Строительство »

Іпотека без первісного внеску в Ощадбанку, 2019 рік

 1. Кому належить іпотека без початкового внеску в 2019 році в Ощадбанку
 2. Умови отримання іпотеки в Ощадбанку без початкового внеску
 3. Вікові обмеження
 4. Максимальний термін іпотечного кредиту
 5. Валюта іпотеки без першого внеску СПБ Сбербанк
 6. умови страхування
 7. Коли початковий внесок по іпотеці в Ощадбанку може знадобитися?
 8. Процентні ставки
 9. Програми споживчого кредиту Ощадбанку без першого внеску
 10. Процес отримання іпотечного кредиту
 11. Переваги та недоліки іпотеки без початкового внеску в Ощадбанку
 12. Як розрахувати іпотеку без початкового внеску в Ощадбанку
 13. В яких містах можна оформити іпотечний кредит без початкового внеску від Ощадбанку?
 14. Питання та відповіді
 15. У мене є квартира у власності, чи можу я отримати іпотечний кредит в Ощадбанку без початкового внеску?
 16. Чи можна оформити таку іпотеку онлайн?
 17. Чи поширюється ця програма квартири в новобудові?
 18. Матеріал підготовлений на основі офіційних джерел

Іпотечний кредит передбачає, що частина грошей - приблизно 20% від озвученої продавцем суми грошових коштів за квартиру вносить клієнт-позичальник самостійно. Але в ряді випадків накопичити навіть зазначену суму швидко не виходить. Знаючи про цю ситуацію, в даний час кредитні організації йдуть назустріч клієнтам і запускають такий варіант спрощеного позики як іпотека без початкового внеску. В Ощадбанку подібний продукт набирає обертів. Вигода очевидна, але щоб зрозуміти, в чому складність оформлення даної схеми, необхідно детально розглянути всі умови його надання.

Кому належить іпотека без початкового внеску в 2019 році в Ощадбанку

Першим і найбільш важливою умовою отримання позики на придбання житла без внесення коштів покупця є особлива категорія громадян.

Отже, від кого в Ощадбанку не зажадають підтвердження та внесення власних накопичень.
Отже, від кого в Ощадбанку не зажадають підтвердження та внесення власних накопичень
Пільговики, які підпадають під федеральну програму підтримки

Сбербанк був обраний державою (пройшов акредитацію) для реалізації своїх зобов'язань в рамках програми «Житло». Термін її дії закінчується в 2020 році. Держава субсидує покупку житла для прописаних в тексті програми осіб, до них відносяться:

 • Співробітники аварійно-рятувальних служб;
 • Співробітники поліції, в тому числі вийшли на пенсію;
 • Жителі Крайньої Півночі;
 • Працівники медичної та освітньої сфер;
 • Учасники ліквідації наслідків катастроф на атомних станціях;
 • держслужбовці;
 • прокурори;
 • переселенці;
 • Жителі сільських поселень.

Громадяни, які володіють материнським капіталом

Субсидія від держави виділяється Пенсійним фонду РФ батькам, які мають двох і більше дітей. Вони подають пакет документiв вiдповiдно до вимог і отримують сертифікат, що засвідчує виплату трохи більше 453 тисяч рублів.

З 2016 цю суму Ощадбанк приймає в якості першого внеску, тому сертифікат обов'язково пред'являється позичальником до моменту укладення договору з банком. Додатково потрібно довідку з ПФР про кількості не витрачених коштів з маткапіталу.

Позичальники інших банків, які бажають оформити рефінансування іпотеки в Ощадбанку

Для тих, хто взяв іпотечний позику в іншої кредитної організації, передбачена хороша можливість перевести кредит в Ощадбанку під більш вигідні відсотки. Сбербанк виконує зобов'язання вже свого іпотечникам, погасивши заборгованість, що залишилася, і укладає новий договір з клієнтом вже на своїх умовах.

Власні клієнти Ощадбанку

Якщо раніше оформлена зарплатна картка і на неї постійно здійснюються грошові надходження або є внесок, то є ймовірність отримання від кредитної організації спеціальної пропозиції з іпотечного кредитування. Як правило, такі пропозиції носять індивідуальний характер.

військовослужбовці

Для військових в Ощадбанку передбачена пільгова іпотека. Зверненням в банк має передувати вступ претендента в програму накопичувально-іпотечної системи. Це особлива програма виділення щорічних субсидії на погашення заборгованості в банку службовців російської армії. Держава гасить кредит до моменту звільнення зі служби.

