Строительство »

Взяти в борг на ківі

  1. Як взяти позику на QIWI і що при цьому варто пам'ятати? Як повідомляють експерти фінансового ринку,...
  2. 2. Вибрати спосіб отримання коштів
  3. 3. Підписати договір і отримаєте гроші
  4. Гроші на ківі без перевірки КІ - це утопія
  5. Гроші на ківі: плюси і мінуси

Як взяти позику на QIWI і що при цьому варто пам'ятати?

Як повідомляють експерти фінансового ринку, кожна п'ята людина вважає за краще користуватися платіжною системою QIWI (Ківі).

Багато це чи мало? Менше, ніж за краще банківські карти або рахунки, але досить, якщо подумати, що кожен п'ятий - це 20% країни. Більш того, деякі росіяни мають гаманець на QIWI, але при цьому з банківськими картами ніколи не мали справи.

Нічого дивного! Сьогодні ківі гаманець - це повноцінний електронний гаманець, що дозволяє оплачувати побутові рахунки, здійснювати покупки в магазинах і інтернетбутіках, переводити гроші один одному, оплачувати власні кредити в банках. А тепер з'явилася можливість і отримувати гроші на ківі гаманець в кредит. Звичайно, банки все-таки вважають за краще користуватися власною платіжною системою, перераховуючи позикові кошти на пластик або розрахунковий рахунок. Але мікрофінансові організації (МФО) з успіхом освоїли платіжну систему QIWI і тепер видають кошти навіть в режимі онлайн, через інтернет.

Як взяти гроші в борг на Ківі? Покрокова інструкція з відео

1. Безкоштовно зареєструватися

Безкоштовно зареєструватися

2. Вибрати спосіб отримання коштів

Вибрати спосіб отримання коштів

3. Підписати договір і отримаєте гроші

, ,


Гроші на ківі без перевірки КІ - це утопія

Як взяти в борг у такій компанії? Перш за все варто пам'ятати: МФО, зокрема й ті, що працюють в режимі онлайн, перевіряють кредитну історію (КІ) своїх потенційних позичальників. Але КІ може і не бути, або в результаті невдалих дій з банківськими продуктами вона може виявитися зіпсованою. У більшості МФО позичальник з поганою кредитною історією може навіть і не мріяти отримати гроші в борг - не дадуть. Це і зрозуміло: не вірять більше. Але є сервіси видачі онлайн позик, які не ставлять на перше місце цей фактор.

Це не означає, що вони терміново перераховують гроші на ківі без перевірки КІ - так ніхто не робить. Вони розглядають кредитну історію разом з іншими факторами, що свідчать про платоспроможність людини. Так діє, наприклад, сервіс «Робот Займер», який за допомогою потужної скорингової системи «зважує» будь-яку інформацію про позичальника і приймає правильне рішення про виплату йому позики. Ну, а отримати гроші на ківі дійсно просто: на сайті компанії заповнюєш анкету, чекати схвалення заявки і отримуєш гроші в борг на цілий місяць.

Гроші на ківі: плюси і мінуси

Проблеми взяти в борг на ківі гаманець просто не існує, але зате сам спосіб отримання грошей кредитора досить проблематичний і тому не настільки поширений, як, скажімо, пластикові карти банків. Звичайно, при бажанні отримані в борг гроші можна перевести на будь-яку банківську карту. Сама платіжна система QIWI досить популярна і має місце бути в багатьох магазинах і сервісних центрах, нею користуються віддалені роботодавці, інтернетбутікі і навіть туроператори. Ще один вагомий плюс: на відміну від тих же онлайнкабінетов банків, система допускає проведення платежів клієнта за допомогою його смс.

Однак в такій бочці меду є і не одна ложка дьогтю. Користувачі гаманців на QIWI кажуть, що виникають складності з настройками для телефонів, що перевести в готівку кошти досить проблематично. Більш того, комісія за зняття коштів з системи може складати до 4%! А якщо врахувати, що в 20% терміналів операційна функція ківі гаманця просто буває відключена через не затребуваністю у населення, слід подумати наперед, отримувати гроші в борг на ківі гаманець або завести собі карту якого-небудь великого федерального банку.

Як взяти позику на QIWI і що при цьому варто пам'ятати?
Багато це чи мало?
Як взяти гроші в борг на Ківі?