Строительство »

Купівля б у авто в кредит без початкового внеску на руках

 1. Що таке автокредит?
 2. Де купувати б / у автомобіль в кредит без початкового внеску?
 3. Як вибрати відповідний банк?
 4. Умови отримання кредиту на покупку уживаного авто
 5. На які старі машини видаються автокредити?
 6. Процедура отримання кредиту
 7. висновок

Економічна ситуація в країні така, що все менше людей можуть дозволити собі покупку нового автомобіля Економічна ситуація в країні така, що все менше людей можуть дозволити собі покупку нового автомобіля. Все більше автолюбителів дивляться в бік покупки уживаного автомобіля в кредит без початкового внеску. Чому? Тому що у подібній покупки більше плюсів, ніж мінусів. До того ж після подібної угоди автомобілем відразу можна починати користуватися.

Що таке автокредит?

Це позика грошей у фінансовій організації, для придбання автомобіля. Транспортний засіб може бути вживаному або новим. Найчастіше автокредити мають п'ятирічний термін погашення. Однак, при необхідності кредитна організація може збільшити термін погашення до 7 років.

Автокредити мають одну важливу відмінну рису - незмінність процентної ставки протягом усього терміну погашення кредиту. Тобто, яку б частину суми кредиту ні погасили, платежі по автокредиту завжди незмінні.

Розмір щомісячного платежу чітко прописується в договорі. Він розраховується виходячи з основної суми автокредиту і відсотків по ньому. Крім того, в договорі обов'язково вказуються терміни, в які позичальник повинен вносити платежі. Нерідко вказується певна дата.

Де купувати б / у автомобіль в кредит без початкового внеску?

Більшість кредитних організацій намагаються співпрацювати з довіреними дилерами Більшість кредитних організацій намагаються співпрацювати з довіреними дилерами. В їх салонах отримати автокредит на старий авто значно простіше. Як правило, в салонах, з якими співпрацюють банки, є їх кредитні експерти, що допомагають клієнтові салону визначитися не лише з розміром кредиту, але і з відповідним за фінансовим можливостям автомобіль.

Крім того, покупець отримує досить вигідні пропозиції по кредиту. Це безсумнівний плюс. Але є тут і мінус. Йдеться про обмеженість вибору. Клієнт може вибирати тільки з тих машин, які представлені на майданчику автосалону. А там далеко не завжди є машини, що відповідають запитам позичальника. У такій ситуації бачиться два виходи:

 1. Чекати, коли на стоянці автосалону з'явиться зданий в trade - in, що підходить під запити автомобіль.
 2. Купити машину в іншому салоні, якщо там можна отримати автокредит на покупку б у авто без початкового внеску.

Є ще один варіант вирішення проблеми. Йдеться про покупку уживаного автомобіля з рук. Але тут слід врахувати той момент, що банки вкрай неохоче видають автокредит на такі угоди. Вся справа в великих ризиках для банків. Якщо кредитна організація і видає автокредит без первісного внеску на старий автомобіль з рук, то виставляє більш жорсткі умови по ньому. До того ж перед винесенням позитивного рішення банк може не тільки ретельно перевірити кредитну історію клієнта, а й вимагати фінансових гарантій. Це безсумнівний мінус. Але є і великий плюс. Позичальник купує то авто, яке йому потрібно, а не те, що нав'язується банком або дилером.

Як бачите, вибір є Як бачите, вибір є. Який з варіантів вибрати кожен клієнт вирішує сам. Але в будь-якому випадку бажано врахувати один важливий момент: купуючи машину в салоні, клієнт може бути впевнений, що автомобіль не є «конструктором» і не знаходиться в угоні. При покупці б / у авто в кредит без початкового внеску з рук завжди зберігаються ризики нарватися на несумлінного продавця. Значить, покупцеві доведеться ретельно вивчити ПТС, залучити фахівців для оцінки технічного стану авто, перевірити машину на предмет угону. Це може зажадати додаткових витрат.

Як вибрати відповідний банк?

Покупець знайшов потрібний йому автомобіль, але вільних грошей немає. Немає коштів навіть на перший внесок. Значить, потрібно знайти банк, який надасть автокредит на покупку б / у авто без початкового внеску. Вирішити це завдання можна двома способами:

 1. Позичальнику потрібно обійти всі наявні в місті банки і скласти невелику таблицю, в яку будуть занесені основні параметри по автокредитах: розмір позики, терміни погашення, процентна ставка, надання фінансових гарантій і т. Д. Після вивчення цієї таблиці можна буде без праці вибрати ту організацію , у якій позику на авто б / у буде більш вигідним.
 2. Можна не обходити банки. Досить зателефонувати туди і поцікавитися відповідними кредитними програмами. Правда, такий підхід не гарантує отримання найбільш вигідних пропозицій. Але, загалом, результат буде схожим з першим способом.