молоді сім'ї

Такими визнаються сім'ї, де чоловік і жінка або самотній батько не досягли віку 35 років. Наявність дітей не грає ролі на момент видачі іпотеки. Згодом при їх появі щомісячні платежі можуть бути зменшені, ставки знижені. Держава, надаючи пільгу такої категорії громадян, бере на себе виплату частини заборгованості - 30%, в Москві і Санкт-Петербурзі до 40%, народження дитини додає 5%. Важливими умовами є: зареєстровані відносини між подружжям і вікові обмеження. В Ощадному банку своя програма допомоги молодим сім'ям, що припускає зменшення ставки, для цього необов'язково користуватися державною підтримкою.

Громадяни, які не мають власного житла

Соціальна іпотека - це міра державної допомоги тим, хто живе:

 • На орендованій квартирі;
 • У житло муніципального або маневреного фонду за договором соціального найму.

Держава підтримує громадян, особливо тих, хто визнаний незаможними без першого внеску кредит стає посильним навіть при скромних доходах.

Громадяни, які перебувають на черзі отримання пільгових квартир

На відміну від попередньої категорії, ці громадяни найчастіше мають власне житло, але воно непридатне для проживання або не відповідає нормам надання житлових приміщень (14 кв. М.) Але регіональні норми можуть встановити інші значення, в Москві і Свердловської області - 18 кв. м., в Нижньому Новгороді 10 кв. м. для окремої квартири і 12кв. м. - для комунальної.

Умови отримання іпотеки в Ощадбанку без початкового внеску

Іпотечні продукти передбачають конкретні рамки, за які банківська організація не вийде при схваленні видачі грошових коштів на покупку житла. Ці обмеження стосуються:

 • Віку позичальника;
 • Терміну погашення заборгованості;
 • Валюти платежів;
 • Страхування іпотеки.

Вікові обмеження

Сбербанк встановлює наступні обмеження за віком позичальників:

Загальні для всіх громадян Для військовослужбовців Чи не молодше 21 року і не старше 75 років, за умови, що позичальник підтвердив свої доходи якщо кредит надається без підтвердження працевлаштування, то нижня межа підвищується до 65 років Чи не молодше 21 року. Верхня межа віку не вказана, але для учасників НІС, як правило, закінчення платежів по іпотеці збігається зі звільненням в запас.

Максимальний термін іпотечного кредиту

Максимальний період, протягом якого потрібно погасити іпотеку встановлюється банком в 30 років. Це найбільший термін, зазвичай період погашення кредиту, що видається не перевищує 20-25 років.

Однак потрібно зробити застереження щодо новобудов: якщо користуватися знижкою от забудовників (тих будівельних організацій, з якими працює банк), то тут максимальний термін обмежений тільки 12 роками.

Валюта іпотеки без першого внеску СПБ Сбербанк

Валюта кредиту в будь-якому відділенні банку - рублі РФ. Ощадбанк не ризикує видавати позикові кошти в іноземних грошових одиницях. Іпотека без першого внеску - ризикований крок для кредитної організації. Коливання на валютному ринку ставлять під загрозу повернення іпотеки, тим більше, не так давно, ця ситуація мала масовий характер.

З 22.08.2017 року в СПБ Сбербанк, а також підрозділах інших міст з'явилася програма допомоги позичальникам, які опинилися в складній фінансовій ситуації, в тому числі валютних іпотечних боржників. Згідно з програмою 30% суми «прощається» позичальникові, коли ця сума вбирається у 1,5 млн. Рублів. Учасникам програми має можливість стати особа, доходи якого нижче подвійного прожиткового мінімуму в регіоні. Так, в Москві дохід за три місяці не повинен бути вище 36 тис. Рублів, в Санкт-Петербурзі 34 тис. Рублів, а в Ростові - 22 тисяч. Рублів.

умови страхування

Обов'язкова страховка при іпотечному кредитуванні без початкового внеску - страховка предмета застави від втрати і пошкодження. Страхування проводиться на весь період користування позиковими засобами. У разі взяття альтернативного іпотеці позики на будь-які цілі під заставу наявного житла (нецільової позику без попередніх внесків), то Сбербанк зажадає надати страховку життя і здоров'я особи, що бере позикові кошти.

Коли початковий внесок по іпотеці в Ощадбанку може знадобитися?

Існують випадки, коли повністю або частково все ж потрібне внесення попереднього внеску:

 • при неможливості надати підтвердження доходів;
 • при недостатності коштів маткапіталу.

У другому випадку потрібно доплата, якщо батьками були отримані кошти з материнського капіталу на інші потреби або цінник житла, що купується перевищує 3 млн. Рублів для всіх регіонів країни.

