Строительство »

У яких банках дають іпотеку без початкового внеску?


Багато сімей хотіли б поліпшити свої житлові умови за допомогою іпотеки, але ось невдача - практично всі компанії вимагають спочатку внести перший внесок з власних коштів. Чи можна якось обійти цю вимогу, які банки видають іпотеку без ПВ? Про все це поговоримо далі.

Навіщо банку потрібен початковий внесок?

Сьогодні взяти житловий кредит без участі власних коштів достатньо складно, тому як переважна більшість банківських установ вимагають внести хоча б 15-20% від розміру потрібного вам позики. Робиться це для того, щоб убезпечити свої власні кошти, а також переконатися в платоспроможності потенційного позичальника.

Хотілося б відзначити, що така вимога - це не примха банків, а справжнісінька необхідність. Компанії видають своїм клієнтам великі грошові суми на довгий термін, а тому вони повинні упевнитися в надійності позичальника і наявності у нього власних коштів, яких буде достатньо для повернення цієї суми.

Чим більше ви внесете особистих коштів, тим більш лояльним до вас буде кредитор. Про те, що ще підвищує шанси схвалення заявки, читайте в цієї статті .

Однак, отримає іпотеку без ПВ можна при дотриманні декількох умов, наприклад:

 • ви можете запропонувати кредитору інше, додаткове забезпечення,
 • або ви хочете переоформити діючу заборгованість,
 • або у вас є право на отримання сертифіката МК, кошти якого можна направити на погашення іпотечного кредиту.

Ще деякі способи розглянуті в даному відео:

Як отримати кредит на житло без першого внеску

Ми підготували для вас короткий перелік діючих пропозицій, які дозволять вам отримати житловий кредит навіть без значних накопичень.

 • Сезонні акції від банків або забудовників

Шукайте різні акції, які проводять банківські організації на певні типи нерухомості. Як правило, це новобудови, які були зведені компаніями-забудовниками, які співпрацюють з цим банком. Сюди можна віднести:

 1. СМП-Банк - ставка від 6,9% річних на покупку квартири в ЖК «Едельвейс»,
 2. Транскапіталбанк - від 7% за програмою «Іпотека 0-0-7»,
 3. КубаньКредіт банк - від 7,7% від партнерів,
 4. Абсолют банк - від 8,95% для працівників РЖД,
 5. Газпромбанк - від 9,7% для покупки житла в будинку від «Газпромбанк - Інвест»,
 6. Банк «Відродження» - тут можна оформити іпотеку на новобудову у партнерів банку.

Якщо ви хочете взяти позику просто без ПВ і спеціальних акцій:

 1. НС Банк - від 7% в рік,
 2. Банк Росія - від 12,5%,
 3. Банк Житлового Фінансування - від 12,99%,
 4. СМП Банк - від 14%.

Зверніть увагу, що при відсутності ПВ, вам будуть запропоновані підвищені відсотки, а також необхідно буде зібрати більше документів, що підтверджують платоспроможність.

 • З використанням материнського капіталу.

Засоби МСК можна направити на внесення першого внеску. Така можливість є в багатьох компаніях, наприклад - в Ощадбанку Росії , ВТБ 24 , ИТБ банку і т.д. Процентні ставки при цьому будуть починатися від 10,9% річних за програмою гос.субсідірованія, подробиці читайте в цієї статті .

Також, можна оформити іпотеку на суму, яка дорівнює мат.капіталу, при цьому ваша переплата буде мінімальною. Звернутися за такою пропозицією можна в Транскапіталбанк.

 • Військова іпотека

Військовослужбовці, які перебувають в НІС , Можуть отримати гроші без внесення власних коштів. Скористатися мають право ті службовці Батьківщині, які зареєстровані в системі більше 3 років. Максимальний термін житлового позики обмежується досягненням 45-річного віку.

Така можливість є в банках Зеніт , Зв'язок-банк , Газпромбанк. У кожному регіоні нашої країни є і інші фінансові організації, які видають позики на покупку житлової нерухомості, де замість початкового внеску можуть бути надані сертифікати державного зразка.

Найчастіше позичальники звертаються до Ощадбанку Росії або ВТБ, де можна оформити позику на первинне або вторинне житло під ставку від 9,5% річних. Якщо ви берете квартиру на суму не більше тієї, що пропонує банк, тоді виплати по основному боргу повністю лягають на плечі держави.

 • Під заставу вже наявної нерухомості

Це дозволить вам не тільки істотно заощадити, але і знизити процентну ставку. Подібні пропозиції є в:

 1. Московському Іпотечному Агентстві,
 2. в Центркомбанке,
 3. Альфа-банку ,
 4. Юні Кредит банку,
 5. Ніко-банку,
 6. Анкор і т.д.

Відсотки починаються від 9,25% в рік за програмою від АІЖК, максимально можна отримати грошові кошти до 70% від вартості застави. Більше інформації за житловими позиками під заставу наявної нерухомості ви отримаєте по цим посиланням.

 • Взяти спочатку споживчу позику, а потім оформити іпотеку

Така програма є в банку Дельта-Кредит, вона так і називається - «На початковий внесок». По ній діє ставка від 10,75% річних, кредитують на період не більше 1-2 роки. Можна ознайомитися з пропозиціями і інших банків, сьогодні досить багато привабливих варіантів - частина з них ми зібрали в цієї статті .

Споживчий кредит на перший внесок можна взяти в тому ж банку, в якому ви плануєте оформити позику на житло, або ж в іншій фінансовій установі. Найбільш низькі ставки представлені в наступних банківських організаціях:

 • Сітібанк
 • Альфа Банк
 • Московський Кредитний Банк
 • Пошта Банк
 • ВТБ.

Вимоги до позичальника

У 2019 діють наступні вимоги:

 • Якщо в якості застави надається нерухомість, то в числі власників можуть бути тільки повнолітні громадяни. Якщо в квартирі прописаний інвалід або дитина, то банк не зможе прийняти таке житло в якості забезпечення.
 • Заставна нерухомість повинна бути в гарному стані, не в аварійному, то є, бути ліквідною. При цьому вона не може бути єдиною у власності у позичальника. У заявника повинна бути ще як мінімум кімната (будинок або квартира).
 • Для кожного споживача банки встановлюють свій пакет документів , Але існує і стандартний список паперів, пред'явлення яких строго обов'язково.
 • Созаемщиком може виступити будь-який родич, його дохід буде врахований при розрахунку максимальної суми за програмою.
 • Деякі банки пропонують страхування життя і здоров'я, а при відмові від послуги підвищують ставку.

Які потрібні документи? Кожен позичальник, який претендує на іпотеку повинен пред'явити:

Перелік паперів можна уточнити в офісі банківської установи або на сайті обраної компанії. Як бачите, існує чимало банків, які дають певним категоріям позичальників іпотеку без початкового внеску.

Чи можна якось обійти цю вимогу, які банки видають іпотеку без ПВ?
Навіщо банку потрібен початковий внесок?
Які потрібні документи?