрачають багато грошей на квіти, запрошення, прийом і медовий місяць. Часто у них є два фестивалі: формальний прийом, коли запрошуються тільки кілька людей, а інший, коли запрошуються всі люди. Є танці, і це майже схоже на дискотеку.


4 4. Викуп (келиха, туфельки, нареченої)

Зазвичай гості щедрі на грошові подарунки в ім'я чогось необхідного. А яке ж весілля без нареченої? Як тільки її «викрадуть», то другий з молодят буде збирати гроші на викуп. Гості, які бажають швидкого возз'єднання молодої сім'ї, тут же кидаються допомагати.

Немає фіксованої ціни, але тепер 500 гонконгських доларів є нормою. Ось чому ми запрошуємо запрошення на весілля «Червона бомба». Н. Словаччина: раніше і раніше весілля були дуже великими. Запрошені всі родичі, друзі і сусіди. Іноді все село була запрошена. У нареченої була не тільки подружка нареченої, а й кілька інших. Перед весіллям було багато церемоній. Церемонії вже починалися з заяви про шлюб. Весілля тривало від трьох днів до одного тижня. Тепер весілля починається в суботу, і її кінець в неділю.

Анна, Італія: Живи перед шлюбом. Лише протягом кількох років частіше зустрічаються пари, щоб вони жили разом до того, як вони одружилися. Зазвичай це те, що вони вирішують через 2-3 роки на весілля. Більшість італійців насправді думають традиційно і тому, через певний час, вибирають весілля. 70% вступають в шлюб в церкві. В той же день, після релігійної церемонії, весільний парад підпише церемонію.


5 5. Презенти з весільною символікою

В цьому випадку дуже доречними будуть невеликі подарунки, які б гості могли використовувати в повсякденному житті (чашки, брелоки, килимки для мишок). Відмінним рішенням буде нанести на них імені або особи молодих. Подарунок буде і корисним, і приємним одночасно, тому його захоче придбати максимальну кількість гостей.

Старі внески, не скориговані за мовою. Можна вибрати між неформальною весіллям в невеликому колі або святкуванням з багатьма родичами і друзями. Ви повинні написати запрошення, організувати їжу, купити одяг. Важко сказати, що коштує весілля, але в основному це дуже дорого.

Справжня відповідь відноситься до Браухе від середньовіччя до теперішнього часу. це тільки для нареченої, як ви вирішите. чи хочете ви традиційне весілля або просто весілля з невеликими жестами. У наш час весілля були дуже великими. Запрошувалися всі родичі, друзі і сусіди. Манчамал був причиною того, що все село була запрошена. Перед весіллям було багато церемоній. церемонія почалася красиво з заяви про одруження. Весілля тривало від трьох днів до тижня. Тепер весілля в суботу, і її кінець в неділю, на тому ж тижні.


6 6. Весільний алкоголь

Теж варіант для весільного аукціону. Попередньо потрібно буде придбати елітні алкогольні напої, а потім нанести на етикетки дату весілля і підписи молодят. Також цілком можна приклеїти зображення з особами винуватців торжества на звичайне шампанське.

У нас багато різних типів гальм. Весілля в Білорусі відрізняється не стільки від російського. Але вони ще не знали один одного, тому до весілля вони не впізнали один одного. Так що пихаті шлюби тепер відносяться до весільної церемонії в Білорусі, а також в Росії. Хто-небудь випробував одні і ті ж приклади?

Дуже дякую за увагу. Зазвичай це те, що через 2-3 роки вони вирішують на весілля. Більшість італійців насправді більш традиційні і вибирають, через певний час, весілля, 70% в церкві. В той же день, після релігійних церемоній, весільний парад також підписав для ратуші. Гостей може бути трохи, але також дуже багато, від 30 до 300, це залежить від того, скільки грошей може пара і хоче витратити.


7 7. Безпрограшна лотерея

У якийсь із частин урочистого вечора можна оголосити про продаж безпрограшних лотерейних квитків. Ціну за квиток молоді можуть призначати самостійно. Зазвичай встановлюють стандартну ставку в півсотні - сотню рублів, а то і менше. Кожен квиток можна супроводжувати щасливим номерком, придумувати до нього цікаві описи. Наприклад, в якості подарунка у вигляді позашляховика може підійти іграшковий джип.

Під час полуденної трапези танці грають, танцюють, співали, а букет кидають друзям-женихам: єдиний, хто вийде заміж, вийде заміж протягом того ж року. По-перше, вона мене дістала. Вона дала мені молоко. Вона вчить мене хорошого розмови, хорошому бігу, хорошому навчання і хорошого життя. Вона вчить мене любовним уроків. Вона моя перша і моя остання любов. Тема: Весілля в Росії. Ми з Росії. У Росії люди часто виходять заміж більше, ніж в Німеччині. Там ви можете відсвяткувати весілля з цікавими битвами.

