Строительство »

Іпотека в Ощадбанку без початкового внеску в 2019 році

 1. Основні моменти
 2. Варіанти придбання квартири без початкового внеску в Ощадбанку
 3. Кредит на придбання нерухомості з завищенням вартості об'єкта
 4. Іпотечний кредит з материнським (сімейним) капіталом
 5. Військова іпотека
 6. Кредит під заставу нерухомості
 7. Рефінансування іпотечного кредиту
 8. Процентна ставка
 9. калькулятор
 10. висновок

Вітаємо! Сьогодні поговоримо про те, чи можлива іпотека без початкового внеску в Ощадбанку і як найбільший банк країни пропонує вирішувати проблему відсутності грошей на перший внесок в 2019 році.

Основні моменти

Купівля нерухомості на вторинному або первинному ринку за допомогою кредитних коштів того чи іншого банку - відмінна можливість стати власником свого власного житла при відсутності можливості оплатити всю вартість об'єкта відразу. Але що робити, якщо навіть для початкового внеску для іпотечного кредитування у позичальника зовсім немає коштів?

Не всі банки вітають придбання нерухомості за допомогою іпотечної позики без достатньої кількості коштів для початкового внеску. Чому дана операція вважається ризикованою:

 • Великий ризик можливого стрибка цін вгору або виникнення кризової ситуації. У разі якщо позичальник придбає житло за досить високою ціною, надалі не зможе платити кредит за квартиру, і в той же час відбудеться обвал цін, банку вже буде не реалізувати нерухомість по спочатку заявленої вартості.
 • Іпотечний кредит без початкового внеску зазвичай привертає позичальників з низьким рівнем доходу або платоспроможності. Тому велика ймовірність, що позичальник не впорається зі своїми зобов'язаннями, а банк, через відсутність коштів, що забезпечують виконання боргових зобов'язань, якими є початковий внесок по кредиту, понесе значні збитки.

Варіанти придбання квартири без початкового внеску в Ощадбанку

Варіанти придбання квартири без початкового внеску в Ощадбанку

Сбербанк Росії - провідна фінансова установа в нашій країні. Які існують умови, щоб оформити іпотеку без початкового внеску в Ощадбанку, розглянемо.

 1. Завищення вартості нерухомості в кредитному договорі за попереднім погодженням із забудовником або продавцем.
 2. Придбання квартири або будинку за допомогою засобів материнського капіталу, нарахованого при народженні другої дитини.
 3. Придбання нерухомості учасниками військової накопичувальної системи, де військовий сертифікат може покрити необхідний початковий внесок.
 4. Рефінансування житлового кредиту.
 5. Придбання нерухомості з додатковим споживчим позикою, який покриє необхідний початковий внесок. Такий позику надає не тільки Ощадбанк, але і ВТБ 24 і інші провідні кредитні організації. Слід вивчити процентні ставки по споживчих кредитах, а так же, знаючи систему обробки кредитних заявок і кредитні бюро, де обслуговується той чи інший банк, взяти іпотеку і споживчу позику або одночасно, або поступово.
 6. Надання позики від забудовника. В рамках спеціальних іпотечних програм придбати житло без первісного внеску в 2017 році можна, скориставшись спеціальними акціями або пропозицій компаній - забудовників. Суть такого кредитування в тому, що-небудь забудовник надає безвідсотковий або вигідний позику в необхідному для початкового внеску розмірі. Звертаючись до Ощадбанку, ВТБ 24 або іншу кредитну організацію, позичальник оформляє звичайний іпотечний кредит, де перший внесок - це як раз займ, наданий самим забудовником.
 7. Оформлення іпотеки під заставу вже наявного житла. Кредит на нерухомість, що купується оформляється під заставу вже наявної квартири або будинку. В Ощадбанку такий кредит може бути оформлений на суму від 500 тисяч до 10 мільйонів рублів. Іпотечний калькулятор від Ощадбанку дає прекрасну можливість розрахувати онлайн всі можливі витрати і можливі відсотки, якщо задати всі умови такого нецільового позики.
 8. Грошова позика у родичів або друзів. Якщо відносини досить близькі - таку позику для внесення першого внеску рідні нададуть без будь-яких відсотків. Однак при наданні значних сум в борг, велика ймовірність обману або несумлінного виконання своїх зобов'язань, тому багато хто не дають грошей в борг навіть найближчим, та як остаточний розрахунок може розтягнутися надовго.
 9. Грошові субсидії від місцевих органів влади або держави. В рамках акції «Молода сім'я», наприклад, в Ощадбанку, ВТБ 24, Газпромбанк і інших по даній програмою надаються іпотечні позики за базовою ставкою. Субсидія оформлюється тим сім'ям, де вік позичальника не перевищує 35 років і сім'я стоїть у черзі на поліпшення житлових умов.