Вибираючи банк для отримання автокредиту на покупку уживаного автомобіля, керуйтеся виключно власними інтересами. Перш за все дивіться на процентну ставку. Намагайтеся знайти ту пропозицію, в якому вона найменше. Також бажано вибирати той банк, в якому є можливість дострокового погашення кредиту.

Якщо банк обраний і автокредит схвалений, то перед підписанням договору ретельно вивчіть всі його положення Якщо банк обраний і автокредит схвалений, то перед підписанням договору ретельно вивчіть всі його положення. Особливу увагу приділяйте розділах наприкінці сторінок, написаним дрібним шрифтом. Банки люблять приховувати в цих місцях невеликі фінансові пастки для позичальників. Не соромтеся задавати питання кредитним фахівцям з усіх спірних моментів. Зверніть увагу на формулювання. Наприклад, якщо в договорі вказана ставка 0,1% на місяць, то це зовсім не означає подарунок від банку, адже та ж ставка, але в річному обчисленні, складе 1,2%.

Особливу увагу приділіть страховими сумами. Як правило, банки наполягають на страхуванні як самого авто, так і життя позичальника. При цьому страхові вимоги можуть бути досить обтяжливими в фінансовому плані. Цей момент потрібно обов'язково врахувати, при виборі найбільш привабливого пропозиції від банків.

Умови отримання кредиту на покупку уживаного авто

Банківська організація схвалить видачу кредиту тільки в разі, коли позичальник буде відповідати ряду вимог:

 • Клієнт повинен бути громадянином Росії і проживати за місцем реєстрації.
 • Він повинен мати роботу. Стаж роботи на останньому місці 6 місяців.
 • Позичальник повинен надати інформацію про заробіток.
 • Загальний рівень доходу не повинен бути менше щомісячного платежу по кредиту.
 • Дохід повинен перевищувати разовий платіж по кредиту на суму прожиткового мінімуму. Банки не зацікавлені в тому, щоб у клієнта не залишалося коштів на життя.

На які старі машини видаються автокредити?

При видачі кредиту на покупку уживаного авто банки строго стежать за тим, щоб машина відповідала ряду критеріїв При видачі кредиту на покупку уживаного авто банки строго стежать за тим, щоб машина відповідала ряду критеріїв. Найголовніший з них - вік автомобіля. Для іномарки максимальний вік встановлений на рівень в 10 років. Для вітчизняних марок він в 2 рази менше - 5 років. Банки зовсім не видають кредитів на покупку б / у авто, вироблених в Китаї, Індії, Ірані, Україні. В останню пару років намітилася тенденція по відмовах у видачі кредитів на покупку уживаних російських автомобілів, оскільки банки не вважають їх розумним капіталовкладенням.

Процедура отримання кредиту

За великим рахунком особливих відмінностей в процедурі отримання кредиту на покупку б / у авто немає. Позичальник збирає необхідні документи і надає їх в кредитну організацію. Та, в свою чергу, вивчає їх, аналізує кредитну історію клієнта і виносить рішення. Якщо ніяких спірних моментів немає, то банк схвалює видачу кредиту. Як правило, на прийняття рішення банком йде від пари годин до 2 днів. Після схвалення позичальник може отримати гроші і придбати вподобаний автомобіль.

Іноді банки відмовляють у видачі кредиту і при цьому не пояснюють причини відмови Іноді банки відмовляють у видачі кредиту і при цьому не пояснюють причини відмови. Впадати у відчай в такій ситуації не варто. Потрібно просто звернутися в інший банк.

Якщо кредитна організація запросила від позичальника додаткову інформацію, це зовсім не означає, що рішення щодо видачі кредиту буде негативним. Просто кредитним фахівцям знадобилося трохи більше даних для прийняття рішення. Після їх надання рішення по кредиту буде винесено досить швидко.

висновок

Взяти кредиту на б / у автомобіль, не маючи грошей на початковий внесок, нітрохи не складніше, ніж отримати гроші на новий авто. Банки бачать попит і пропонують досить цікаві кредитні програми. Однак, ми все-таки рекомендуємо при покупці автомобіля в кредит розглянути варіант покупки нової машини. Незважаючи на великі щомісячні платежі в кінцевому підсумку покупка нового автомобіля є більш вигідним капіталовкладенням, ніж придбання уживаного авто, яке в будь-якому випадку буде вимагати додаткових грошей на підтримку гідного технічного стану.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Що таке автокредит?
Де купувати б / у автомобіль в кредит без початкового внеску?
Як вибрати відповідний банк?
Чому?
Що таке автокредит?
Де купувати б / у автомобіль в кредит без початкового внеску?
Як вибрати відповідний банк?
На які старі машини видаються автокредити?