Строительство »

Житомир.info | Кредит під заставу нерухомості - швидке вирішення фінансових проблем

 1. Взяти кредит під заставу нерухомості - підвищити ефективність бізнесу
 2. Причини взяти гроші під заставу нерухомості в компанії «Каштан 2000»

Хочете почати свою справу з нуля або розширити вже наявний бізнес Хочете почати свою справу з нуля або розширити вже наявний бізнес? Звернутися до знайомих або родичів немає можливості? Тоді кредит під заставу нерухомості від компанії «Каштан 2000» - найкраще рішення виниклих проблем.

Фінансова група існує на ринку інвестування та кредитування більше 15 років. У компанії здійснюється видача грошей під заставу нерухомості, автотранспорту, спецтехніки тощо

Звертаючись в «Каштан 2000», ви можете бути впевнені, що вам будуть запропоновані оптимальні умови для отримання позики - ми націлені на тривалий період співпраці.

Взяти кредит під заставу нерухомості - підвищити ефективність бізнесу

Оформляючи кредити під заставу нерухомості у нас, ви оціните оперативність роботи і гнучкість підходу до кожного клієнта. Саме це є основою взаємовигідних рішень. Вам не потрібно шукати поручителів, брати довідки про доходи, які підтвердять вашу платоспроможність, також ми не будемо перевіряти наступні витрати грошей.

Ви маєте можливість оформити позику під заставу будь-якого виду нерухомості житлового або нежитлового фонду.

Взявши кредит під заставу нерухомості в кредитно-фінансовій організації, ви оціните переваги роботи з « Каштан 2000 »:

 • Акції та спеціальні пропозиції для постійних клієнтів;
 • Пролонгація договору за погодженням сторін;
 • Можливість відстрочки платежу.

Ми з розумінням ставиться до проблем і різних обставин, які можуть у вас виникнути. Незважаючи на нестабільну економічну обстановку в країні, ми впевнені, що наші клієнти впораються з усіма критичними ситуаціями. І ми готові їм у цьому допомогти.

Причини взяти гроші під заставу нерухомості в компанії «Каштан 2000»

Оформляючи позику у нас, ви отримаєте:

 • Прозорі умови кредитування;
 • Спрямованість на результат;
 • Оперативну реакцію;
 • Вигідні відсоткові ставки;
 • Компетентну допомогу кваліфікованих співробітників;
 • Дотримання норм чинного законодавства;
 • Відповідальність і чесність компанії.

Процес оформлення документів для отримання грошей під заставу нерухомості ми зробили максимально коротким і легким. Самостійно вам потрібно лише зв'язатися з менеджером на сайті. Після цього кваліфікований консультант допоможе вам визначитися з умовами кредитування та запустити процес оформлення документів.

У команді «Каштан 2000» є фахівці з оцінки заставного майна, які проведуть огляд нерухомості і підготують звіт. Важливим моментом є, то що оціночна вартість майна відповідає реальній.

Представництва фірми є в найбільших містах України - Києві, Харкові, Одесі та Миколаєві. Ви можете звернутися в будь-який з наших філій і завжди отримаєте компетентну допомогу, консультацію від наших фахівців і кредит під заставу нерухомості.

Правильний вибір позичальника, чесна оцінка і відсутність прихованих платежів - гарантія вдалої оборудки. Працюючи з компанією «Каштан 2000», ви можете бути впевнені у своєму успіху.

Звернутися до знайомих або родичів немає можливості?