Давайте розглянемо найбільш поширені способи оформлення іпотеки в Ощадбанку без початкового внеску:

Кредит на придбання нерухомості з завищенням вартості об'єкта

Кредит на придбання нерухомості з завищенням вартості об'єкта

Купуючи квартиру допомогою кредитних коштів Ощад, позичальник може домовитися із забудовником про те, щоб в самому договорі сума була вказана більше, ніж коштує кредитується об'єкт на розмір першого внеску або суму, якої не вистачає для першого внеску з урахуванням наявних власних коштів.

У всіх документах - купівлі-продажу і кредитному договорі вказується вартість об'єкта вище, ніж вона є насправді.

Наприклад, позичальник купує квартиру на стадії «котлован» в споруджуваному будинку у забудовника, акредитованого в Ощадбанку. Вартість квартири становить 3 мільйони рублів, початковий внесок на житло повинен дорівнювати 15%. Таким чином, необхідно вказати в договорі вартість нерухомості приблизно 3530000 рублів. І кредит запитувати на 3 млн. Рублів.

Зазвичай забудовник просить внести мінімальний внесок в розмірі 5%. Цей платіж необхідний для того, щоб покрити податкові витрати.

Після того як іпотека схвалюється, оформляється договір ДДУ, де прописується інформація про те, що частина коштів перераховує банк, а частина коштів сам позичальник. Цю частину, як правило, видає позичальникові сам забудовник після реєстрації іпотеки в органах юстиції.

Видача найчастіше відбувається формально. Забудовник видає гроші клієнту за договором зама і тут же зараховує себе їх на рахунок в оплату першого внеску по квартирі.

Після цієї процедури позичальнику видається підтвердження оплати для банку. Ця може бути пріходнік або довідка від забудовника. З цим документом і отрегістрірованним договором клієнт звертається в банк. Йому виробляють видачу кредиту та перерахування грошей забудовнику.

Далі позичальник платить іпотеку і платежі за договором позики. Ряд забудовників не вимагають робити такі платежі або роблять Кешбек і гасять заборгованість по заму після зарахування коштів від банку. Якщо умовами договору передбачено платежі, то вони, як правило, тривають до моменту здачі будинку, а далі робиться прощення боргу і заборгованість списується.

Якщо забудовник проводить процедуру вибачення боргу офіційно, через податкову, може виникнути необхідність сплатити позичальнику 13% прибуткового податку від суми прощення боргу. Не варто переживати з цього приводу. За рахунок завищення вартості квартири звалюють розмір податкового вирахування, на який він може претендувати. Цей відрахування покриє витрати на сплату податку.

За вторинці процедура завищення простіша. Вона відбувається без позики. Наявність першого внеску підтверджується звичайної розпискою.