Багато родичів і знайомі зустрічаються на цьому фестивалі, вони вітають пару і бажають йому успіхів, грошей, великої кількості здоров'я і дітей; вони готують пару для нового життя з багатьма прикметниками. Потім знайомі і родичі дають багато подарунків, які потрібна дружині в його новій економіці будинку. Гості сиділи за повним столом з їжею і напоями. Коли вони вже з'їли, вони співають російські народні пісні. Згодом родичі пари організовують різні змагання та ігри. Під час ігор хтось повинен красти наречену.


8 8. Продаж тематичних аксесуарів

Зазвичай тематичні весілля дають масу можливостей в реалізації такого варіанту грошового конкурсу. Певні призи можна виграти в конкурсі, а інші - купити за гроші. Наприклад, тема «Оскар» підносить ідею по аукціону фігурки. Якщо ж торжество проходить в тематиці 90-х років, то можна придумати роботу ларька, в якому б гості купували солодощі або забавні предмети того часу.

Коли наречена вже зникла, наречений йде шукати її. Це дійсно здорово і весело! Весілля - прекрасне свято. Це означає, що дві людини завжди хочуть бути разом. Весілля - важливий момент в нашому житті. Було дуже приємно бачити всю мою родину. Обидві весілля були влітку, і, звичайно, погода була дуже приємною. Зазвичай у нареченої є дві або три подружки нареченої, і вони витрачають багато грошей на квітку, запрошення, прийом і медовий місяць. У них часто буває два прийоми; формальний прийом, коли запрошуються тільки кілька людей, а інший, коли запрошуються всі люди, і у них просто є щось на зразок дискотеки.


9 9. Золотий дощ

Можна згадати вірменську традицію, яка полягає в осипання молодих грошима під час їх першого танцю. Щедрість гостей залежить від танцювальних умінь пари. Так як в давнину гості кидали монетки з золота, то традиції і було дано таке звучну назву. Звичайно, щоб гості були в курсі традиції, можна попросити ведучого оголосити цю частину вечора.

Мені найбільше подобається весілля. Багато пити, лизати стару музику, тупо танцювати і виглядати як ідіот! Привід, добре, це зрозуміло. Чи вважаєте ви, що запрошення завжди означає, що щось марно? Так, звичайно, але запрошення на весільний банкет - виняток. Весільні гості повинні допомогти з грошовим подарунком, щоб оплатити свято. Немає фіксованої ціни, тобто ви можете добровільно заплатити за це, але в даний час 500 доларів в Гонконзі є нормою. Традиційно гроші поміщаються в червоний конверт.

Ні в якому разі не можна використовувати білий конверт, тому що «білі гроші» мають якесь відношення до похорону. Замість готівки ви також можете купити ваучер на гроші в банку. Біля входу в банкетний зал завжди є стіл, на якому знаходиться велика червона тканина. Це рушник замінює непостійну гостьову книгу. Ви просто пишете його ім'я. Ніяких поздоровлень або віршів, будь ласка. Якщо вам пощастить, ви можете відправити конверт прямо на пару або просто залишити його на стійці реєстрації.


10 10. Подарунки від гостей

Самий універсальний спосіб збору грошей на весілля. Звичайно, якщо вам цікаво отримати подарунки у вигляді грошей, то про це потрібно заздалегідь попередити гостей. Краще це зробити тому, що подарунки можуть збігтися, а гроші молодій сім'ї завжди потрібніше. Непогано буде позначити ваші бажання прямо в запрошеннях на весілля.

Можливо, нова пара повністю зайнята зйомкою з усіма своїми гостями. Можливо, ви вже помітили, що червоний завжди присутній на весіллі. Червоний колір - це колір удачі. Перед весіллям у вас завжди є великі надії, але в той же час ви також боїтеся цього. Можливо, багато людей з Гонконгу відчувають такі стресові переживання, коли вони організовують весілля. Для більшості китайських батьків найважливішою частиною всієї весільної церемонії є банкет. Скільки і яких гостей потрібно запросити?

Батьки скажуть, що особливо старші родичі повинні бути запрошені. Для інших гостей це важливо. Банкет дуже важливий для батьків з обох сторін, тому що він має відношення до «особі» всієї родини. Маленький банкет, наприклад менш десяти таблиць з 12 людьми за стіл, вважається прийнятним. Але в більшості випадків обидві родини повинні домовитися про те, скільки банкетних столів ви повинні мати. Не слід випускати з уваги родичів, особливо старшого родича, імені всієї родини.

Як ви бачите, традицій дійсно безліч, і у кожної є ряд переваг або недоліків. Тому ми можемо дати вам тільки одну рекомендацію: не перестарайтеся. Краще нехай грошових конкурсів буде в міру. Зазвичай на свято вибирають не більше пари таких аукціонів. Якщо ж їх буде занадто багато, то гості можуть відчути себе ніяково.