Процентні ставки

 1. При рефінансуванні. Ставка носить змінюється характер. Вона залежить від обставини погашення рефінансуються кредиту. Якщо позиковими коштами гаситься іпотека в іншому банку, то на момент схвалення ставка - 11,5%, а після проведеного погашення і реєстрації нового застави - 9,5%, якщо заставу реєструється раніше погашення - 10,5% .Сбербанк також передбачає ситуацію , коли іпотека об'єднана з іншим видом кредиту: споживчим, автомобільним, отриманим за допомогою кредитної картки, тоді ставка буде інший - 12% на момент схвалення і 10% після проведеного погашення.
 2. При використанні материнського капіталу. Нижня межа процентної ставки починається від 7,4%. Але це за умови покупки житла вартістю не більше 3 млн. Рублів і строком кредиту - 7 років. Крім того вигідні умови передбачені для покупки житла, що будується за програмою субсидування. Кредит на новобудову з максимальним періодом погашення передбачає підвищення ставки до 7,9%.
 3. За участю у федеральній програмі. Учасникам державної програми субсидування іпотеки нижній поріг ставки - 8,6% (для молодих сімей), для тих, хто збирається стати власником новобудови встановлена ​​єдина ставка, що починається з 7,4%. Якщо іпотека видається на підставі «двох документів» - від 9,6%.
 4. Якщо позичальник - військовослужбовець. В цьому випадку ставка для клієнта дорівнює 9,5% незалежно від обраного виду житла, готового або споруджуваного.

Максимальна сума кредиту на квартиру

Максимальна сума виданих коштів при іпотечному кредитуванні для фізичних осіб вказується в районі 30 млн. Рублів, але не все так однозначно. Однак за відсутності першого внеску велику суму навряд чи вийде взяти. За конкретним категоріям одержувачів позикових коштів існують такі обмеження.

 1. Для молодої сім'ї. Коли в якості початкового внеску виступає державна субсидія, то сума обмежена 2,2 млн. Рублів. Якщо внеском виступає маткапітал, то з урахуванням суми кредиту в 85% від вартості житла виходить, що максимальний розмір іпотеки становить близько 3 млн. Рублів.
 2. Для військовослужбовців існує чітко прописаний розмір - 2,33 млн. Рублів. Він встановлюється шляхом розрахунку терміну до звільнення в запас і не залежить від виду житла.
 3. При рефінансуванні максимальна сума не перевищує 5 млн. Рублів при погашенні іпотеки іншого банку, інші кредити - 1,5 млн. Рублів.

Програми споживчого кредиту Ощадбанку без першого внеску

У деяких випадках вигідно замість іпотеки взяти споживчий кредит.

Споживчий кредит на будь-які потреби Іпотека на придбання житла, що будується Кредит на придбання готового житла Нецільовий кредиту під заставу Процентна ставка від 12,5 від 7,4 від 8,6 12 Термін кредиту Не більше 5 років До 30 років До 30 років До 20 років Застава Не потрібно обов'язковий обов'язковий обов'язковий Термін схвалення Для власників зарплатних карт - 2 години Чи не більше 5 днів Чи не більше 5 днів Чи не більше 5 днів
Максимальна видається клієнту сума встановлена ​​в розмірі 3 млн. Рублів, а й іпотечний позику без внесення власних накопичень складе таку ж суму. Розмір переплати за споживчим кредитом менше, проте, щомісячна плата в 3-4 рази більше платежу по іпотеці. Якщо брати в розрахунок максимальну суму, то такий варіант підходить людям з доходом вище 130 тис. В місяць.

Процес отримання іпотечного кредиту

Весь процес не займає часу більше тижня, однак на кожному його етапі потрібно бути гранично уважним, щоб згодом не довелося користуватися «періодом охолодження» (відмовлятися від отриманого кредиту).

1. Документи, які потрібні для оформлення:

 • паспорта всіх созаёмщіков;
 • анкета;
 • довідки, що підтверджують дохід;
 • копії трудових книжок;
 • документи - підстави віднесення до тієї чи іншої категорії пільгових позичальників: сертифікат на маткапітал, свідоцтво про включення в програму НІС та інші.

2. Оформлення анкети-заявки можливо на сайті банку. Якщо в процесі заповнення форми з'являються питання, їх можна адресувати оператору «гарячої лінії» або звернутися в офіс Ощадбанку. Заявку банк розгляне в термін, зазвичай не перевищує одного тижня. Про схвалення заявки приходить СМС-оповіщення, повідомлення в «особистому кабінеті».

3. Вибір нерухомості. Як тільки стає відома сума схваленого кредиту, необхідно починати вибирати варіант. Тим, хто користується знижкою від забудовника, потрібно просто визначитися з представленими об'єктами і плануванням. Тим, хто бере готові об'єкти або вторинна житло доведеться активно промоніторити ринок протягом терміну дії схвалення (зазвичай до 3 місяців).