Які складнощі можуть виникнути:

 1. Підтвердження початкового внеску Сбербанк вимагає за допомогою надання платіжки у внесенні коштів або ордера про розкриття акредитива, може виникнути ймовірність того, що недобросовісний забудовник може отримати відшкодування в повному обсязі;
 2. Для всіх іпотечних кредитів в Ощадбанку потрібне проведення незалежної експертизи про оцінку об'єкта нерухомості. Існує ймовірність того, що оцінювач відмовиться оформляти звіт на необхідну суму, або банк не дозволить оформити кредит у разі виявлення факту завищеною вартістю, і тоді не тільки у оцінювача можуть виникнути проблеми з ліцензією, а й у позичальника з кредитною історією.
 3. Податки в разі реалізації квартири буде платити в підвищеному розмірі не тільки позичальник, але і продавець нерухомості. Тому при завищенні вартості об'єкта продавець може запросити разову плату, яка може бути значною.
 4. Чим більша сума, зазначена в договорі, тим більша сума переплати. Наприклад, при вартості квартири 3 мільйони рублів і завищенні ціни до 3,53 мільйонів рублів, переплата в Ощадбанку при іпотеці в 10 відсотків річних за п'ять років складе не менше 1,5 мільйонів рублів. Переплата в ВТБ 24, Россельхозбанке або Газпромбанку можливо буде навіть більше, так як їх процентні ставки по кредиту на нерухомість відрізняються.

Іпотечний кредит з материнським (сімейним) капіталом

Іпотечний кредит з материнським (сімейним) капіталом

При народженні другої дитини в Пенсійному Фонді РФ на рахунку матері накопичується певна сума так званого материнського капіталу, або сімейного. Дана сума може витрачатися на навчання дитини, пенсію матері або поліпшення житлових умов, у тому числі - погашення кредиту на нерухомість, що купується.

У разі якщо сума залишку коштів по материнському капіталу дорівнює або перевищує необхідний початковий внесок, позичальник може використовувати вибраний сертифікат для оплати.

Такий вид кредитування більш вигідний, ніж перший варіант:

 1. Чи не відбувається штучного завищення ціни, і відповідно губляться ризики по витребуванню зайвих сум забудовником, підвищених переплат і податкових відрахувань;
 2. Зберігається діюча базова ставка по кредиту, без завищення відсотка, як в інших комерційних банках.

Військова іпотека

Практично у всіх банків існує такий спосіб кредитування, як придбання житла з використанням пільг і сертифікатів, покладених військовослужбовцям, які як мінімум три роки були учасниками накопичувальної іпотечної системи.

Засоби, які весь цей час перераховувалися на рахунок військовослужбовця, можуть послужити початковим внеском по іпотеці, в разі якщо вони покривають необхідний відсоток вартості житла.

Іпотечний кредит в Ощадбанку для військовослужбовців має деякі обмеження:

 1. Максимально можлива сума іпотечного кредиту дорівнює 2,33мілліона рублів;
 2. Страхування заставного майна є обов'язковим;
 3. Мінімальний вік позичальника, який може отримати кредит під військовий сертифікат, дорівнює 21 рокам;
 4. Вік позичальника на момент погашення іпотеки не повинен перевищувати 45 років.

Кредит під заставу нерухомості

Сбербанк, як і більшість банків, може видати кредит під заставу наявного житла. Важливою особливістю даного кредиту є те, що він не прив'язаний до якоїсь конкретної мети покупки. Отримані гроші ви можете витратити на будь-які цілі без пояснення перед банком.

Ощадбанк видає даний кредит на термін до 20 років. Це вище, ніж стандартна ставка в банку майже на 3% відсотка. Але в даному випадку цілком реально придбати квартиру через Ощадбанк без початкового внеску. Банк оцінить квартиру і видасть до 60% від її оцінної вартості.

Детальніше про іпотеку під заставу наявної нерухомості ви можете дізнатися з цієї посади.

Рефінансування іпотечного кредиту

Рефінансування іпотечного кредиту

Взяти іпотеку в ощадбанку цілком можливо, щоб загасити вже наявну житлову позику. Інакше рефінансування можна назвати перекредітованієм. Найважливіші нюанси даного виду кредиту в Ощадбанку:

 1. Сума кредиту не може бути менше 500 тисяч і більше 5 мільйонів рублів;
 2. Розмір нової іпотеки не може перевищувати іпотеку попередню;
 3. Запитувана сума не повинна бути більше 80% від вартості житла, що купується.