Можливо, це головна причина, чому багато людей бояться організувати весільний банкет. У нього є важливе завдання обдурити наречену і привести її додому. Ось чому він не приходить один, але з декількома друзями і родичами. У будинку, що чекає нареченої і її подруг, двоюрідних братів і? Наречена чекає в своїй кімнаті, і її помічники стоять за парадними дверима. Всередині тільки жінки, і тільки вони можуть відкрити двері. Якщо чоловіки хочуть відкрити двері, вони повинні робити те, що жінки говорять їм. Вони повинні реагувати на незручні питання або вирішувати проблеми, які виникають у жінок.

Кажуть, що все наше життя - гра. Якщо це так, то весілля - це одна з найвеселіших і радісних ігор, в які грають люди. Недарма кажуть «грати весілля», «зіграти весілля». Ігровий момент на цьому святі життя повинен бути присутнім обов'язково. Інша справа, що часто неправильно підібрані весільні ігри та конкурси, їх невідповідність запитам аудиторії, їх велика кількість або, навпаки, недолік, можуть зіпсувати вечір.

У більшості випадків швидко зникають з обох сторін. Люди придумують самі легковажні ідеї. Іноді чоловікам доводиться щось робити або є щось неапетитне. Не дивно, що в новинах сьогодні повідомлялося, що людину доставили в лікарню, тому що він пив чисті кислоти. Це була одна з дружин холостяка. Зрештою, обидві сторони зазвичай розважалися, і жінки отримали велике «озеро Лай» від породи.

Ігри для весілля - «Весільна пара - Вікторина»

Люди дають хороші подарунки дуже рідко. Це краще знати, чого хочуть люди. Наступна весільна гра - одна з багатьох ігор для весілля, яку ви можете приготувати без особливих зусиль. За допомогою цієї гри ви можете перевірити весільну пару, а також дізнатися один одного. Ця забавна весільна гра також ідеально підходить для Срібної весілля або Золотий весілля.

При підготовці конкурсів спробуйте з'ясувати, які запити ваших гостей і продумайте всі нюанси. Якщо ви хочете повноцінну розважальну програму на вечорі, радимо запросити хорошого тамаду, який зрозуміє ваші запити і не втомить гостей. Якщо ж ви вирішили обмежитися 3-5 іграми, з роллю ведучого цілком впорається ваш близький друг.

Для гри необхідні наступні приготування. Ваші підготовлені питання - фліп-чарт - паперова карткова товста повстяна ручка в червоному і синьому. Подумайте від п'яти до семи питань для нареченого і нареченої. В якій міститься пропозиція ми зібрали для вас можливі питання. Який вид спорту вам подобається, ваш чоловік? Які парфуми - ваші улюблені парфуми?

 • Що ваш чоловік любить найбільше?
 • Що ваш чоловік хотів збентежити?
 • Куди б ваш чоловік хотів відправитися у відпустку разом з вами?
 • Який колір зубної щітки?
 • Якого кольору у його шкарпеток вчора?
 • Який улюблений колір вашої дружини?
 • Скільки у неї сумки?
 • Скільки взуття у вашої дружини?
 • Скільки грошей він витрачає на косметику протягом місяця?
 • Який твій улюблений музичний стиль?

Щоб провести гру на весілля.

Весільні конкурси поділяють на застільні, з яких зазвичай починають веселощі, і активні. Активні і застільні конкурси можна чергувати.

Також весільні ігри та конкурси поділяються на рольові (для нареченого і нареченої, для батьків, для свідків), для всіх бажаючих - на кмітливість і швидкість реакції, алкогольні, танцювальні, пов'язані з перевтіленням, музикою і танцями.

Головне, щоб весільні ігри та конкурси були смішними, і щоб в результаті нікому не було образливо. Пам'ятайте, всі уявлення влаштовуються зовсім не для того, щоб визначити, хто у нас самий-самий, спритний, сміливий, швидкий, умілий, еротичний, гарний або моторний, а для того, щоб оточуючі змогли від душі посміятися, щоб атмосфера радості, веселощів і справжнього свята не покидала весілля весь вечір.

У даній статті ми пропонуємо добірку грошових конкурсів на весілля.

Весільний конкурс «Хто народиться першим?»

Це найулюбленіший російський звичай, и хоча Йому Вже дуже много років, на весіллях ВІН все так само популярні. Дружка вносити в зал сині дитячі колготки, а подружка нареченої - рожеві. З цімі колготами смороду які обходяться гостей, КОЖЕН з якіх скарбі гроші: в сині колготи - за хлопчика, в рожеві - за дівчинку. Потім рахують гроші, в яких колготках сума більше: якщо в синіх, значить, першим у молодих народиться хлопчик, в рожевих - дівчинка. Всі гроші, відповідно, передаються в фонд молодої сім'ї.