4.Подпісаніе договору з банком. Коли вибір стає очевидним, в банк подаються документи на квартиру (договір пайової участі на новобудову, або виписку з ЕГРН і звіт оцінювача на вторинку).

5. Реєстрація прав на нерухомість. Даний процес здійснюється шляхом безпосередньої явки в офіси МФЦ або Росреестра, а також за допомогою мережі Інтернет. Сбербанк підтримує другий спосіб, надаючи детальну інформацію про послугу і додаткову знижку клієнту в розмірі 0,1%.

6. Отримання коштів. Кошти перераховуються на рахунок продавця тільки після проходження процедури реєстрації. У випадку з новобудовами можливий варіант оплати в два етапи: перший відбувається відразу, а другий - після певного періоду, але до підписання передавального акта.

Переваги та недоліки іпотеки без початкового внеску в Ощадбанку

Основними перевагами:

 • немає необхідності здійснювати накопичення для придбання житла;
 • Ощадбанк пропонує цілком прийнятні ставки, крім того, існує можливість знижувати її спочатку встановлений розмір;
 • Не передбачено взяття комісій;
 • Дозволено дострокове погашення кредиту, як правило, без обмеження внесеної суми.

Недоліки у такого банківського пропозиції також є:

 • Дострокове погашення відбувається тільки в робочі дні;
 • Оформлення застави на квартиру перешкоджає купив її особі розпоряджатися на свій розсуд, навіть вселення орендарів має відбуватися за згодою банку;
 • Потрібно обов'язкове оформлення страховки на користь банку.

Як розрахувати іпотеку без початкового внеску в Ощадбанку

Розрахунок будь-якого варіанту іпотеки можливий за допомогою спеціального калькулятора:

У першому рядку вибирається тип житла, що купується. Далі у рядках використовуються бігунки, якими потрібно виставляти необхідні параметри. У віконцях праворуч миттєво відображаються отримані дані. Також нижче є пункти надання знижки, за згодою в них проставляються галочки. Сервіс не передбачає відсутність початкового внеску, він більше носить інформативний характер, для оцінки клієнтом своїх фінансових можливостей. Конкретні цифри позичальник зможе прорахувати з кредитним менеджером у відділенні банку.

В яких містах можна оформити іпотечний кредит без початкового внеску від Ощадбанку?

Іпотеку без першого внеску оформляють у всіх регіонах країни, умови надання банківського продукту не має відмінностей в різних містах.

Тільки в програмі рефінансування іпотеки існує відмінність:

Місто Процентна ставка Умови Термін Москва 9,5 Сума рефінансування від 1 млн. Рублів 20 років Інші міста 9,5 Сума непогашеної позики від 500 000 рублів 20 років

Питання та відповіді

Чи потрібна довідка про доходи?

Така довідка потрібна. Її наявність збільшує термін кредиту і знижує розмір ставки. Без довідки вартість кредиту зросте, початковий внесок передбачається не менше 50%.

У мене є квартира у власності, чи можу я отримати іпотечний кредит в Ощадбанку без початкового внеску?

Сбербанк передбачає заставу наявної недвижимости при видачі «Нецільового кредиту», в умовах надання початковий внесок не передбачений. Позика надається не вище суми рівною 60% від ринкової вартості квартири.

Чи можна оформити таку іпотеку онлайн?

Сбербанк на офіційному сайті розмістив пункт подачі заявки у вигляді електронного документа без відвідування офісу банку. Клієнт може зареєструватися в «Особистому кабінеті» і відстежувати всі зміни заявки.

Чи поширюється ця програма квартири в новобудові?

Так, при покупці житла, що будується необхідно дивитися пропозиції забудовників. Найчастіше вони істотно занижують розмір початкового внеску, або зовсім не просять оплати вперед. Крім того, в разі, якщо позичальник є учасником однієї з національних програм, він також звільняється від сплати першого внеску.

Матеріал підготовлений на основі офіційних джерел

 • http://www.sberbank.ru/ru/person/credits/collection/programma_pomoshchi_ipotechnym_zaemshchikam
 • http://gosuslugin.ru/gosudarstvennaya-programma-molodaya-semya-2017-2020-gg-dostupnoe-zhile-usloviya-razmer-subsidii-2017-spisok-dokumentov/

Чи можна оформити таку іпотеку онлайн?
Чи поширюється ця програма квартири в новобудові?
Коли початковий внесок по іпотеці в Ощадбанку може знадобитися?
В яких містах можна оформити іпотечний кредит без початкового внеску від Ощадбанку?
У мене є квартира у власності, чи можу я отримати іпотечний кредит в Ощадбанку без початкового внеску?
Чи можна оформити таку іпотеку онлайн?
Чи поширюється ця програма квартири в новобудові?