Строительство »

Іпотека в Іспанії без початкового внеску

 1. 1. Banco Popular - Hipoteca Aliseda
 2. 3. Liberbank
 3. 4. Deutsche Bank - Hipoteca Ligera

Отримати іпотеку в Іспанії без початкового внеску складно, але можливо

Отримати іпотеку в Іспанії без початкового внеску складно, але можливо. Відразу обмовимося, що на таких вигідних умовах іспанські банки кредитують лише резидентів країни. Іноземні громадяни без іспанського ВНЖ можуть розраховувати в кращому випадку на іпотеку в Іспанії до 80% вартості придбаного об'єкта.

Обов'язковою умовою отримання максимального кредиту при купівлі нерухомості в Іспанії в розстрочку є робота за наймом з постійним трудовим договором (contrato fijo) або робота на себе (autónomo) в якості індивідуального підприємця або співзасновника фірми з наочним підтвердженням стабільного економічного становища протягом як мінімум одного року . Пам'ятайте, банк буквально під мікроскопом вивчатиме фінансове становище не тільки вас як позичальника, але і ваших близьких: дохід на кожного члена сім'ї, наявність вже наявних кредитів, джерело доходів, трудове становище і т.п. Відсутність діючих кредитів або раніше виплачені кредити без єдиного порушення термінів значно підвищать ваші шанси на отримання 100% іпотеки.

Ще один важливий момент - точно розуміти, що кожен банк має на увазі під 100%. В одному банку це може означати, що сума іпотечного кредиту буде включати ціну купівлі-продажу і всі супутні витрати (нотаріальні, реєстраційні, податки і т.д.). В іншому банку вас кредитують на 100% від оціночної вартості об'єкта, а всі супутні витрати доведеться оплачувати зі своєї кишені (10-12% від ціни купівлі-продажу).

Наведемо приклади декількох іпотечних програм на покупку нерухомості в Іспанії в розстрочку з фінансуванням до 100%.

1. Banco Popular - Hipoteca Aliseda

 • 2,11% TAE на базі плаваючої процентної ставки.
 • Ставка по кредиту в перший рік: Euribor + 0,90%, без перерахунку.
 • Ставка по кредиту в наступні роки: Euribor + 1,25%, з щорічним перерахунком.
 • Фінансування до 100% (ціна купівлі-продажу + всі супутні витрати).
 • Термін кредитування: до 40 років.
 • Мінімально допустимий річний відсоток: не встановлено.
 • Комісія за відкриття кредитної лінії: 0%. Комісія за розгляд та оформлення документів: 0%.
 • Заборона на зміну іпотечних умов: 24 місяці.
 • Компенсація за дострокове погашення кредиту: 0,50% протягом перших п'яти років і 0,25% в наступні роки.

2. Bankinter

Оформляє іпотечний кредит до 100% оціночної вартості об'єкта в разі, якщо купується нерухомість, що знаходиться на балансі банку (арештоване житло). Умови кредитування встановлюються індивідуально в кожному конкретному випадку.

3. Liberbank

Надає фінансування до 100% від оціночної вартості об'єкта. Максимальний термін кредиту: 40 років. Інші умови кредитування (ставки, комісійні, терміни перерахунку і т.п.) встановлюються індивідуально в кожному конкретному випадку.

4. Deutsche Bank - Hipoteca Ligera

 • Іпотека для резидентів до 100% від вартості об'єкта, якщо купується нерухомість, що знаходиться на балансі банку (арештоване житло).
 • Ставка по кредиту протягом перших 12 місяців: 2,25%.
 • Змінна ставка, починаючи з другого року: Euribor + 1,25%.
 • Максимальний термін кредиту: 40 років.
 • Комісія за розгляд документів і відкриття кредитної лінії: € 400.
 • Додаткові умови: перевести заробітну плату на рахунок, прив'язати до рахунку витрати (мінімум три щомісячні виплати - комунальні платежі , Телефони, інтернет і т.п.).

Отже, як ми бачимо, отримати іпотеку в Іспанії без початкового внеску - справа аж ніяк не безнадійна. Найчастіше банки пропонують максимально вигідні умови, якщо купується об'єкт, що знаходиться у них на балансі (банківська нерухомість) - арештоване житло, об'єкти в статусі ембарго. В оцінці іпотечних умов вам допоможе іпотечний брокер - професіонал, який знає все про фінансово-кредитному ринку Іспанії.

Компанія «Іспанія по-російськи» надає кваліфіковану допомогу в виборі об'єкта нерухомості , Іпотечної програми в Іспанії і підготовці всіх необхідних документів для придбання нерухомості. З усіх питань звертайтеся до наших фахівців.

Центр послуг «Іспанія по-російськи» - це надійний партнер на ринку нерухомості в Іспанії. Купівля, оренда, житлова і комерційна нерухомість, отримання іпотеки, індивідуальний підбір об'єктів.

+7 495 236 98 99 або +34 93 272 64 90 , [email protected]

Стаття виявилася корисною?

Так

() ()