Конкурс "Танець з нареченою"

Ведучий оголошує що настав час танцю з нареченою, але так як вона тепер дама заміжня, то потрібно її купити. Вартість хвилини танцю призначає наречений. Хто більше платить, той більше танцює. Для сміху можна продавати по секундах.

Грошовий конкурс "Аукціон"

Тамада оголошує: щоб молоді не відчували жодних грошових проблем, гості повинні створити грошовий фонд. Кошти надійдуть туди завдяки аукціону.
Далі починається розіграш речей "на продаж". Ось їх список.
- Джип "Черокі" (іграшкова машинка). Стартова ціна - 1 рубль.
- Туфлі з колекції взуття Алли Пугачової (дитячі пінетки). Стартова ціна - 30 коп.
- Унікальне засіб для виведення плям (ластик). Стартова ціна - 5 коп.
- Джинси "Леві Страус" (дитячі повзунки). Стартова ціна - 50 коп.
- Пилосос "Ровента-ультра" (віник). Стартова ціна - 60 коп.
- Шуба з шиншили (дитяча сорочечка). Стартова ціна - 50 коп.
- Кольє з дорогоцінних каменів (набір маленьких круглих брязкалець на гумці). Стартова ціна - 70 коп.
- Швейна машинка "Зінгер" останнього покоління (набір голок). Стартова ціна - 80 коп.
- Індійський килим ручної роботи (носовичок). Стартова ціна - 30 коп.
- Годинник від "Gucci" (іграшкові годинник). Стартова ціна - 25 коп.
- Колекційне вино (пляшка кефіру або квасу). Стартова ціна - 45 коп.
- Рідкісний фоліант (блокнот). Стартова ціна - 10 коп.
- Духи від "Есте Лаудер" (освіжувач повітря). Стартова ціна - 45 коп.
- Китайська підлогова ваза (звичайний гранований стакан). Стартова ціна - 15 коп.
- Розкішне трюмо (маленьке дзеркальце). Стартова ціна - 60 коп.
- Кришталевий графин (порожня пляшка). Стартова ціна - 30 коп.
- Ключі від трикімнатної квартири в центрі (ключ, який вже нічого не відкриває). Стартова ціна - 3 руб.
- Картина-мініатюра великого майстра живопису (наклейка). Стартова ціна - 15 коп.
- Шкіряна сумка від Кензо (поліетиленовий пакет). Стартова ціна - 75 коп.
- запальничка "Boss" (коробок сірників). Стартова ціна - 50 коп.
І так далі.

Розіграш проводиться за всіма правилами аукціону (включаючи наявність аукціонного молотка і вигуків: "Раз, два, три ... Продано!") ..

Дамо раду з приводу цієї весільної гри . Не варто відразу розкривати, що ж насправді ховається під привабливими назвами, щоб не відбити азарт у інших гостей, коли перші дізнаються, що таке "ключі від квартири" або "фірмові туфлі". Тамаді найкраще буде вручити "цінні придбання" їх щасливим власникам вже після того, як всі речі будуть розпродані.

Конкурс "Купи вилочку"

Коли будуть накривати стіл для весільного банкету, можна забути покласти гостям вилки. А перед початком весільного торжества запропонувати гостям свої вилки викупити за якусь символічну плату. Всі гроші, звичайно, надходять до фонду молодої сім'ї.

Весільний конкурс «Весільна лотерея»
Запропонуйте гостям перед початком весільного банкету провести невелику безпрограшну лотерею. Призами можуть стати шоколадки, кульки, квіти, цукерки та різні сувеніри (наприклад, кишеньковий календарик на наступний рік із зображенням молодих). Прибуток від лотереї отримують молоді. Така лотерея проходить дуже весело, гості раді.

Грошовий конкурс «Весільний торт» Запропонуйте присутнім викупити шматочок весільного торта. Платою можуть стати гроші, але набагато веселіше такий «викуп» пройде, якщо гості отримають торт за який-небудь фант (прочитають вірш, заспівають пісеньку, станцюють, розкажуть анекдот).


Що привело до цих змін?
Як ви навчитеся перетинати кордони і жити без тиску?
Чи повинна бути весілля в маленькому колі?
Або ви хотіли б відзначити свято в урочистій обстановці з багатьма родичами і друзями?
Ви хочете одружитися, як на самоті, так і в церкві?
Яку їжу потрібно замовити в ресторані?
А яке ж весілля без нареченої?
Хто-небудь випробував одні і ті ж приклади?
Чи вважаєте ви, що запрошення завжди означає, що щось марно?
Скільки і яких гостей потрібно запросити?