Строительство »

Які банки в Казахстані дають іпотеку без першого внеску?

  1. Умови іпотечного кредитування
  2. Складнощі оформлення іпотеки в Алмати і інших містах

Згідно з даними моніторингу порталу Homsters.kz іпотека без початкового внеску в тенге доступна в 8 банках Казахстану. Однак має бути дотримана одна умова - необхідно оформити заставу, що підтверджує наявність у позичальника нерухомого майна. Тобто іпотечне кредитування без початкового внеску є тим, хто можете закласти в банк іншу нерухомість. Вартість зазначеного об'єкта та покриватиме необхідну суму для першого внеску.

kz

Умови іпотечного кредитування

Розглянемо докладно, які ж умови пропонують казахстанські банки. Народний банк Казахстану готовий запропонувати кредит до 30 років, при цьому процентна ставка складе від 14%. Сбербанк кредитує населення терміном до 20 років, ставка по кредиту - від 14,6. Також невелика ставка винагороди у Євразійського банку - від 13%, термін - до 20 років. Іпотека без первісного внеску в Казахстані від Банку Центркредит може бути оформлена до 15 років, відсоток складе від 16,5. В Bank RBK громадяни можуть виплачувати кредит до 10 років при процентній ставці від 19%. На таку ж ставку можна розраховувати в Qazaq банку, однак суму боргу можна виплачувати до 15 років.

Іпотекою без початкового внеску можна скористатися в ForteBank терміном до 15 років, ставка винагороди за кредит становитиме від 21,5%. Також населення може звернутися в Цеснабанк, який пропонує кредитування нерухомості за запропонованою схемою на 10 років, відсоток винагороди - від 20,5%. Дана інформація доступна на офіційних сайтах, її також можна дізнатися від співробітників перерахованих банків - наприклад, зателефонувавши в call-центр.

Чи пропонують банки іпотеку без початкового внеску в Казахстані

Складнощі оформлення іпотеки в Алмати і інших містах

оформити квартиру в розстрочку в Астані без початкового внеску в інших банках виявляється більш проблематично. Багато фінансових установ, враховуючи нестабільність економіки в країні, збільшення кількості проблемних позик, ризики в валютні операції стали переглядати своє лояльне ставлення до іпотечного кредитування об'єктів нерухомості. Наприклад, Нурбанк, Ексімбанк, Банк Астани, Tengri Bank, криптографічного захисту інформації Банк, Банк Kassa Nova призупинили видачу іпотечних позик.

Деякі банківські організації надають таке кредитування житла лише громадянам, які постійно отримують зарплату в цьому банку або тільки на конкретний житловий комплекс. Наприклад, іпотека в Астані без початкового внеску від АзіяКредіт Банку доступна лише на один ЖК. Іпотека без первісного внеску Алмати може бути оформлена в інших банках за зарплатними проектами, проте працівники фінансових установ можуть оформити договір іпотечного кредитування лише тим громадянам, у яких щомісячних дохід вище середнього по країні.

Державна політика іпотечного кредитування

Завдяки тому, що з 1 січня 2016 вступили в силу поправки до законодавства, інтереси позичальників стали більш захищеними. Наприклад, валютне іпотечне кредитування в Костанай, Алмати, Астані та інших містах може бути оформлено тільки на обличчя, яке офіційно отримує заробітну плату в валюті. Також банки не можуть самовільно змінити умови договору, якщо вони спрямовані на погіршення становища позичальника. Також закон регулює положення про черговість погашення складових боргу - спочатку позичальник повинен погасити основну суму (автокредиту Алмати без початкового внеску), після чого накопичені відсотки і можливі штрафи.