Строительство »

Новини - Сайт жителів комплексу «Червоні вітрила»

У грудні 2018 року власники квартир в будинку 79, а трохи пізніше, і в будинку 79 корпус 1, почали загальні збори власників по вибору способу управління будинком для того, щоб не керуюча компанія управляла будинком, а самі ВЛАСНИКИ. Щоб ВЛАСНИКИ контролювали роботу обслуговуючої організації і самі приймали рішення з управління своєю власністю. У грудні 2018 року власники квартир в будинку 79, а трохи пізніше, і в будинку 79 корпус 1, почали загальні збори власників по вибору способу управління будинком для того, щоб не керуюча компанія управляла будинком, а самі ВЛАСНИКИ

Хорошевський районний суд міста Москви визнав винним генерального директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Ліфтгарант» (далі - ТОВ) Д. Плужникова. в скоєнні злочину, передбаченого п. «в» ч.2 ст.238 Кримінального кодексу Російської Федерації: виконання робіт або надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки і призвели по необережності заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю або смерть людини.

238 Кримінального кодексу Російської Федерації: виконання робіт або надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки і призвели по необережності заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю або смерть людини

Шановні сусіди!

Запрошуємо вас прийти на загальні збори власників, яке відбудеться «17» грудня 2018 о 19 годині в холі корпусу В (початок реєстрації 18:00). Будемо вирішувати питання:

  • зміна форми управління будинком: управління ЖБК
  • твердження тарифів на обслуговування будинку

Настав сезон, коли тільки і може бути вироблено більшість робіт з утримання наших будівель і території. Саме зараз потрібно виявити порушення

Саме зараз потрібно виявити порушення

У нашому ЖК для всіх власників житла діє зручний сервіс по оренді і продажу квартир зі своєю клієнтською базою і багаторічним досвідом роботи в сфері нерухомості.

Перший в Москві Ресторанний комплекс і яхт-клуб RiverClub - унікальна територія затишку, тепла і гостинності на березі Москва-ріки - запрошує зануритися в атмосферу Середземномор'я недалеко від центру Москви і насолодитися бездоганною кухнею!

Йдуть роботи по заміні бруківки на жвавому відрізку вздовж липової алеї перед корпусом Б. Також цього літа заплановано замінити бруківку за 6 корпусом.

Також цього літа заплановано замінити бруківку за 6 корпусом

З 11 липня 2016 в нашому ЖК проводяться загальні збори власників. Одні збори з питань відкриття спеціального рахунку на капітальний ремонт. Друге - з питань загальдомовий власності.

Друге - з питань загальдомовий власності

В кінці червня завершилися роботи по установці нового обладнання і штучного покриття на дитячому майданчику біля корпусу А.

29 травня в 15:00 у вхідній групі 5 корпусу відбудеться майстер-клас живопису, приурочений до Дня захисту дітей.

У п'ятницю, 12 грудня, відбудеться зустріч з фінансовим директором ТОВ "ДС Експлуатація". Основна тема - обговорення бюджету ЖК "Червоні вітрила" на 2015 рік та плану робіт по Комплексу на найближчі роки.

Основна тема - обговорення бюджету ЖК Червоні вітрила на 2015 рік та плану робіт по Комплексу на найближчі роки

18 листопада відбулася зустріч з фінансовим директором "ДС Експлуатація" Кухарева Н.В. і представниками інженерної служби.

і представниками інженерної служби

У п'ятому корпусі РК "Червоні вітрила" проходить виставка робіт колихав Джавоева "Слідуючи за сонцем".

У п'ятому корпусі РК Червоні вітрила проходить виставка робіт колихав Джавоева Слідуючи за сонцем

23 Нобре в художній студії "Сонячний квадрат" на території ЖК "Червоні вітрила" відбудеться відкритий урок по темі "Різноманітність технік олійного живопису". Вхід вільний.

Заняття студії проходить в приміщенні 38 в корпусі В (галерея, 2 поверх)

Кілька днів тому ми розмістили на форумі для обговорення варіант «Правил проживання в ЖК" Червоні вітрила "» ( Ознайомитися з повним текстом правил →). За цей час тема зібрала 190 переглядів, 28 відповідей, 8 осіб проголосували. У запропонованому варіанті є спірні питання, але жодна людина не написав, що правила не потрібні. Приєднуйтесь до обговорення.