Строительство »

Подаємо позов до суду про розлучення і стягнення аліментів

Доброго дня Доброго дня! У мене виникло питання про розлучення і аліменти. Раніше я вже зверталася до Вас з питаннями про розлучення і Ваші адвокати і їх відповіді допомогли мені провести шлюборозлучний процес.

Але після розлучення чоловік повністю відмовився від виплати аліментів на нашу дитину, якій всього 4 роки, так що я хочу подати позов до суду на аліменти, щоб змусити його платити гроші для утримання сина. Я сама непогано заробляють, але допомога мого колишнього чоловіка мені точно не завадить.

Правда, я дуже боюся, що не зможу стягнути аліменти, суд цілком може затягнутися, як це дуже часто буває. Але у мене просто немає часу, щоб складним процесом і відсуджувати у чоловіка аліменти.

Щоб не платити аліменти на дитину, мій чоловік заявляє, що це не його син, і він не буде платити гроші на чужу дитину. Я вже просто не знаю, як переконати його піти на мирову і оплатити аліменти на сина.

Допоможіть мені, розкажіть, будь ласка, про те, як отримати аліменти з мого чоловіка через суд, які проблеми мене можуть чекати, якщо чоловік так відмовиться визнавати свою дитину? Я чула про те, що доведеться проводити різні дорогі експертизи, щоб встановити факт батьківства. Хотілося б дізнатися про те, яку суму я можу отримати від свого чоловіка на дитину, якщо зможу довести факт батьківства.

Добрий день, дякуємо Вам за повторне звернення! У наш час розлучення і аліменти - це серйозна проблема для багатьох матерів. Як правило, з такою ситуацією, як у Вас, стикається майже кожна одинока мати. Найбільшим помилкою більшості матерів є, звичайно ж, надмерная самовпевненість у власних силах і юридичної грамотності. Величезна кількість жінок вважають, що якщо змогли народити дитину, значить вони зможуть його утримувати самостійно і не звертаються за допомогою адвоката по сімейних справах .

У Вашому випадку, коли чоловік заявляє про те, що це не його дитина і він не буде виплачувати аліменти, Ви можете звернутися до адвоката і, з його допомогою, подати позов до суду, приклавши копії свідоцтва про народження дитини, де Ваш чоловік записаний в як батька. Якщо Ваш чоловік продовжить стверджувати, що дитина не його, то суд, за клопотанням його юриста, призначить генетичну експертизу. Відмовитися він від неї не може, адже відмова від проведення експертизи означає, що колишній чоловік визнає факт свого батьківства.

Найголовніше - відповідально підійти до цього питання і заручиться підтримкою юриста по сімейних справах. В такому випадку стягнути аліменти з Вашого чоловіка не складе великих труднощів. Крім того, адвокат допоможе стягнути максимум по аліментах, який буде можливий. Навіть якщо чоловік спробує затягнути судовий розгляд, то грамотний фахівець все одно зможе скоротити терміни розгляду.

Тепер про інше Вашому питанні - який розмір аліментів можна отримати на дітей. Так, закон дає можливість сторонам самостійно визначити розмір виплат, якщо Ви зможете досягти угоди з цього питання.

Якщо Ви самі не зможете визначити розмір аліментів, то їх призначить суд за позовом і на тих підставах, які будуть підтверджені в судовому засіданні за участю Вашого адвоката по сімейних справах. Згідно із законом на одну дитину Ви зможете отримати близько 25 відсотків заробітку Вашого чоловіка, але якщо Ви найме хорошого адвоката ця сума може скласти аж до 75%.

Допоможіть мені, розкажіть, будь ласка, про те, як отримати аліменти з мого чоловіка через суд, які проблеми мене можуть чекати, якщо чоловік так відмовиться визнавати свою дитину?