Строительство »

Chevrolet Niva в кредит без першого внеску!

  1. 05 червня 2013 Chevrolet Niva в кредит без першого внеску!
05 червня 2013

Chevrolet Niva в кредит без першого внеску!

Щоб зробити полюбити українцям автомобілі Chevrolet NIVA ще доступніше, Група компаній «АІС» спільно з банком-партнером запускає унікальну кредитну програму. Тепер при покупці Chevrolet NIVA в кредит не потрібно вносити перший внесок! Мрія про власний автомобіль стала реальністю!


Chevrolet NIVA - надійний і вірний друг у будь-якій подорожі. І не важливо, їдете Ви на пікнік за місто, або вирушаєте у відпустку боротися з повним бездоріжжям. Прохідність, якість і доступність - ось основні чинники, завдяки яким позашляховик Chevrolet NIVA придбав прихильність серед любителів активного відпочинку, екстремальної їзди і запеклих мисливців.


Завдяки надійному банку-партнеру, з якими Група компаній «АІС» успішно співпрацює протягом багатьох років, всі бажаючі придбати в кредит автомобіль Chevrolet NIVA зможу зробити це на максимально вигідних умовах.

Умови кредитної програми для Chevrolet NIVA приємно здивують повною відсутністю авансового внеску (0%), а також процентною ставкою від 13, 7% річних в гривні. Максимальний термін кредитування - до 5 років.

Крім 0% першого внеску, незаперечними перевагами кредитної пропозиції від «Альфа Банку» * є:

  • Фіксована процентна ставка на весь термін кредитування.
  • Відсутність разових комісій.
  • Можливість дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій і додаткових комісій.
  • Мінімальний пакет документів.
  • Оперативне прийняття рішення про надання кредиту.
  • Можливість погашення щомісячних платежів через Інтернет.

Можливість погашення щомісячних платежів через Інтернет

Крім представленого кредитного пропозиції Група компаній «АІС» пропонує на вибір широкий перелік кредитних програм. На даний момент налічується більше 50 кредитно-лізингових програм від 20 банків-партнерів. Завдяки різноманітності кредитних пропозицій кожен клієнт зможе підібрати для себе підходящі умови кредитування, що не позначаться на сімейному бюджеті.

Приємним бонусом до покупки стане те, що кожен покупець автомобіля в дилерській мережі Групи компаній «АІС» стає учасником Програми Автолояльности, яка дозволяє істотно економити на запасних частинах, послугах СТО, продуктах страхування, а також забезпечується послугою «Асистанс» - інформаційним і технічним сервісом в дорозі
Приємним бонусом до покупки стане те, що кожен покупець автомобіля в дилерській мережі Групи компаній «АІС» стає учасником Програми Автолояльности, яка дозволяє істотно економити на запасних частинах, послугах СТО, продуктах страхування, а також забезпечується послугою «Асистанс» - інформаційним і технічним сервісом в дорозі.

Більш детальну інформацію про автомобілі, акціях і програмах кредитування можна дізнатися на сайтах www.ais.ua і www.niva-chevrolet.com.ua , Також за телефоном інформаційної лінії Групи компанії «АІС»: 0-800-500-205 (безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів України).

Групи компаній «АІС» в YOUTUBE: www.youtube.com/AISGroupUkraine

Група компаній «АІС» в мережі Facebook: www.facebook.com/AISGroup

* Авансовий платіж - 0%, відсоткова ставка від 13, 7% річних в гривні, строком до 5 років, щомісячна комісія - 0,5%, обов'язкове страхування автомобіля за програмою повне КАСКО та ОСАЦВ, нотаріальне посвідчення договорів застави. Кредитує ПрАТ "Альфа Банк". Ліцензія №61 від 5 жовтня 2011 р