Строительство »

Взяти гроші в борг у Москві під відсотки від приватних осіб

  1. Гроші в борг у приватних інвесторів
  2. Умови кредитування
  3. Ставки в річних
  4. переваги Лонбері
  5. Які документи потрібні для створення заявки

Кредитні пропозиції банків і небанківських кредитних організацій сильно розрізняються між собою - як за сумами і ставками, так і за швидкістю обслуговування клієнтів Кредитні пропозиції банків і небанківських кредитних організацій сильно розрізняються між собою - як за сумами і ставками, так і за швидкістю обслуговування клієнтів. Гроші в борг видаються приватним особам, в тому числі, і в день звернення. Однак рішення не завжди влаштовує позичальника і викликає ряд питань. Наприклад, чому власник хорошої кредитної історії отримує відмову, або сума, запитана повторно в тому самому банку не схвалюється, або пропонується занадто високий відсоток. Але головне - де ще, крім банків, можна взяти гроші під помірний відсоток, без застав і передоплат.

Гроші в борг у приватних інвесторів

Формат фінансових відносин тільки між приватними особами перейшов на сучасну платформу і сьогодні виділяється ЦБ РФ в особливий вид кредитування - p2p.

Сервіс спільного кредитування Лонбері об'єднує інвесторів і позичальників по всій Росії, регулює правові питання і гарантує законність отримання коштів в борг, а також їх подальшого повернення. У реєстрі Центробанку компанія зареєстрована, як мікрофінансових організація (ліц.№ 651403045005862).

Зрозуміло, умови більшості компаній сектора МФО далекі від лояльних по відношенню до позичальника. Чи означає це, що кошти, взяті в тимчасове користування в Лонбері, стануть такою ж непідйомною навантаженням, як і позики по системі «швидкі гроші»?

Умови кредитування

Процентна ставка - основний і найпопулярніше питання потенційних позичальників. Ознайомитися з умовами кредитування та спробувати порахувати бажані до отримання суми під різні умови можна на сторінці з інформацією, підготовленою безпосередньо для позичальника .

Позики видаються на термін від 3 місяців до 3 років

Доступні суми позики - від 20 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Ставки в річних

Від 12% для постійних клієнтів сервісу Лонбері, які вже підтвердили свою надійність і отримали рейтинг А.

Від 14% річних інвестори видають гроші в борг тим, хто раніше не зіпсував свою репутацію позичальника, але звертається до послуг приватних інвесторів вперше. Залежно від способу підтвердження доходу і рівня заповнення анкети клієнта призначається кредитний рейтинг, і відповідно до нього - процентна ставка.

Погана кредитна історія - вагома підстава для відмови у видачі кредиту. Сервіс Лонбері піклується не тільки про позичальників, але і про інвесторів, тому зниження рівня ризику неповернення вкладених кредиторами грошей - одна з пріоритетних задач.

переваги Лонбері

Будь-кредит, який схвалений в рамках нашого сервісу, видається без нав'язування додаткових послуг. Так, в більшості випадків банки дійсно пропонують заманливо вигідну ставку, але тільки за умови покупки страховок в компаніях-партнерах. При відмові позичальника від подібних акцій, ставка може вирости на 3-7% річних.

  • Отримуючи гроші в борг від приватної особи, учасника Лонбері, наші клієнти впевнені, що процентна ставка не буде змінена навіть за умови відсутності страховки.

Ми працюємо з усіма регіонами Росії. Для отримання вигідного кредиту не обов'язково мати московську реєстрацію, її відсутність теж не позначиться на розмірі процентної ставки.

  • Заявка подається онлайн, ви можете дізнатися попередньо , На які суми і умови можна розраховувати саме у вашому випадку. На першому етапі ніякої особистої інформації надавати не потрібно, питання ставляться до якості кредитної історії і наміри отримати позику на певну суму. Анкетні дані заповнюються тільки при бажанні пройти реєстрацію і створити особистий кабінет.

Вся надана інформація відноситься до строго конфіденційних відомостей і знаходиться під захистом Положення про захист персональних даних

Гроші, схвалені приватним кредитором для видачі, перераховуються на розрахунковий рахунок клієнта в будь-якому банку Росії.

Зареєстровані користувачі отримують доступ до особистого кабінету, де згодом можуть здійснювати всі операції з пошуку інвесторів, погашення позики і контролю над процесом.

Які документи потрібні для створення заявки

Через особистий кабінет в електронному вигляді подається стандартний набір документів:

  • Паспорт громадянина РФ
  • Підтвердження доходу - наприклад, довідка 2НДФЛ, виписка з розрахункового рахунку
  • Інші документи на розсуд кандидата

При бажанні підвищити власний рейтинг і отримувати гроші в борг з більш високим відсотком схвалення, позичальник може доповнити основний пакет відомостями про себе, при цьому нагадуємо, що розкриття інформації третім особам не допускається.

Лонбері - це сучасна, зручна онлайн-система управління фінансовими ресурсами. Позичальники звільнені від зайвих комісій, що дозволяє отримати гроші в борг без появи несподіваних переплат.

Чи означає це, що кошти, взяті в тимчасове користування в Лонбері, стануть такою ж непідйомною навантаженням, як і позики по системі «швидкі гроші»?