Ряд банків встановлює відсоток на рефінансуються кредити трохи вище, ніж на інші види іпотечних продуктів, однак в Ощадбанку базова ставка встановлена ​​в розмірі не більше ніж десять цілих дев'ять десятих на новобудову. Детально рефінансування іпотеки в Ощадбанку розібрано в окремому пості.

Процентна ставка

У 2019 іпотеку без початкового внеску в Ощадбанку можна взяти за такою ставкою:

Програми Максимальна сума, тис. Руб. Ставка,% Термін, років Перший внесок Примітка Готове житло 15 000 10,1 30 15 + 0,2% якщо ПВ від 15-20%,
+ 0,3% якщо немає зарплатної картки Ощадбанку,
+ 0,1% при відмові від електроннной реєстрації;
+ 1% при відмові від страховки; + 0,6% по іпотеці за двома документами:
+ 0,3% при відмові від покупки квартири через сайт domclick;
Акція молода сім'я - базова ставка 9,6% Будівництво до 85% від вартості нерухомості 10,2 30 15 + 0,2% якщо ПВ від 15-20%,
+ 0,3% якщо немає зарплатної картки Ощадбанку,
+ 0,1% при відмові від електроннной реєстрації;
+ 1% при відмові від страховки; + 0,3% по іпотеці за двома документами: Будівництво житлового будинку до 75% від вартості застави 11 30 25 + 0,3%, якщо позичальник не отримує зарплату на карту Ощадбанку;
+ 1% при відсутності поліса страхування життя;
+ 1%, якщо іпотека оформляється після оформлення нерухомості в органах Росреестра Заміська нерухомість до 75% від вартості застави 11,1 30 25 + 0,3%, якщо позичальник не отримує зарплату на карту Ощадбанку;
+ 1% при відсутності поліса страхування життя;
+ 1%, якщо іпотека оформляється після оформлення нерухомості в органах Росреестра Військова іпотека 2 502 9,5 20 20 Нецільовий кредит під заставу нерухомості до 60% від вартості 12,4 20 + 0,5% - якщо не зарплатники;
+ 1% - при відмові від страхування життя. Іпотека на гараж і машино-місце 11 30 25 + 0,3% якщо не зарплатний проект, + 1% при відмові від страховки. Сімейна іпотека до 6 млн. В регіонах і до 12 млн. В Москві, МО, Санкт-Петербурзі і ЛО. 6 30 20 Рефінансування іпотеки 10,6 30

калькулятор

Материнський капітал

дострокові погашення

розрахувати погашення

Графік

Таблиця

Термін 0 міс. Сума 0 руб. Ставка 0% Переплата 0 руб. Початок виплат 0 Кінець виплат 0 Необхідний дохід 0 № Дата Платіж Основний борг Відсотки Залишок боргу Дострокові погашення

Використовуйте онлайн-калькулятор іпотеки Ощадбанку на нашому сайті, щоб зробити розрахунок потрібної суми завищення і мінімального доходу.

Важливий момент! Сбербанк враховує непідтверджений дохід, його потрібно врахувати в анкеті.

висновок

Таким чином, ми бачимо, що оформити іпотеку без наявності першого внеску в Ощадбанку цілком можливо, головне - зробити розрахунок і оцінити свої фінансові можливості - чи потягне позичальник платіж відповідно до заявлених річними відсотками.

Найменший розмір переплати вийде при оформленні іпотеки з використанням материнського капіталу, військового сертифіката або субсидій держави. У будь-якому випадку, за щомісячним платежем платіж є обов'язковим, незалежно від пільг.

Дізнатися топ 10 порад як оформляється іпотека без початкового внеску , Ви можете в наступному пості.

Подати заявку на іпотеку в Ощадбанк і інші банки можна за допомогою нашого сервісу « Онлайн заявка на іпотечний кредит ».

Як ви будете вирішувати питання з першим внеском? Чи важко його накопичити? Прохання написати про це в коментарях.

Будемо вдячні за позитивну оцінку статті і репост в соціальних мережах.

Але що робити, якщо навіть для початкового внеску для іпотечного кредитування у позичальника зовсім немає коштів?
Як ви будете вирішувати питання з першим внеском?
Чи важко його накопичити?